Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Câmara de Lobos

Câmara de Lobos: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Câmara de Lobos? Kliknij tutaj.

Câmara de Lobos: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2430 opinii

Ponieważ najwyraźniej zarezerwowałem trochę późno przez getyourguide, nie mogłem zostać odebrany z hotelu, ale musiałem przyjść do punktu zbiórki, który znajduje się 3 minuty spacerem od hotelu. Zostałem tam zabrany i zabrany do trzech wspaniałych punktów widokowych małym autobusem Sprinter. Przewodnik mówił na przemian po portugalsku i angielsku i był bardzo zabawny. W sumie bardzo fajna wycieczka, szczególnie za tę cenę!

Prawdziwe poczucie lokalnej wiedzy z mnóstwem informacji przekazywanych przez cały dzień, jazda powrotną drogą, unikanie tłumów i doświadczanie pięknej przyrody. Spacery nie są zbyt trudne, drugi miał bezczelny lot kroków, w przeciwnym razie oba są dość płaskie i łatwe w nawigacji, i warte widoków.

Wycieczka w języku angielskim i niemieckim. Wszystko prawie zrozumiałe pomimo słabej znajomości języków. Nasz kierowca Huberto super prowadził auto i opowiadał o mijanych miejscach.

To świetny sposób na poruszanie się po Funchal i oglądanie witryn. 5-dniowy karnet pozwolił nam zobaczyć jeszcze więcej i nie wymagał od nas ściskania wszystkiego w 1 lub 2 dni.

Cudowna podróż do Doliny Zakonnic, nasz kierowca był bardzo kompetentny i zabawny. Bardzo dobrze zorganizowana.