Dodaj daty

Cala Vella

Cala Vella – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma: 5-godzinny rejs katamaranem z lunchem i pływaniem

1. Palma: 5-godzinny rejs katamaranem z lunchem i pływaniem

Wejdź na pokład katamaranu i wybierz się w rejs z Palmy do nadmorskiego kurortu Portals Vells lub Cala Vella, w zależności od warunków wietrznych. Podziwiaj statki wycieczkowe oraz jachty sławnych i bogatych osobistości, wypływając z portu w Palmie i żeglując wzdłuż malowniczego południowego wybrzeża Majorki. Po zakotwiczeniu pływaj w turkusowych wodach zaledwie kilka metrów od idyllicznej plaży. Opalaj się w śródziemnomorskim słońcu i chłoń atmosferę otoczenia. Wypożycz jedną z bezpłatnych masek i wybierz się na nurkowanie z rurką, aby podziwiać morską florę i faunę. Następnie udaj się do drugiego miejsca postoju, gdzie znów będziesz mieć okazję relaksować się w wodzie.Podczas rejsu przewidziane są dwa przystanki: jeden w Cala Vella lub Portals Vells, a drugi w pobliskiej zatoczce. Po powrocie na pokład zjedz posiłek w formie bufetu składający się z pysznych mięs z grilla (piersi kurczaka,  szaszłyków, i kiełbasek), świeżych sałatek oraz ciasta na deser. Napoje bezalkoholowe i woda mineralna spożywane podczas całej wycieczki są wliczone w cenę, natomiast wina z Majorki i sangria są darmowe podczas posiłku.  Wybierz rejs poranny o godz. 10.00 lub popołudniowy – o godz. 15:30 i rozkoszuj się 5-godzinnym relaksem na morzu. Na koniec dnia wróć do Palmy.

Palma: Rejs katamaranem z pływaniem i nurkowaniem z rurką

2. Palma: Rejs katamaranem z pływaniem i nurkowaniem z rurką

Wyrusz w rejs nowoczesnym katamaranem żaglowym przez piękną zatokę Palma. Spędź kilka godzin relaksując się na łodzi i poświęć trochę czasu na pływanie i nurkowanie z rurką. Wyjdź z Arenal Nautical Club i popłyń w kierunku Cap Enderrocat i Cala Vella, które są chronione obszary przyrodnicze. Poczuj się swobodnie w odprężającej atmosferze podczas całego rejsu. Zarzuć kotwicę w pięknym miejscu i ciesz się 90 minutami pływania lub opalania. Możesz także nurkować z rurką przy użyciu dostarczonego sprzętu. Jeśli wybrałeś, ciesz się świeżo przyrządzonym grillem z sałatką z makaronem i lokalnym chlebem na pokładzie. Otrzymasz również jeden kieliszek wody, piwa lub sangrii do popijania podczas delektowania się jedzeniem.

El Arenal, Majorka: Rejs łodzią po zatoce Palma z nurkowaniem z rurką

3. El Arenal, Majorka: Rejs łodzią po zatoce Palma z nurkowaniem z rurką

Poznaj piękną zatokę Palma podczas rejsu wycieczkowego. Zrelaksuj się na tradycyjnym statku, opalając się, słuchając muzyki z naszego wysokiej jakości systemu dźwiękowego i delektując się koktajlem z naszego pokładowego baru. Ciesz się przystankami na pływanie w krystalicznie czystych wodach rezerwatu przyrody. Odkryj podwodny świat, korzystając z dostarczonego sprzętu do snorkelingu. Podziwiaj widoki na południowe wybrzeże Majorki. Zobacz panoramę miasta Palma w oddali i wiele plaż rozsianych wzdłuż wybrzeża, w tym Cala Vella, Cap Rocat i Cala Blava.

Palma de Mallorca: Półdniowa wycieczka katamaranem z posiłkiem w formie bufetu

4. Palma de Mallorca: Półdniowa wycieczka katamaranem z posiłkiem w formie bufetu

Spotkaj się z załogą na przystani w Palmie i wejdź na pokład nowoczesnego katamaranu, po czym wyrusz w morską podróż na południe. Jeśli warunki na to pozwolą, zamiast silnika zostaną użyte żagle, dzięki czemu doświadczysz żeglowania na otwartym morzu. Rzuć kotwicę w Cala Vella i podziwiaj niesamowitą krystalicznie czystą wodę. W czasie wolnym możesz pływać i nurkować z rurką (sprzęt można wypożyczyć na pokładzie) lub po prostu opalać się na pokładzie, słuchając relaksującej muzyki. W tym czasie załoga przygotuje obfity bufet z daniami ze świeżych składników. Zasmakuj zachwycającej różnorodności potraw. Wybierz jedną z kilku pysznych ofert. Dostępne są również opcje wegetariańskie. W drodze powrotnej przepłyń przez zatokę Palma, wypatrując katedry w Palmie oraz zamku Bellver. Posłuchaj wskazówek załogi i dowiedz się, co możesz robić przez resztę czasu na Majorce. Jeśli wybierzesz popołudniowy przedział czasowy, po powrocie do przystani obejrzyj wspaniały zachód słońca. Podczas wieczornego rejsu w spokojnej atmosferze możesz posłuchać relaksujących utworów granych przez pokładowego DJ-a.

Palma: Rejs katamaranem po Cueva Verde i Cala Vella z grillem

5. Palma: Rejs katamaranem po Cueva Verde i Cala Vella z grillem

Poznaj wybrzeże zatoki Palma podczas rejsu z Palma de Mallorca. Popłyń do zatoczki Cueva Verde i Cala Vella, morskiego rezerwatu przyrody, z przystankami na pływanie, nurkowanie i relaks przy aperitifie. Delektuj się pysznym grillem na katamaranie i skorzystaj z baru na pokładzie. Wyrusz z portu Palma i udaj się w kierunku Cueva Verde, pięknej zatoczki, w której będziesz mieć czas na pływanie. Wypij aperitif przed kontynuowaniem podróży do Cala Vella. Tutaj skorzystaj z dostarczonych desek wiosłowych, aby odkrywać krystalicznie czyste wody morskiego rezerwatu przyrody. Wskocz z powrotem na pokład, aby cieszyć się świeżo przygotowanym posiłkiem z grilla, w tym przystawkami i deserem. Zatrzymaj się w barze na łodzi, aby wypróbować koktajle, napoje mieszane i inne napoje. Podziwiaj wspaniałe wybrzeże podczas rejsu powrotnego do zatoki Palma.

Palma de Mallorca: wycieczka skuterem wodnym po Los Deltas

6. Palma de Mallorca: wycieczka skuterem wodnym po Los Deltas

Odkryj piękne obszary chronione Los Deltas podczas wycieczki skuterem wodnym z przewodnikiem. Zatrzymaj się kilka razy, aby popływać i ponurkować z rurką, a także odwiedzić słynną plażę Cala Vella i zobaczyć spektakularne widoki na wybrzeże Palma de Mallorca. Wycieczkę rozpoczniesz od wysłuchania instruktażu na temat obsługi skutera wodnego, a także kilku wskazówek dotyczących bezpieczeństwa. Następnie wskocz na skuter wodny i udaj się w kierunku Cap Rocat i chronionego obszaru przybrzeżnego Los Deltas. Podziwiaj ze skutera piękne naturalne krajobrazy, w tym wysokie klify, starożytne jaskinie i turkusowe wody. Zatrzymaj się w Cala Vella, gdzie możesz pływać lub nurkować z rurką w krystalicznie czystych wodach. Na koniec wróć do bazy przez obszary Cala Blava i Son Veri.

Palma de Mallorca: Wycieczka katamaranem Deluxe z posiłkiem

7. Palma de Mallorca: Wycieczka katamaranem Deluxe z posiłkiem

Odkrywaj uroki Majorki podczas wycieczki w ciągu dnia lub o zachodzie słońca. Zażyj kąpieli w zatoczce Cala Vella, rozkoszuj się posiłkiem na pokładzie i zrelaksuj się, popijając drinki podczas żeglowania po Morzu Śródziemnym. Wycieczkę w ciągu dnia rozpocznij od wyruszenia z portu w Palmie. Popłyń w kierunku Cala Vella – rezerwatu przyrody z idyllicznymi zatoczkami o krystalicznie czystych wodach, gdzie przewidziany jest postój na kąpiel. Zjedz na pokładzie świeżo przygotowany posiłek z grilla. Spróbuj swoich sił w paddleboardingu i nurkowaniu z rurką. Na pokładzie działa bar, otwarty przez cały czas trwania wycieczki, w którym możesz skosztować koktajli, drinków mieszanych oraz innych napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Następnie powróć do portu przez zatokę. W ramach wycieczki o zachodzie słońca również popłyniesz w kierunku Cala Vella i zatrzymasz się, aby popływać. Zamiast grillować, zjedz kolację złożoną z przekąsek typu tapas i kanapek, zachwycając się przy tym zachodem słońca. Następnie wyrusz w rejs powrotny do Palmy, podziwiając widoki na stare miasto oraz katedrę.

Palma de Mallorca: Rejs katamaranem z grillem i napojami

8. Palma de Mallorca: Rejs katamaranem z grillem i napojami

Zostaw zgiełk lądu na rejs po zatoce Palma. Podziwiaj brzegi Palma de Mallorca, Cap Rocat, Cala Vella i wszystko pomiędzy, siedząc w zaciszu magicznego katamaranu. Zatrzymaj się na orzeźwiającą fajkę, popływaj i zjedz lunch w formie bufetu oraz różne napoje na pokładzie. Ciesz się płynnym żeglowaniem do Cap Rocat i zatrzymaj się na szybką kąpiel w orzeźwiających wodach. Skosztuj smacznych iberyjskich przekąsek, które zostaną rozłożone na pokładzie, i poczęstuj się różnymi napojami bezalkoholowymi, sangrią i piwem. Kontynuuj podróż do jednego z najlepszych miejsc na południowym wybrzeżu Majorki, Cala Vella. Wypróbuj paddleboarding, nurkowanie z rurką i spływy kajakowe lub pływaj, aby odkrywać zatoczki i lśniące wody. Kiedy będziesz gotowy, wróć do katamaranu na grilla z dodatkami i napojami. Płyń cicho przez spokojne wody do Palma de Mallorca. Poświęć trochę czasu na obejrzenie spektakularnych jachtów i statków wycieczkowych, które wypełniają zatokę i porty.

Zatoka Palma: Rejs wycieczkowy z grillem, nurkowaniem i opcją zachodu słońca

9. Zatoka Palma: Rejs wycieczkowy z grillem, nurkowaniem i opcją zachodu słońca

Ciesz się rejsem wycieczkowym z cateringiem, grillem, muzyką i rajskim krajobrazem na świeżym powietrzu podczas naszej wycieczki łodzią, z uwagą naszej lokalnej i zaufanej załogi podczas wakacji na pokładzie Super Delfin Verde. Zatrzymaj się na kąpiel i skorzystaj z pokładowego cateringu. Wyrusz z Can Pastilla i wsiądź na łódź, aby wyruszyć w kierunku Morskiego Rezerwatu Przyrody Palma i wyruszyć w rejs. Zrób jeden przystanek na pływanie (przy dobrej pogodzie) na trasie w idyllicznych i ukrytych miejscach, takich jak Cala Vella. Skorzystaj z okazji do opalania się, orzeźwiającej kąpieli i nurkowania z rurką w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego. Popłyń do Palmanova, jeśli wyruszasz z Palmy. Podziwiaj Palmę, nadmorskie miasto położone na zachodnim krańcu zatoki Palma. Ciesz się niesamowitymi widokami na wybrzeże Majorki, kontemplując kontrast między śródziemnomorską roślinnością a piaszczystymi plażami, takimi jak Illetas i Cala Mayor.

Majorka: Rejs wycieczkowy Cala Vella z pływaniem, jedzeniem i napojami

10. Majorka: Rejs wycieczkowy Cala Vella z pływaniem, jedzeniem i napojami

Spędź dzień na morzu w zatoce Palma na żaglówce. W zależności od warunków pogodowych możesz zatrzymać się na dwa lub trzy przystanki. W porannym przedziale czasowym wypłyniemy z Mariny do Cap Enderrocat lub Punta negra, a następnie udamy się do jaskiń lub Cala Blava, po czym długo będziemy zwiedzać Cala Vella. W przypadku popołudniowego przedziału czasowego zaczynamy żeglować, aby dotrzeć do spotu Cueva verde, a następnie zatrzymujemy się, aby popływać i napić się drinka, później ruszamy i jemy lekkie jedzenie i pijemy innego drinka w innym miejscu, takim jak Cala Blava, Cap Enderrocat lub Cala Vella. Jeśli warunki pogodowe będą dobre, będziesz mógł również surfować z wiosłem, nurkować z rurką, pływać w jaskiniach.... Jeśli wiatr wieje z zachodu lub fale są metrowe, popłyniemy do Illetas, Cala Contesa, Cala Nova lub Cala Mayor.

Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj wg::

Cala Vella: najlepsze atrakcje w pobliżu

Cala Vella: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cala Vella? Kliknij tutaj.

Cala Vella: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(3253 recenzji)

Świetnie spędzony czas na tym katamaranie z najlepszą załogą, która zabrała nas do zatoczki z turkusową wodą i moszczem, małe nurkowanie z maską i fajką, aby drażnić ryby... Uwaga: załoga powinna podawać surowe warzywa i desery tak samo robią to dla mięsa gotowanego na grillu, żeby ostatni nie zostali z niczego

Wycieczka była świetna! Każdemu polecam, dużo muzyki, w przerwie smaczny lunch i dodatkowo napoje. Cudowne widoki i możliwość nurkowania.

Wszystko było idealne, od punktów widokowych po kąpiel w środku Morza Śródziemnego. Gratulacje.

Wystarczająca ilość czasu na przystankach na jedzenie i pływanie. Muzyka na pokładzie

Niesamowite i niezapomniane przeżycie. Gorąco polecam