Atrakcje i wycieczki
Cambridge, Wielka Brytania

Cambridge, Wielka Brytania – nasze najbardziej polecane atrakcje

Cambridge: Odkryj uniwersytecki punting na rzece Cam

1. Cambridge: Odkryj uniwersytecki punting na rzece Cam

Odkryj Cambridge University podczas wycieczki łodzią z przewodnikiem po rzece Cam. Dowiedz się więcej o życiu studenckim, gdy zobaczysz niektóre z historycznych uczelni jednego z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie. Ta wycieczka łodzią obejmuje całą długość rzeki Cam, wzdłuż której znajdują się uczelnie Cambridge University. Rozkoszuj się ponad 800-letnią historią, podziwiając zabytki. Zrelaksuj się w wygodnych fotelach wyposażonych w tradycyjne poduszki i koce. Ciesz się ciekawym historycznym komentarzem od swojego gracza, a także zabawnymi historiami z puntingu z Cambridge. 7 uczelni biorących udział w trasie może pochwalić się jednymi z najbardziej znamienitych i wpływowych absolwentów, którzy ukończyli Cambridge. Posłuchaj opowieści o życiu studenckim, akademickim i towarzyskim, od Izaaka Newtona po księcia Karola.

Cambridge: Wycieczka dla absolwentów uniwersytetu z opcją Kings College

2. Cambridge: Wycieczka dla absolwentów uniwersytetu z opcją Kings College

Ta wycieczka po uniwersytecie w Cambridge i po mieście zapoznaje Cię z kluczową rolą Cambridge w historii świata i podkreśla architektoniczne cuda miasta dzięki wejściu do King's College Chapel. Rozpocznij swoją wycieczkę od centrum miasta i wysłuchaj krótkiego harmonogramu wszystkich interesujących i osobliwych rzeczy, które sprawiają, że Cambridge jest sławne. Udaj się do najstarszego kościoła w mieście, kolegium i laboratorium, w którym odbywały się ważne naukowe kamienie milowe. Odwiedź zabytki, takie jak Most Matematyczny w Queens' College i Senat House. Punktem kulminacyjnym tej wycieczki jest oszałamiająca kaplica King's College. Zobacz największe sklepienie wachlarzowe na świecie, podziwiaj majestatyczne witraże i obraz Rubensa. Dowiedz się o długiej historii architektury kaplicy i związku z byłymi królami i królowymi. Podczas wycieczki przewodnik studencki podzieli się swoimi doświadczeniami z systemem uniwersyteckim, opowie o wioślarskim szaleństwie w Cambridge i wprowadzi w lokalne sekrety, takie jak środki ochronne, jakie niektóre uczelnie podejmują przeciwko Nocnym Wspinaczom.

Cambridge: Wycieczka piesza prowadzona przez absolwentów z wstępem do Kings College

3. Cambridge: Wycieczka piesza prowadzona przez absolwentów z wstępem do Kings College

Poznaj niektóre z najbardziej znanych uczelni na Uniwersytecie Cambridge podczas wycieczki z przewodnikiem z obecnym studentem lub absolwentem. Dowiedz się więcej o życiu studenckim na jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie, a także o fascynującej historii kampusu. Rozpocznij wycieczkę od King's College na King's Parade i przejdź obok takich zabytków jak Corpus Christi College, Queens' College, Trinity Hall i Trinity College. Odkryj sale, w których kiedyś studiowali król Karol III, Sir Isaac Newton i Stephen Hawking. Zachwyć się wspaniałym sklepionym sufitem King's College Chapel, jeśli wybierzesz tę opcję podczas rezerwacji. Podziwiaj wspaniałość Senate House w pobliżu Great St. Mary's, historycznego kościoła uniwersyteckiego. Zainspiruj się Laboratorium Cavendisha, które zrewolucjonizowało świat. Odwiedź pub The Eagle, w którym biolodzy James Watson i Francis Crick ogłosili słynne odkrycie, które na zawsze zmieniło życie na całym świecie. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić King's College Chapel, zakończ swoją piękną pieszą wycieczkę w jednej z najwspanialszych późnogotyckich budowli na świecie. Wpatruj się w jej wspaniały sufit i cudowne wnętrza.

Cambridge: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

4. Cambridge: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Odkryj to, co najlepsze w Cambridge dzięki autobusowi hop-on hop-off. Wybierz się na wycieczkę po najważniejszych atrakcjach turystycznych miasta piętrowym autobusem z 18 przystankami w całym Cambridge, aby zobaczyć wiele atrakcji. Możesz połączyć wycieczkę autobusową z puntingiem, z komentarzem na pokładzie w wielu językach. Wsiądź i wysiądź na dowolnym przystanku w ciągu dnia, mając szansę odwiedzić historyczne centrum miasta, uczelnie uniwersyteckie, słynne na całym świecie Backs i rzekę Cam, Ogród Botaniczny Uniwersytetu, Muzeum Fitzwilliam, amerykański pomnik II wojny światowej, cmentarz w Madingley i wiele więcej. Przystanki autobusowe: Przystanek 1: Silver Street Przystanek 2: Downing Street Przystanek 3: Chesterton Lane Przystanek 4: Bridge Street Przystanek 5: Trinity Street (tylko w niedziele) Przystanek 6: Market Street (tylko w niedziele) Przystanek 7: Jesus Lane Przystanek 8: Drummer Street Przystanek 9: Parkside Przystanek 10: Hills Road Przystanek 11: Stacja kolejowa Przystanek 12: Trumpington Road Przystanek 13: Muzeum Fitzwilliam Przystanek 14: Silver Street Przystanek 15: Queen's Road Przystanek 16: amerykański cmentarz i pomnik w Cambridge Przystanek 17: Madingley Road Przystanek 18: Grange Road

Cambridge: Wycieczka łodzią po rzece Cam

5. Cambridge: Wycieczka łodzią po rzece Cam

Poznaj urok najsłynniejszych kolegiów Cambridge i arkadyjskie piękno rzeki Cam, płynąc wzdłuż jednej z najbardziej idyllicznych tras wodnych w Anglii, która zainspirowała takich poetów jak William Wordsworth i Xu Zhimo. Nasi lokalni przewodnicy są profesjonalni, wykształceni i zaangażowani w zapewnienie, że Twoja wycieczka będzie zarówno pouczająca, jak i przyjemna, oferując szczegółowe wyjaśnienia faktów historycznych i wciągające historie. Płynąc delikatnie wzdłuż rzeki, będziesz mieć wiele okazji do zadawania pytań i robienia zdjęć kultowej architektury Cambridge. Dodatkowo możesz zdecydować się na prywatną wycieczkę lub skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, aby zachować swoje wspomnienia. Możesz zabrać ze sobą napoje i przekąski, aby wzbogacić swoje wrażenia podczas wycieczki.

Z Londynu: Wycieczka po uniwersytetach Oxford i Cambridge

6. Z Londynu: Wycieczka po uniwersytetach Oxford i Cambridge

Poznaj tereny Oksfordu i Cambridg podczas pieszych wycieczek z przewodnikiem podczas tej całodniowej wycieczki na pokładzie wygodnego autobusu z Londynu. Zanurz się w historie kryjące się za tymi instytucjami i wyraźnie usłysz swojego przewodnika dzięki dostarczonym zestawom słuchawkowym. Wskocz na pokład przestronnego autobusu na dworcu Victoria Station i zrelaksuj się podczas jazdy przez wzgórza Chiltern do Oksfordu, "Miasta Śniących Iglic", którego ciche dziedzińce inspirowały pokolenia uczonych, takich jak Bill Clinton, Lewis Carroll, C.S. Lewis i J.R.R. Tolkien. Rozpocznij wycieczkę z przewodnikiem i odwiedź kolegium Christ Church, w którym kręcono sceny z Harry'ego Pottera. Zobacz bibliotekę Bodleian i malownicze dziedzińce uczelni, z których słusznie słynie Oxford. Wróć do autobusu na wycieczkę do Cambridge, żywego miasta, które ukształtowało historię, a dziś odzwierciedla najlepsze historyczne i współczesne życie. Wejdź na teren, który zainspirował takie postacie jak Charles Darwin, Isaac Newton i wielu członków grupy Monty Python. Zobacz wspaniały Kings College podczas wycieczki z przewodnikiem. Spaceruj po mieście pełnym pięknych budynków i historycznych osobliwości, w tym słynnego Mostu Westchnień. Po zakończeniu wycieczki wróć na stację Victoria w Londynie.

Cambridge: wspólna wycieczka łodzią z przewodnikiem

7. Cambridge: wspólna wycieczka łodzią z przewodnikiem

Poznaj budynki uniwersyteckie Cambridge podczas tej wycieczki z przewodnikiem w małej grupie łodzią z podniesionymi siedzeniami i stołami. Posłuchaj, jak Twój przewodnik odkrywa fascynujące fakty na temat legendarnego miasta uniwersyteckiego i jego bogatej historii. Zacznij od Jesus Green Moorings i udaj się do Magdelene College, St John's College, Trinity College, Trinity Hall, Clare College, King's College i Queens' College. Zapoznaj się z przewodnikiem po wszystkich barwnych historiach Cambridge na pokładzie wygodnej łodzi na rzece Cam. Przepłyń pod Wielkim Mostem, Mostem Westchnień, Mostem Wren, Mostem Cromwella, Mostem King's College i Mostem Matematycznym. Odkryj, jak miasto ewoluowało od średniowiecznego miasteczka targowego do światowej klasy centrum edukacyjnego.

Cambridge: Historyczna wycieczka z przewodnikiem

8. Cambridge: Historyczna wycieczka z przewodnikiem

Twoja wycieczka rozpocznie się w historycznym sercu Cambridge. Zobaczysz pięć słynnych kolegiów Cambridge: St John's, Trinity (z 34 laureatami Nagrody Nobla), Gonville and Caius, Corpus Christi i słynną na całym świecie kaplicę King's College. (Uwaga: wycieczka nie obejmuje kaplicy King's Chapel ani żadnego z kolegiów0. Dzięki profesjonalnemu przewodnikowi poznasz fascynującą historię najnowszej atrakcji Cambridge, zegara Bożego Ciała, odsłoniętego przez Stephena Hawkinga w 2008 roku. Twój przewodnik poprowadzi Cię do XI-wiecznego kościoła St Bene't's, w którym mieszkańcy miasta oddają cześć od czasu jego budowy w 1030 roku. W pobliżu znajduje się słynny pub Eagle z barem RAF, w którym podczas II wojny światowej młodzi lotnicy wypisywali na suficie numery swoich eskadr. Zakończ przed starym Laboratorium Cavendisha, gdzie zdobyto 29 Nagród Nobla i gdzie wynaleziono nowoczesną fizykę.

Cambridge: Wycieczka piesza prowadzona przez absolwentów w Kings College

9. Cambridge: Wycieczka piesza prowadzona przez absolwentów w Kings College

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem prowadzonym przez absolwenta lub studenta i poznaj bogatą historię Uniwersytetu Cambridge. Pod przewodnictwem doświadczonych przewodników odkryj, gdzie studiowali słynni absolwenci, w tym król Karol III, Sir Isaac Newton i Stephen Hawking. Ciesz się dodatkową wizytą w słynnej kaplicy King's College, spaceruj po zielonych terenach wzdłuż rzeki Cam i, jeśli to możliwe, wędruj po ogrodach Trinity College. Posłuchaj anegdot i dowiedz się o odkryciu DNA, podziwiając historyczną architekturę z ponad 800 lat. Wybierz opcję biletu wstępu do King's College, aby zapewnić sobie wstęp do kaplicy, która szczyci się najwyższym sklepieniem spośród wszystkich kaplic na świecie. Poznaj słynne zabytki, takie jak St. Catherine's College, Corpus Christi College, Queen's College, Clare College, Trinity Hall College, Trinity College, St. John's College, Gonville and Caius College, Great St. Mary's Church, The Eagle Pub i Senate House, i zanurz się w urzekających historiach, które przebijają z każdego zakątka miasta. Twoja wycieczka puntingiem rozpocznie się 30 minut po zakończeniu wycieczki pieszej, jeśli nie wykupisz opcji King's College, i 90 minut później, jeśli ją wykupisz. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas rejsu z szoferem, podczas gdy lokalny przewodnik opowiada historie o ośmiu kolegiach i dziewięciu mostach wzdłuż rzeki Cam. Możesz zabrać na pokład przekąski i skorzystać z bezpłatnej lekcji puntingu podczas wycieczki.

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

10. Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Najciekawsze atrakcje

Cambridge, Wielka Brytania: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Cambridge, Wielka Brytania – nasze najbardziej polecane atrakcje

Cambridge: Odkryj uniwersytecki punting na rzece Cam

Cambridge: Odkryj uniwersytecki punting na rzece Cam

Odkryj Cambridge University podczas wycieczki łodzią z przewodnikiem po rzece Cam. Dowiedz się więcej o życiu studenckim, gdy zobaczysz niektóre z historycznych uczelni jednego z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie. Ta wycieczka łodzią obejmuje całą długość rzeki Cam, wzdłuż której znajdują się uczelnie Cambridge University. Rozkoszuj się ponad 800-letnią historią, podziwiając zabytki. Zrelaksuj się w wygodnych fotelach wyposażonych w tradycyjne poduszki i koce. Ciesz się ciekawym historycznym komentarzem od swojego gracza, a także zabawnymi historiami z puntingu z Cambridge. 7 uczelni biorących udział w trasie może pochwalić się jednymi z najbardziej znamienitych i wpływowych absolwentów, którzy ukończyli Cambridge. Posłuchaj opowieści o życiu studenckim, akademickim i towarzyskim, od Izaaka Newtona po księcia Karola.

Cambridge: Wycieczka dla absolwentów uniwersytetu z opcją Kings College

Cambridge: Wycieczka dla absolwentów uniwersytetu z opcją Kings College

Ta wycieczka po uniwersytecie w Cambridge i po mieście zapoznaje Cię z kluczową rolą Cambridge w historii świata i podkreśla architektoniczne cuda miasta dzięki wejściu do King's College Chapel. Rozpocznij swoją wycieczkę od centrum miasta i wysłuchaj krótkiego harmonogramu wszystkich interesujących i osobliwych rzeczy, które sprawiają, że Cambridge jest sławne. Udaj się do najstarszego kościoła w mieście, kolegium i laboratorium, w którym odbywały się ważne naukowe kamienie milowe. Odwiedź zabytki, takie jak Most Matematyczny w Queens' College i Senat House. Punktem kulminacyjnym tej wycieczki jest oszałamiająca kaplica King's College. Zobacz największe sklepienie wachlarzowe na świecie, podziwiaj majestatyczne witraże i obraz Rubensa. Dowiedz się o długiej historii architektury kaplicy i związku z byłymi królami i królowymi. Podczas wycieczki przewodnik studencki podzieli się swoimi doświadczeniami z systemem uniwersyteckim, opowie o wioślarskim szaleństwie w Cambridge i wprowadzi w lokalne sekrety, takie jak środki ochronne, jakie niektóre uczelnie podejmują przeciwko Nocnym Wspinaczom.

Cambridge: Wycieczka piesza prowadzona przez absolwentów z wstępem do Kings College

Cambridge: Wycieczka piesza prowadzona przez absolwentów z wstępem do Kings College

Poznaj niektóre z najbardziej znanych uczelni na Uniwersytecie Cambridge podczas wycieczki z przewodnikiem z obecnym studentem lub absolwentem. Dowiedz się więcej o życiu studenckim na jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie, a także o fascynującej historii kampusu. Rozpocznij wycieczkę od King's College na King's Parade i przejdź obok takich zabytków jak Corpus Christi College, Queens' College, Trinity Hall i Trinity College. Odkryj sale, w których kiedyś studiowali król Karol III, Sir Isaac Newton i Stephen Hawking. Zachwyć się wspaniałym sklepionym sufitem King's College Chapel, jeśli wybierzesz tę opcję podczas rezerwacji. Podziwiaj wspaniałość Senate House w pobliżu Great St. Mary's, historycznego kościoła uniwersyteckiego. Zainspiruj się Laboratorium Cavendisha, które zrewolucjonizowało świat. Odwiedź pub The Eagle, w którym biolodzy James Watson i Francis Crick ogłosili słynne odkrycie, które na zawsze zmieniło życie na całym świecie. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić King's College Chapel, zakończ swoją piękną pieszą wycieczkę w jednej z najwspanialszych późnogotyckich budowli na świecie. Wpatruj się w jej wspaniały sufit i cudowne wnętrza.

Cambridge: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Cambridge: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Odkryj to, co najlepsze w Cambridge dzięki autobusowi hop-on hop-off. Wybierz się na wycieczkę po najważniejszych atrakcjach turystycznych miasta piętrowym autobusem z 18 przystankami w całym Cambridge, aby zobaczyć wiele atrakcji. Możesz połączyć wycieczkę autobusową z puntingiem, z komentarzem na pokładzie w wielu językach. Wsiądź i wysiądź na dowolnym przystanku w ciągu dnia, mając szansę odwiedzić historyczne centrum miasta, uczelnie uniwersyteckie, słynne na całym świecie Backs i rzekę Cam, Ogród Botaniczny Uniwersytetu, Muzeum Fitzwilliam, amerykański pomnik II wojny światowej, cmentarz w Madingley i wiele więcej. Przystanki autobusowe: Przystanek 1: Silver Street Przystanek 2: Downing Street Przystanek 3: Chesterton Lane Przystanek 4: Bridge Street Przystanek 5: Trinity Street (tylko w niedziele) Przystanek 6: Market Street (tylko w niedziele) Przystanek 7: Jesus Lane Przystanek 8: Drummer Street Przystanek 9: Parkside Przystanek 10: Hills Road Przystanek 11: Stacja kolejowa Przystanek 12: Trumpington Road Przystanek 13: Muzeum Fitzwilliam Przystanek 14: Silver Street Przystanek 15: Queen's Road Przystanek 16: amerykański cmentarz i pomnik w Cambridge Przystanek 17: Madingley Road Przystanek 18: Grange Road

Cambridge: Wycieczka łodzią po rzece Cam

Cambridge: Wycieczka łodzią po rzece Cam

Poznaj urok najsłynniejszych kolegiów Cambridge i arkadyjskie piękno rzeki Cam, płynąc wzdłuż jednej z najbardziej idyllicznych tras wodnych w Anglii, która zainspirowała takich poetów jak William Wordsworth i Xu Zhimo. Nasi lokalni przewodnicy są profesjonalni, wykształceni i zaangażowani w zapewnienie, że Twoja wycieczka będzie zarówno pouczająca, jak i przyjemna, oferując szczegółowe wyjaśnienia faktów historycznych i wciągające historie. Płynąc delikatnie wzdłuż rzeki, będziesz mieć wiele okazji do zadawania pytań i robienia zdjęć kultowej architektury Cambridge. Dodatkowo możesz zdecydować się na prywatną wycieczkę lub skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, aby zachować swoje wspomnienia. Możesz zabrać ze sobą napoje i przekąski, aby wzbogacić swoje wrażenia podczas wycieczki.

Z Londynu: Wycieczka po uniwersytetach Oxford i Cambridge

Z Londynu: Wycieczka po uniwersytetach Oxford i Cambridge

Poznaj tereny Oksfordu i Cambridg podczas pieszych wycieczek z przewodnikiem podczas tej całodniowej wycieczki na pokładzie wygodnego autobusu z Londynu. Zanurz się w historie kryjące się za tymi instytucjami i wyraźnie usłysz swojego przewodnika dzięki dostarczonym zestawom słuchawkowym. Wskocz na pokład przestronnego autobusu na dworcu Victoria Station i zrelaksuj się podczas jazdy przez wzgórza Chiltern do Oksfordu, "Miasta Śniących Iglic", którego ciche dziedzińce inspirowały pokolenia uczonych, takich jak Bill Clinton, Lewis Carroll, C.S. Lewis i J.R.R. Tolkien. Rozpocznij wycieczkę z przewodnikiem i odwiedź kolegium Christ Church, w którym kręcono sceny z Harry'ego Pottera. Zobacz bibliotekę Bodleian i malownicze dziedzińce uczelni, z których słusznie słynie Oxford. Wróć do autobusu na wycieczkę do Cambridge, żywego miasta, które ukształtowało historię, a dziś odzwierciedla najlepsze historyczne i współczesne życie. Wejdź na teren, który zainspirował takie postacie jak Charles Darwin, Isaac Newton i wielu członków grupy Monty Python. Zobacz wspaniały Kings College podczas wycieczki z przewodnikiem. Spaceruj po mieście pełnym pięknych budynków i historycznych osobliwości, w tym słynnego Mostu Westchnień. Po zakończeniu wycieczki wróć na stację Victoria w Londynie.

Cambridge: wspólna wycieczka łodzią z przewodnikiem

Cambridge: wspólna wycieczka łodzią z przewodnikiem

Poznaj budynki uniwersyteckie Cambridge podczas tej wycieczki z przewodnikiem w małej grupie łodzią z podniesionymi siedzeniami i stołami. Posłuchaj, jak Twój przewodnik odkrywa fascynujące fakty na temat legendarnego miasta uniwersyteckiego i jego bogatej historii. Zacznij od Jesus Green Moorings i udaj się do Magdelene College, St John's College, Trinity College, Trinity Hall, Clare College, King's College i Queens' College. Zapoznaj się z przewodnikiem po wszystkich barwnych historiach Cambridge na pokładzie wygodnej łodzi na rzece Cam. Przepłyń pod Wielkim Mostem, Mostem Westchnień, Mostem Wren, Mostem Cromwella, Mostem King's College i Mostem Matematycznym. Odkryj, jak miasto ewoluowało od średniowiecznego miasteczka targowego do światowej klasy centrum edukacyjnego.

Cambridge: Historyczna wycieczka z przewodnikiem

Cambridge: Historyczna wycieczka z przewodnikiem

Twoja wycieczka rozpocznie się w historycznym sercu Cambridge. Zobaczysz pięć słynnych kolegiów Cambridge: St John's, Trinity (z 34 laureatami Nagrody Nobla), Gonville and Caius, Corpus Christi i słynną na całym świecie kaplicę King's College. (Uwaga: wycieczka nie obejmuje kaplicy King's Chapel ani żadnego z kolegiów0. Dzięki profesjonalnemu przewodnikowi poznasz fascynującą historię najnowszej atrakcji Cambridge, zegara Bożego Ciała, odsłoniętego przez Stephena Hawkinga w 2008 roku. Twój przewodnik poprowadzi Cię do XI-wiecznego kościoła St Bene't's, w którym mieszkańcy miasta oddają cześć od czasu jego budowy w 1030 roku. W pobliżu znajduje się słynny pub Eagle z barem RAF, w którym podczas II wojny światowej młodzi lotnicy wypisywali na suficie numery swoich eskadr. Zakończ przed starym Laboratorium Cavendisha, gdzie zdobyto 29 Nagród Nobla i gdzie wynaleziono nowoczesną fizykę.

Cambridge: Wycieczka piesza prowadzona przez absolwentów w Kings College

Cambridge: Wycieczka piesza prowadzona przez absolwentów w Kings College

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem prowadzonym przez absolwenta lub studenta i poznaj bogatą historię Uniwersytetu Cambridge. Pod przewodnictwem doświadczonych przewodników odkryj, gdzie studiowali słynni absolwenci, w tym król Karol III, Sir Isaac Newton i Stephen Hawking. Ciesz się dodatkową wizytą w słynnej kaplicy King's College, spaceruj po zielonych terenach wzdłuż rzeki Cam i, jeśli to możliwe, wędruj po ogrodach Trinity College. Posłuchaj anegdot i dowiedz się o odkryciu DNA, podziwiając historyczną architekturę z ponad 800 lat. Wybierz opcję biletu wstępu do King's College, aby zapewnić sobie wstęp do kaplicy, która szczyci się najwyższym sklepieniem spośród wszystkich kaplic na świecie. Poznaj słynne zabytki, takie jak St. Catherine's College, Corpus Christi College, Queen's College, Clare College, Trinity Hall College, Trinity College, St. John's College, Gonville and Caius College, Great St. Mary's Church, The Eagle Pub i Senate House, i zanurz się w urzekających historiach, które przebijają z każdego zakątka miasta. Twoja wycieczka puntingiem rozpocznie się 30 minut po zakończeniu wycieczki pieszej, jeśli nie wykupisz opcji King's College, i 90 minut później, jeśli ją wykupisz. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas rejsu z szoferem, podczas gdy lokalny przewodnik opowiada historie o ośmiu kolegiach i dziewięciu mostach wzdłuż rzeki Cam. Możesz zabrać na pokład przekąski i skorzystać z bezpłatnej lekcji puntingu podczas wycieczki.

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Często zadawane pytania dotyczące: Cambridge, Wielka Brytania

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Cambridge, Wielka Brytania?

Najpopularniejsze muzea i wystawy w: Cambridge, Wielka Brytania to:

Cambridge, Wielka Brytania – zobacz wszystkie muzea i wystawy na GetYourGuide

Cambridge, Wielka Brytania: Najciekawsze atrakcje

Cambridge, Wielka Brytania: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

Cambridge, Wielka Brytania: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cambridge, Wielka Brytania? Kliknij tutaj.

Cambridge, Wielka Brytania: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(2686 recenzji)

Miałem Linzhi jako mojego przewodnika i było to fenomenalne doświadczenie. Była bardzo kompetentna, przekazała nam fakty i ciekawostki na temat każdej uczelni. Miałem też szczęście, że ją mam, ponieważ jest absolwentką Queens' College w Cambridge, co pozwoliło nam wejść do Queens College i specjalnie przejść po moście matematycznym. To było fantastyczne przeżycie.

Spędziliśmy wspaniały dzień z Aylin i Jayem Z odwiedzając Kembridg i Oksford. Wycieczka z przewodnikiem była bardzo pouczająca i byliśmy pod wielkim wrażeniem wiedzy i szczegółów zademonstrowanych przez Aylin. A jej żarty są takie urocze! Cały czas nas wspierała, robiła nam zdjęcia i udzielała dalszych informacji! Na pewno polecimy go naszym znajomym! :-)

Sasha jest taka słodka i dba o wszystkich, mój angielski nie jest zbyt dobry, wyjaśniła mi trasę najlepiej jak potrafiła, wszyscy byli z niej bardzo zadowoleni. Ale myślę, że spędziliśmy zbyt dużo czasu na transporcie (kierowca jest super, ale odległość między Cambridge a Oksfordem jest za duża)może następnym razem wybiorę się tylko do Oksfordu.

Wycieczka była bardzo miła, ale trwała cały czas, nie mam czasu na kupowanie pamiątek. Nie udało mi się zobaczyć wszystkich miejsc, na które mieliśmy bilet.. Tylko 30 minut na zwiedzanie! To brzmi jak żart. Ale quide turystyczna była bardzo miła i opowiadała wiele ciekawych rzeczy.