Dodaj daty

Plaża Cala Coticcio

Plaża Cala Coticcio – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Palau: Wyspy Maddalena: półdniowa wycieczka łodzią gumową

1. Z Palau: Wyspy Maddalena: półdniowa wycieczka łodzią gumową

Dołącz do kilkugodzinnego doświadczenia, z dala od rutyny, aby przeżyć dynamiczną wycieczkę na pokładzie wygodnego pontonu wypływającego z Palau lub, jeśli wolisz, z La Maddalena. W zależności od wiatru w ciągu dnia doświadczony skipper wybierze najlepszą trasę do poznania wysp archipelagu La Maddalena, takich jak Budelli i Spargi lub na wyspę Caprera, aby zanurkować w czystych wodach słynnego Tahiti Morza Śródziemnego , Cala Coticcio. Zabawna wycieczka, której nie można przegapić, jeśli masz kilka wolnych godzin. W zależności od warunków pogodowych panujących w danym dniu oraz decyzji skippera w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i relaksu można wybrać jedną z dwóch tras: Archipelag La Maddalena - Rejs na Archipelag La Maddalena - Półgodzinny przystanek bezpośrednio z łodzi w Porto della Madonna - Półgodzinny postój bezpośrednio przy tratwie lub na plaży w Cala Conneri na wyspie Spargi - Ponowne wejście Lub Wyspa Caprera - Rejs na wyspę Caprera - Półgodzinny postój bezpośrednio z pontonu na wyspę Porco - Półgodzinny przystanek bezpośrednio z łodzi w Cala Coticcio - Półgodzinny postój bezpośrednio z pontonu w Cala Napoletana - Ponowne wejście Trasa może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i decyzji Skippera. Gumowa łódź Gassa - Długość: 8 m - Szerokość: 4m - Maksymalna pojemność: 12 - Sukienka letnia - Markiza - Drabina - Zewnętrzny prysznic ze świeżą wodą - Minibarek - Wyposażenie: tuby pływające, koła ratunkowe dostępne dla wszystkich uczestników

La Maddalena: całodniowa wycieczka żeglarska

2. La Maddalena: całodniowa wycieczka żeglarska

Odkryj piękno archipelagu La Maddalena podczas jednodniowej wycieczki z Porto Pollo. Przeżyj wyjątkowe wrażenia żeglarskie z profesjonalną załogą. Wybierz się w rejs po archipelagu Maddalena, pomiędzy Bocche di Bonifacio, północą Sardynii i południem Korsyki. Odwiedź wszystkie najpiękniejsze obszary parku przyrody La Maddalena w ciągu jednego dnia. Trasa jest zalecana przez kapitana, ale można ją dostosować w oparciu o Twoje preferencje, liczbę osób na pokładzie i warunki pogodowe. Oto niektóre trasy, które cieszą się dużą popularnością od lat: Klasyczna trasa, która odbywa się pomiędzy Spargi, Budelli i Santa Maria Ekscytująca trasa w kierunku Caprery i La Maddalena Trasa obejmująca wyspy Korsyki (Lavezzi i Isola Piana) Elementem spajającym wszystkie trasy jest fakt, że podróż odbywa się w miarę możliwości żaglem i to właśnie przeżycie stanowi zasadniczy element dnia. Na pokładzie serwowany będzie lunch, bazujący na lokalnych produktach i świeżych składnikach przygotowanych przez załogę.

Wycieczka łodzią po Cala Coticcio-Caprera i archipelagu Maddalena

3. Wycieczka łodzią po Cala Coticcio-Caprera i archipelagu Maddalena

Wyrusz na ekscytującą 7-godzinną wycieczkę łodzią z portu Palau i przygotuj się na przeżycie wyjątkowej przygody! Odkryj wspaniałe wyspy, w tym Caprera z Cala Coticcio (Tahiti), gdzie zrobimy długi postój na snorkeling, kontynuujemy wycieczkę z panoramiczną nawigacją w kierunku "Spiaggia Rosa" Budelli, zatrzymamy się na wyspie Spargi ze wspaniałą Cala Connari, a następnie dotrzemy do wyspy macierzystej: La Maddalena. Przy maksymalnej grupie 145 pasażerów (z 255 dostępnych miejsc), będziesz mieć pewność, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby się zrelaksować i cieszyć morzem. Wycieczka jest dostępna w czterech językach, dzięki czemu każdy może w pełni docenić fascynującą historię i cuda natury tych wysp. Pierwszy przystanek: jedną z głównych atrakcji tej wycieczki łodzią jest wizyta w urokliwej Cala Coticcio na wyspie Caprera. Znana również jako Tahiti, ta zaciszna zatoczka jest dostępna zarówno drogą lądową, jak i morską. Nasza organizacja jako jedna z nielicznych oferuje możliwość dłuższego postoju na wyspie Caprera. Zacumujemy przy boi autoryzowanej przez władze parku La Maddalena i damy Ci wystarczająco dużo czasu na zbadanie dna morskiego bogatego w ryby, które wyróżniają tę lokalizację na wyspie Caprera. Podczas postoju w zatoce Cala Coticcio (Tahiti) będziesz mógł pływać nurkując z tylnego trapu statku i zrobić długi postój na snorkeling, tylko w szczególnie sprzyjających warunkach pogodowych i będąc doskonałymi pływakami będziesz mógł zbliżyć się do pobliskich plaż. Nasz personel pomoże Ci podczas postoju na snorkeling. Drugi przystanek to wizyta na wyspie Spargi. Nieskazitelne plaże i turkusowe wody są po prostu nie do odparcia i zapraszają do kąpieli i opalania. Wyspa Spargi jest prawdziwym przykładem nieskażonej natury wysp Maddalena. Zacumujemy przed zatoką i stąd możesz dotrzeć do plaży Cala Connari w zaledwie kilka minut pływania lub możesz nurkować z wygodnego trapu rufowego statku. Plaża oddalona jest o zaledwie 50 metrów. Trzeci przystanek: doświadczysz magii La Maddaleny, bogatej w historię. Odkryj fascynujące krajobrazy La Maddaleny: wyspy, której nie można przegapić podczas rejsu statkiem! Przesiąknięte historią, brukowane uliczki miasta są wyłożone pięknie zachowanymi budynkami, które opowiadają o minionej epoce. Odkryj urocze butiki, sklepy rzemieślnicze i tradycyjne targi, na których możesz zaopatrzyć się w lokalne rękodzieło i typowe tkaniny. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze podczas spaceru ulicami, zajrzyj do uroczych kawiarni i tętniących życiem barów, które oferują smak kulinarnych przysmaków wyspy, historyczne centrum La Maddalena z pewnością oczaruje Cię swoimi cudami kultury i przyjemnościami zakupów. Ponadto, żeglując po wybrzeżach wyspy Budelli, możesz odwiedzić wspaniałą i słynną "Spiaggia Rosa". Opuszczając wyspę macierzystą, La Maddalena, odwiedzimy również wyspę Santo Stefano.

Caprera: Prywatna wycieczka łodzią z przystankami do nurkowania i przekąskami

4. Caprera: Prywatna wycieczka łodzią z przystankami do nurkowania i przekąskami

Podczas wycieczki można podziwiać piękno wybrzeży wyspy; Punta Rossa, Cala Andreana, plaża Relitto, Cala Portese, Cala Brigantina z przystankami poświęconymi snorkelingowi lub zwykłemu pływaniu w najpiękniejszych zatoczkach Caprera; Cala Coticcio (Tahiti), zatoka Candeo, Cala Napoletana, Cala Garibaldi, zatoka Porto Palma. Na plaże też można się dostać, ale tylko wpław. Odległość od wybrzeża zależy od liczby łodzi. Plan podróży: 1) Spotkanie w centrum „Scuba Revolution” w celu odprawy, dystrybucji sprzętu do nurkowania i odprawy przed wyprawą 2) Zaokrętowanie w porcie Cannigione, w odległości krótkiego spaceru od centrum „Scuba Revolution” i żegluga wzdłuż pięknego wschodniego wybrzeża wyspy Caprera 3)Pierwszy przystanek wycieczki we wschodniej części wyspy (w jednym z tych punktów w zależności od pogody i potrzeb klienta: Cala Portese; Cala Brigantina;Tahiti), do pływania, opalania i snorkelingu, wszystko w nazwie relaksu i zabawy! 4)Płynięcie na północ wzdłuż wybrzeża Caprera, aby dotrzeć do drugiego przystanku wycieczki w jednym z punktów dedykowanych wyłącznie centrom nurkowym, aby snorkelować w najdzikszych obszarach wyspy i najbogatszych w życie morskie. 5) Drugi przystanek wycieczki w zachodniej części wyspy (w jednym z tych punktów w zależności od pogody i potrzeb klienta: Cala Napoletana; Cala Caprarese; Cala Garibaldi; Testa del Polpo), aby popływać, opalać się i nurkować , wszystko w imię relaksu i dobrej zabawy! 6) Rejs powrotny do portu Cannigione. 7) Wymeldowanie się w Centrum „Scuba Revolution”, gdzie będzie można bezpłatnie odświeżyć się, przebrać w szatni i wziąć prysznic.

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj wg::

Plaża Cala Coticcio: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaża Cala Coticcio? Kliknij tutaj.