Plaża Cala Corsara

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Plaża Cala Corsara: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaża Cala Corsara? Kliknij tutaj.

Plaża Cala Corsara: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3172 opinii

Wszystko w porządku. Rejs rozpoczęty o czasie z portu w Palau, statek zadbany i dobrze wyposażony. Przewodnik opowiadał o archipelagu w wielu językach w sposób zrozumiały. W trakcie wycieczki możliwość snorkelingu oraz plażowanie. Opcjonalnie możliwość zjedzenia posiłku na pokładzie za dodatkową opłatą. Wycieczka warta polecenia.

Najlepsza wycieczka na wyspie do zrobienia. Personel był uroczy i dobrze poinformowany i wyjaśnił całą historię i punkty orientacyjne we wszystkich językach. Plaże były absolutnie oszałamiające, jedne z najlepszych na świecie, jakie sobie wyobrażam. Na pewno warte swojej ceny?

Bardzo fajna wycieczka, podczas której odwiedzamy ładne miejsca do pływania, nurkowania w wodzie godnej Malediwów lub po prostu podziwiania piękna przyrody Archipelagu. Wszystko po prostu wspaniałe.

Z powodu opóźnienia przegapiliśmy rzeczywisty dzień trasy i mogliśmy bez problemu zmienić rezerwację na następny dzień! Bardzo pomocna obsługa klienta!

Wszystko idealne i cudowne. Pracownicy byli bardzo uprzejmi i kompetentni. Spędziliśmy piękny dzień. Dzięki za wszystko. Gorąco polecam.