Cala Goloritzé

Liczba znalezionych atrakcji: 37
Sortuj wg::

Cala Goloritzé: najlepsze atrakcje w pobliżu

Cala Goloritzé – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Cala Gonone: Rejs po Zatoce Orosei do Cala Goloritzè

Z Cala Gonone: Rejs po Zatoce Orosei do Cala Goloritzè

Każdego dnia można wyruszyć z portu o 9:00 10:00 11:00 i 12:00 na piękną wycieczkę po Zatoce Orosei, w ciągu dnia są trzy przystanki na plaży, w tym przystanek na bardzo słynnej Cala Plaża Luny. Opuszczając Cala Luna popłyniemy do Cala Mariolu uważanej za perłę zatoki, gdzie nasi goście zatrzymają się na około 2 godziny. Po drodze otrzymają Państwo w cenie chłodnego drinka, który umili pobyt na pokładzie. Następnym przystankiem będzie plaża Cala dei Sisine, następnie dotrzesz do chronionego parku przyrody Cala Goloritzè, do którego można dotrzeć tylko drogą lądową i możesz zrobić sobie piękne pamiątkowe zdjęcie przed naturalnym łukiem. Pomiędzy przystankami można podziwiać cały malowniczy krajobraz, zatrzymamy się też na zdjęcia przy basenach Wenus oraz podejdziemy do jaskini Kormoranów. Wypłyniesz z ostatniej plaży około 17:30 i wrócisz do portu około 18:00. uwaga Im później wyjedziesz, tym mniej godzin spędzisz na pierwszej plaży, na którą się udasz. W konsekwencji nie będzie to 8,5 godziny, ale 7,5, 6,5 lub 5,5 godziny. 9.00 wyjazd, 8,5 godz 10.00 wyjazd, 7,5 godz 11.00 wyjazd, 6,5 godz 12.00 wyjazd, 5,5 godz wymagana jest punktualność, brak zwrotu kosztów w przypadku opóźnienia.

Cala Gonone: Wycieczka pontonem po Zatoce Orosei ze skiperem

Cala Gonone: Wycieczka pontonem po Zatoce Orosei ze skiperem

Codziennie o godzinie 9:00 lub 10:30 wypływamy z portu Cala Gonone na piękny rejs pontonem po Zatoce Orosei. (12 osób na łodzi). Radzimy wybrać najwcześniejszy wypłynięcie, aby zminimalizować czas wejścia na pokład i wyjścia z portu, który o 9:00 jest mniej zajęty. Kapitanowie, doświadczeni przewodnicy, którzy szczegółowo i ciekawie wyjaśnią Wam podczas żeglugi, zabiorą Was na najpiękniejsze i najbardziej malownicze plaże (zobaczycie je wszystkie): Cala Luna, Cala Sisine, Cala Biriola, Le Piscine di Venere, Cala Mariolu i Cala Goloritzè. (W czasie postojów na plaży nie będzie możliwości pozostania na pokładzie ze względu na potrzeby organizacyjne Kapitana). Opuszczając port, nasi kapitanowie poprowadzą żeglugę wzdłuż wybrzeża, aby umożliwić Państwu podziwianie z bliska cudów odcinka wybrzeża od Cala Gonone do Cala Goloritzè. Podczas żeglugi nasze pontony będą mogły zbliżyć się do wielu wspaniałych jaskiń i zatoczek wzdłuż wybrzeża, takich jak Grotta dei Cormorani, Grotta Azzurra, Katedra i Turkus; w niektórych będzie można także popływać w środku. Następnie zatrzymasz się w Cala Biriola, uroczej małej plaży o różowawym kolorze i szmaragdowej wodzie, a następnie spokojnie popłyniesz na kotwicy w niebiańskich, krystalicznie czystych wodach Piscine di Venere, a następnie udasz się do wspaniałego Cala Goloritzè, gdzie zrobisz kolejny przystanek na kąpiel, bardzo blisko naturalnego łuku przylegającego do plaży. Po powrocie na pokład kapitan obierze kurs na Cala Mariolu, gdzie zrobisz najdłuższy przystanek w ciągu dnia, aby móc zjeść, odpocząć i wykąpać się przez około 2,5 godziny (lub dłużej, szczególnie w przypadku wypłynięcia o 9:00). . Podczas lunchu można skorzystać z parasoli (każda dla 2 osób), o które można poprosić kapitana przed zejściem na ląd. Po południu wznowisz żeglowanie, aby dotrzeć do pięknej Cala Luna, która jest jeszcze przyjemniejsza po południu, ponieważ do 14:00 jest bardzo tłoczno. Tutaj goście mogą zatrzymać się na 2 godziny, aby zażyć orzeźwiającej kąpieli. Powrót do portu na tego typu wycieczkę pontonem planowany jest na godzinę 16:30. Uwaga: jeśli zaczniesz o 9:00, zajmiesz 8,5 godziny wycieczki. Jeśli zaczniesz o 10.30, zyskasz 7 godzin.

Z Cala Goloritzè: wycieczka łodzią do Cala Mariolu i Cala Luna

Z Cala Goloritzè: wycieczka łodzią do Cala Mariolu i Cala Luna

Spędź relaksujący dzień na wybrzeżu Baunei. Odwiedź zatoczki Cala Goloritzè, Cala Mariolu, Cala Biriala, Cala Gabbiani oraz Piscine di Venere i popływaj w turkusowych wodach. Nurkuj z rurką, podziwiając niezwykłe bogactwo podwodnego świata Morza Śródziemnego, w tym wielobarwne ryby, ośmiornice oraz delfiny. Zobacz najważniejsze atrakcje miejsca zwanego „europejskimi Karaibami” i zwiedź zakątki, do których można dotrzeć jedynie łodzią. Odwiedź ustronne zatoki, zobacz zabytkowe wraki statków oraz dotrzyj do jaskiń, w których niegdyś chronili się piraci. Spędź prawie 5 godzin na 3 różnych plażach i korzystaj z uroków rezerwatu przyrody. Na pokładzie łodzi zapewniona jest pełna obsługa typu deluxe z barem i restauracją, toaletami, solarium, tarasem widokowym i niewielkimi imprezami muzycznymi na pokładzie.

Cala Gonone: Rejs po Zatoce Orosei z pływaniem i aperitifem

Cala Gonone: Rejs po Zatoce Orosei z pływaniem i aperitifem

Odkryj zatoczki, jaskinie i plaże Zatoki Orosei podczas jednodniowej wycieczki łodzią z Cala Gonone. Podziwiaj widoki wzdłuż wybrzeża, aż do Cala Goloritzè. Kup napoje i smaczne przekąski na pokładzie wygodnej łodzi. Wskocz na pokład statku z dużą ilością miejsca na słońcu oraz zacienionym i zamkniętym pokładem. Wypłyń z portu Cala Gonone i udaj się na turkusowe wody Zatoki Orosei. Zatrzymaj się, by rozkoszować się słońcem i popływać na sugestywnych plażach Cala Luna i Cala Mariolu. Pozwól swojemu kapitanowi wybrać trzecią plażę spośród Biriola, Cala Gabbiani lub Cala Sisine, w zależności od pogody i warunków morskich w danym dniu. Miej szansę przedłużyć swoją podróż, odwiedzając Grotta del Bue Marino. Kup bilet, aby wejść do tej jaskini z kolorowymi stalaktytami, stalagmitami i neolitycznymi rzeźbami ściennymi. Wróć do punktu początkowego na koniec rejsu.

Arbatax: Zatoka Orosei: jednodniowa wycieczka łodzią

Arbatax: Zatoka Orosei: jednodniowa wycieczka łodzią

W przypadku naszego 21-metrowego statku motorowego Helios Primo, spotkanie odbywa się o 07:45 rano, a wypłynięcie o 08:15 rano z przystani turystycznej Marina di Arbatax i powrót około 17:30. Nasza łódź może pomieścić 100 osób, ale aby zapewnić większy komfort, zdecydowaliśmy się utworzyć grupy do 75 pasażerów. Z łodzi możesz podziwiać najciekawsze miejsca na wybrzeżu, od wysepki Ogliastra, Pedralonga, Grotta dei Colombi... po dwa uderzające fiordy Zatoki Orosei: Cala Tramontana i Cala Scirocco! Kolory wody zmieniają się i stają się bardziej intensywne u wybrzeży Cala Goloritzè, bardzo znanej zatoczki, która została wpisana na listę dziedzictwa UNESCO w 1995 roku. Wkrótce pierwszym przystankiem kąpielowym jest Cala dei Gabbiani, po którym zostaniesz poczęstowany orzeźwiającym aperitifem alkoholowym lub bezalkoholowym. Teraz możesz zdecydować, czy wybrać się na piękną opcjonalną wizytę w Grotta del Fico (z dodatkowym biletem w wysokości 10 € za osobę dorosłą, 5 € za dzieci w wieku od 6 do 12 lat), czy też zrobić drugi przystanek na kąpiel w Cala Biriola! Nadszedł czas na przerwę na lunch i wejdziesz na pokład łodzi, gdzie, jeśli wykupiłeś pakiet z lunchem wliczonym w cenę, znajdziesz swój stolik na dole z typową sardyńską przystawką z kiełbasą sardyńską, Coppa, serem i oliwkami, pierwszym daniem Malloreddus alla Campidanese (typowe sardyńskie gnocchi z sosem kiełbasianym) oraz chlebem, wodą, winem, kawą, digestifem i savoiardo! Uwaga: nie serwujemy lunchu wegańskiego ani bezglutenowego. Osoby, które wybrały ofertę bez lunchu (które mają spakowany lunch), będą mogły zjeść swój spakowany lunch wygodnie na górnym piętrze, gdzie znajdziesz stoliki i zapierający dech w piersiach widok na Baseny Wenus! Nadszedł czas na nasz ostatni przystanek na pięknej Cala Mariolu, jednej z najpiękniejszych plaż na świecie. W drodze powrotnej możesz delektować się świeżo pokrojonym arbuzem w towarzystwie doskonałego wina Vermentino, zanim zakończysz dzień wyjątkowym pokazem! Nasz profesjonalny i wykwalifikowany personel będzie do Twojej dyspozycji. Kapitan zdradzi Ci kilka sekretów naszego pięknego wybrzeża. - Zapewniamy parasol plażowy - Każdy przystanek trwa około 1h30min

Z La Caletta lub Orosei: rejs po Zatoce Orosei

Z La Caletta lub Orosei: rejs po Zatoce Orosei

Odkryj zatoczki, jaskinie i plaże Zatoki Orosei podczas tej jednodniowej wycieczki łodzią. Wybierz odjazd z La Caletta lub Orosei. Podziwiaj widoki wzdłuż wybrzeża, aż do Cala Goloritzè. Kup napoje i smaczne przekąski na pokładzie wygodnej łodzi Imperatrice. Wskocz na pokład statku z dużą ilością miejsca na słońcu oraz zacienionym i zamkniętym pokładem. Wypłyń z portu La Caletta lub Orosei i udaj się na turkusowe wody Zatoki Perskiej. Zatrzymaj się, by rozkoszować się słońcem i popływać na sugestywnych plażach Cala Mariolu i Cala Sisine. Miej szansę przedłużyć swoją podróż, odwiedzając Grotta del Fico. Kup bilet, aby wejść do tej jaskini z kolorowymi stalaktytami, stalagmitami i neolitycznymi rzeźbami ściennymi. Wróć do punktu początkowego na koniec rejsu.

Z Cala Gonone: Wycieczka pontonem po Zatoce Orosei

Z Cala Gonone: Wycieczka pontonem po Zatoce Orosei

Wyjątkowe przeżycie, w kontakcie z naturalnym pięknem Zatoki Orosei, na wschodnim wybrzeżu sardyńskiej wyspy. Mini gumowy rejs pontonem, który nie tylko sprawi, że będziesz podziwiać wybrzeże i krystalicznie czystą wodę, ale możesz je odkrywać, nurkując! Odkryjesz dna morskie o rzadkiej urodzie podczas nurkowania z rurką z przewodnikiem bogatego w podwodne życie. Ekspert przewodnik będzie Ci towarzyszył przez cały dzień, nie tylko poprowadzi Cię w najlepsze miejsca, ale także opowie anegdoty i ciekawostki. Będziesz podziwiać Cala Luna, Cala Goloritzè, Venus Pools i wiele więcej. Pod koniec dnia na pokładzie zaoferowany zostanie aperitif. W tej wycieczce naprawdę nie zabraknie niczego, czego na pewno nigdy nie zapomnisz. Zarezerwuj z przyjaciółmi i krewnymi i żyj w pełni na wschodnim wybrzeżu Sardynii! Plan podróży - Zatrzymaj się na plaży w Cala Luna (około półtorej godziny) - Baseny Venus i nadmuchiwany przystanek do nurkowania (około pół godziny) - Przejście przed Cala Goloritzè (około pół godziny) - Zatrzymaj się na plaży w Cala delle Sorgenti (około półtorej godziny) - Zatrzymaj się na plaży w Cala Sisine na lunch, jest tam restauracja i WC (około półtorej godziny) - Zatrzymaj się na plaży w Caletta Zio Santoru (około półtorej godziny) Trasa może ulec zmianie według uznania kapitana ze względu na pogodę i warunki na morzu. Na pokładzie będzie serwowany aperitif składający się z: słodyczy, owoców, białego wina i napojów bezalkoholowych maksymalna pojemność pontonu: 12 osób (w tym skipper)

Z Cala Gonone: Rejs po zatoce Orosei z przystankami

Z Cala Gonone: Rejs po zatoce Orosei z przystankami

Przeżyj fantastyczne wschodnie wybrzeże Sardynii, wyruszając z Cala Gonone. Podczas tej wycieczki na pokładzie komfortowej łodzi motorowej, idealnej na oderwanie się od codzienności, będziesz mieć wszystkie wygody i udogodnienia, aby w pełni cieszyć się pięknem okolicy. Przystanki będą odbywać się na najsłynniejszych plażach Zatoki Orosei, takich jak Cala Mariolu, Cala Luna i Cala Sisine. A to nie wszystko! Po drodze będziesz miał okazję podziwiać fascynujące jaskinie i ukryte zakątki, w tym piękną Cala Goloritzè. Twoją przygodę poprowadzi także głos eksperta, który w kilku językach opowie ciekawe fakty o regionie. Ciesz się doświadczeniem idealnym dla rodzin i najmłodszych. Plan podróży: - Wypłynięcie z portu Cala Gonone - Kierunek Cala Luna i opcjonalny przystanek w Grotte del Bue Marino (osoby zwiedzające jaskinie będą miały skrócony przystanek w Cala Luna o około 1h, natomiast osoby, które nie odwiedzą jaskiń, spędzą tam około 2h) - Zatrzymaj się w Cala Luna - Zatrzymaj się w Cala Mariolu lub Cala Gabbiani - Przystanek fotograficzny przed Cala Goloritzè (dojście drogą morską nie jest możliwe, ale dla informacji można dostać się na plażę tylko drogą lądową poprzez trekking) - Zatrzymaj się w Cala Sisine - Powrót do portu Trasa może się różnić w zależności od warunków pogodowych. Wizyta w jaskiniach Bue Marino jest opcjonalna, a bilety można kupić samodzielnie, przez internet lub w kasie miejskiej przed odpłynięciem motorówki (godzina zgłoszenia pokrywa się z wypłynięciem motorówki). W takim przypadku będziesz musiał poinformować przewodnika, że masz bilety na zwiedzanie jaskini Bue Marino po dokonaniu rezerwacji, kontaktując się niezwłocznie z naszym przewodnikiem pod numerem telefonu podanym na voucherze rezerwacyjnym. Wszystkie statki motorowe są bezpiecznymi, nowoczesnymi, eleganckimi, przestronnymi i wygodnymi łodziami, ogrzewanymi na potrzeby rejsów poza sezonem oraz chłodnymi i przestronnymi podczas letnich rejsów: - Długość: 22 m - Szerokość: 5,80 m - Sala na pierwszym pokładzie ze 100 miejscami na kanapach i zorganizowanymi stołami dla 4-6 osób - Górny pokład z pozostałymi 80 miejscami siedzącymi - Bar zorganizowany i bezpłatny

Cala Gonone: Rejs po Zatoce Orosei z jedzeniem i pływaniem

Cala Gonone: Rejs po Zatoce Orosei z jedzeniem i pływaniem

Odkryj zatoki, jaskinie i plaże Zatoki Orosei podczas tej wycieczki łodzią z Cala Gonone. Podziwiaj widoki wzdłuż wybrzeża, aż do Cala Goloritzè. Skosztuj typowych sardyńskich produktów, kiełbas, serów, oliwek i wina. Wejdź na pokład łodzi, która, aby uczynić rejs ekskluzywnym, będzie podróżować z maksymalnie 50 pasażerami, którzy będą mieli dużo miejsca i zamknięty, zacieniony pokład. Wypłyń z portu Cala Gonone i przepłyń przez turkusowe wody Zatoki Orosei. Zatrzymaj się na kąpiel w krystalicznie czystych wodach Cala Goloritzè, Basenach Wenus i zatrzymaj się na plażach Cala Luna i Cala Mariolu.

Arbatax: Rejs statkiem po Zatoce Orosei do Cala Luna

Arbatax: Rejs statkiem po Zatoce Orosei do Cala Luna

Wyrusz w malowniczą podróż wzdłuż Zatoki Orosei z Arbatax i podziwiaj jedne z najpiękniejszych zatoczek Sardynii, z których wiele jest dostępnych tylko drogą morską. Miej szansę na wycieczkę z przewodnikiem po jaskini Fico i / lub zjedz lunch na pokładzie za dodatkową opłatą w ciągu dnia. Opuszczając port Arbatax, podziwiaj żywe kolory różowego granitu i czerwonego porfiru Isolotto d'Ogliastra. Tuż za Santa Maria Navarrese zobacz wapienno-dolomitową skałę Pedra Longa, „strażnika” skarbów i tajemnic tego obszaru, wznoszącą się stromo z morza. Kontynuuj obok spektakularnych wodospadów Baus i przez jaskinię Colombi oraz przylądek Monte Santo, aż dotrzesz do dwóch oszałamiających fiordów: Cala Scirocco i Cala Tramontana. W tym ostatnim posłuchaj tragicznej historii statku Levante, którego szczątki można dostrzec w przejrzystych wodach dna morskiego. Następnie udaj się do niezwykłej Cala Goloritzé i podziwiaj jej charakterystyczny łuk, na którym plaża i morze wyglądają jak z obrazu. Po opuszczeniu tego kawałka morskiego Edenu dotrzesz do Cala Mariolu. Tutaj możesz zejść na ląd i cieszyć się plażą - z parasolami do wypożyczenia na łodzi - lub wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem po Grotta del Fico (Jaskinia Fico). Zapłać za wstęp, a następnie odkryj unikalne wapienne formacje jaskini i posłuchaj, jak kiedyś były one królestwem mniszki śródziemnomorskiej. Po powrocie na pokład i wznowieniu nawigacji udaj się do przytulnej jadalni, aby skosztować przystawki z lokalnych serów i wędlin. Delektuj się prosciutto, guanciale i coppa wyłącznie z okolicy, zanurzając się w dzikim pięknie wybrzeża Baunei. Ale punktem kulminacyjnym lunchu na pokładzie jest fregola z owocami morza, przygotowana według przepisu żeglarskiego z Ponza, przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Poczuj autentyczny smak morza, gdy sos z kalmarów i kalmarów łączy się z wykwintnym smakiem krabów, wzbogaconym małżami i ogonami krewetek. Wypij kieliszek wina Ogliastra do dania głównego, a na koniec zjedz kawałek ciasta „sapa” z orzechami włoskimi i owocami sezonowymi na deser. Lunch nie jest wliczony w cenę wycieczki. Po tym satysfakcjonującym doświadczeniu kulinarnym dotrzesz na plażę Cala Luna, gdzie możesz wysiąść i zrelaksować się w jednym z najbardziej malowniczych miejsc na Morzu Tyrreńskim. Później, gdy trasa zostanie odwrócona, motorówka zapewni ekscytujące wrażenia na plaży Cala Sisine. Jest to również przystanek, na którym można wysiąść. Następnie wycieczka kończy się powrotem do portu Arbatax.

Sardynia: Najciekawsze atrakcje

Cala Goloritzé: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Cala Goloritzé: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cala Goloritzé? Kliknij tutaj.

Cala Goloritzé: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(488 recenzji)

Uwielbialiśmy to doświadczenie. Wycieczka trwająca około 8 godzin z przystankami na 3 różnych plażach. Od półtorej godziny do dwóch godzin w każdej zatoce. Wydaje mi się to więcej niż wystarczające. Zatoki są spektakularne, a rejs statkiem jest bardzo wygodny i prawie się nie porusza. Załoga była bardzo przyjazna, w tle zawsze grała świetna muzyka, a bar oferował napoje w przystępnych cenach. Podali nam także miski z orzechami i frytkami. A rano częstowali nas słodyczami. Powtórzyłbym jeszcze raz. Naprawdę podobał nam się ten dzień i spektakularny krajobraz.

Sen… wszystko idealne, urokliwe miejsce. Widzieliśmy wszystko, co było do zobaczenia, w niektórych przypadkach wolałbym zostać dłużej w niektórych basenach lub zatoczkach, ale rozumiem, że czas jest ograniczony, a jest wiele miejsc do zobaczenia. Wartością dodaną jest Kapitan Davide, super kompetentny i bardzo miły.

To była naprawdę bardzo miła wycieczka z miłym przewodnikiem, który bardzo dobrze zna okolicę. Zatoki na trasie są piękne, a woda wyjątkowa. Ze względu na niski sezon mieliśmy szczęście, że mogliśmy popłynąć mniejszą łódką.

Bardzo dobrze zorganizowana impreza z doświadczoną załogą. Specjalne wyrazy uznania dla przewodnika za jego pouczający i pełen humoru komentarz.

Doskonała wycieczka. Zrobiłem to z moją rodziną i moją młodą córką (7 ust). Całkowicie warte.