Cabo San Lucas – nasze najbardziej polecane atrakcje

Cabo San Lucas: przygoda ATV na plaży i pustyni z odbiorem

1. Cabo San Lucas: przygoda ATV na plaży i pustyni z odbiorem

Wyrusz na przygodę z przewodnikiem w Cabo San Lucas. Przemierzaj pustynię z zawrotną prędkością i wypatruj dzikich zwierząt podczas jazdy wzdłuż plaży Los Cabos. Rozpocznij swoją przygodę z ATV od odbioru z hotelu w zupełnie nowej klimatyzowanej furgonetce. Stamtąd udaj się z lokalnym przewodnikiem do parku Migriño, zaledwie 25 minut od Cabo. Tam przeprowadź krótką sesję treningową, zanim wsiądziesz na własnego quada i wyruszysz w podróż po polnych drogach. Jedź przez dziką pustynną scenerię, powoli kierując się do pięknych, niezagospodarowanych przestrzeni Migrino Beach. Jedź wzdłuż brzegu, zatrzymując się po drodze na wspaniałe zdjęcia, kiedy uznasz to za stosowne. Zarówno początkujący, jak i eksperci są mile widziani, a po doświadczeniu ATV zostaniesz przeniesiony z powrotem do hotelu.

Cabo San Lucas: Rejs po zachodzie słońca z otwartym barem

2. Cabo San Lucas: Rejs po zachodzie słońca z otwartym barem

Przygoda zaczyna się od odbioru z hotelu i transferu na imprezową łódź, gdzie czeka wieczór zabawy. Wskocz na pokład i napij się drinka z otwartego baru, a następnie tańcz w rytm klubowych klasycznych hitów. Gdy łódź wypływa na oszałamiające Morze Corteza, podziwiaj panoramiczne widoki na wybrzeże Baja California Sur. Rejs obok niektórych z najsłynniejszych atrakcji Cabo, w tym Lover's Beach i Arch, a także kolonii lwów morskich. Punktem kulminacyjnym wycieczki jest epicki zachód słońca nad Oceanem Spokojnym. Popijaj orzeźwiającą margaritę lub zimne piwo, oglądając niezapomniany zachód słońca przed rozpoczęciem podróży powrotnej do portu.

Cabo San Lucas: 4-godzinny rejs z rurką i otwartym barem

3. Cabo San Lucas: 4-godzinny rejs z rurką i otwartym barem

Przepłyń obok Lover's Beach, The Arch i Sea Lion Colony w drodze do pięknej zatoki Santa Maria podczas najważniejszej wycieczki z nurkowaniem w Cabo. Zanurz się i pływaj w lazurowych wodach wśród obfitości kolorowych ryb tropikalnych. Lub, jeśli wolisz, wypoczywaj na pokładzie, wygrzewając się w słońcu Cabo, popijając lodowatą margaritę lub zimną cervezę. Przez cały czas patrz na wyjątkową i spektakularną linię brzegową. Następnie zjedz lunch złożony ze świeżych owoców, kanapek delikatesowych i frytek serwowanych w drodze powrotnej.

Los Cabos: spływ kajakowy The Arch and Lover's Beach + nurkowanie z rurką

4. Los Cabos: spływ kajakowy The Arch and Lover's Beach + nurkowanie z rurką

Wybierz się na spływ kajakowy i nurkowanie z rurką w zatoce Cabo San Lucas i popłyń wokół najbardziej wysuniętego na południe punktu półwyspu Baja do Oceanu Spokojnego. Podziwiaj słynny łuk, odwiedź kolonię lwów morskich i zobacz egzotyczne życie morskie podczas nurkowania. Ciesz się bezproblemowym transferem z miejsca zakwaterowania w San José del Cabo lub Cabo San Lucas na plażę startową w sercu Cabo San Lucas. Posłuchaj krótkiej odprawy swojego przewodnika eksperta na temat technik pływania kajakiem i procedur bezpieczeństwa przed wejściem do wody. Wyrusz z zatoki Cabo San Lucas wzdłuż Land's End, gdzie Morze Corteza spotyka się z Oceanem Spokojnym. Podziwiaj jeden z najbardziej znanych zabytków Cabo, The Arch, a następnie obserwuj lwy morskie bawiące się w wodzie, gdy ślizgasz się obok ich kolonii na swoim kajaku. Wyląduj na Lover's Beach, aby mieć czas na eksplorację granitowych formacji skalnych, które wystają nagle z morza. Uważaj na rozbijające się fale Pacyfiku, gdy zbliżasz się do strony Divorce Beach na Lover's Beach, ponieważ ocean tutaj jest wzburzony. Następnie załóż sprzęt do nurkowania i wejdź do wody przy Lover's Beach, aby ponurkować wokół Palca Neptuna. Możesz też zejść z kajaka i ponurkować wokół Pelican Rock, aby podziwiać ławice tropikalnych ryb i egzotyczne życie morskie, które sprawiają, że te skaliste środowiska są ich domem. Na koniec wybierz się na krótką wycieczkę kajakiem z powrotem do miejsca startu, aby wrócić do miejsca zakwaterowania.

Cabo San Lucas: Snorkel Tour z otwartym barem i przekąskami

5. Cabo San Lucas: Snorkel Tour z otwartym barem i przekąskami

Odkryj podwodny świat Los Cabos podczas rejsu katamaranem z rurką. Wyrusz z Cabo San Lucas i wypłyń na oszałamiające Morze Corteza. Rejs wzdłuż południowego wybrzeża Cabo San Lucas, mijając malownicze plaże, w tym Paya del Amor i El Medano Beach. Zatrzymaj się w zatoce Santa Maria lub Chileno, gdzie możesz się popluskać i ochłodzić przed upałem. Wyposaż się w sprzęt do snorkelingu, a następnie wyrusz na poszukiwanie kolorowego życia morskiego, w tym aniołów i papug. Możesz także dojrzeć żółwie morskie, delfiny, manty i wieloryby (w sezonie wielorybniczym). Wróć na pokład katamaranu i rozkoszuj się wspaniałym meksykańskim słońcem, podziwiając widoki. Popijaj orzeźwiające napoje alkoholowe i bezalkoholowe z otwartego baru i delektuj się smacznymi przekąskami. Pod koniec niezapomnianej przygody usiądź wygodnie, zrelaksuj się i podziwiaj widoki na ląd, wracając do portu.

Cabo San Lucas: rejs statkiem pirackim o zachodzie słońca

6. Cabo San Lucas: rejs statkiem pirackim o zachodzie słońca

Wskocz na pokład jedynego statku pirackiego w Cabo i przepłyń przez oszałamiające Morze Corteza z lokalnym przewodnikiem. Obejrzyj występ hałaśliwych piratów i zjedz pyszną kolację z grilla, obserwując zachodzące słońce. Po wejściu na statek wypłyń na rześkie, błękitne morze, cały czas zabawiając załogę hałaśliwych piratów, którzy tańczą, śpiewają i wspinają się po linach ogromnego statku. Bawiąc się szantami i wybrykami morskimi, poznasz morską historię Cabo oczami piratów — a może nawet podchwycisz kilka pirackich zwrotów. Gdy słońce zachodzi pośród słynnych formacji skalnych Cabo, delektuj się pysznym żeberkiem z grilla, kurczakiem i wieprzowiną, podawanymi ze wszystkimi mocowaniami: puree ziemniaczanym, kolbą kukurydzy, surówką colesław i nie tylko. Umyj to wszystko w otwartym barze, dobrze wyposażonym w lokalne piwo, zestaw koktajli i napoje bezalkoholowe. Wracając do prywatnej przystani, śpiewając razem z piratami, zastanów się nad ponadczasowym pięknem zabytków Cabo, wracając do teraźniejszości po zejściu na ląd.

Los Cabos: Oryginalny rejs łodzią ze szklanym dnem

7. Los Cabos: Oryginalny rejs łodzią ze szklanym dnem

Wyrusz w rejs łodzią ze szklanym dnem wypływający z Los Cabos i odkryj piękną scenerię wybrzeża oraz różne gatunki morskie żyjące wzdłuż wybrzeża. Patrz przez szklane dno łodzi i dostrzegaj różnorodne kolorowe ryby i inne organizmy morskie w kwitnącym ekosystemie. Wypatruj kolonii lwów morskich wygrzewających się na słońcu wzdłuż brzegów. Podziwiaj złote piaski Plaży Miłości i Plaży Rozwodu, gdzie Ocean Spokojny i Morze Corteza spotykają się na krańcu półwyspu Baja California. Przepłyń obok różnych formacji skalnych rozsianych wzdłuż wybrzeża, w tym kultowego Łuku Cabo i Skały Pelikana.

Cabo San Lucas: katamaran z obserwacją wielorybów

8. Cabo San Lucas: katamaran z obserwacją wielorybów

Wskocz na pokład katamaranu i wypłyń na Pacyfik, aby obserwować coroczną migrację wielorybów Baja. Ciesz się bliskim spotkaniem z szarymi, humbakami i/lub płetwalami błękitnymi, gdy pływają w tropikalnych wodach otaczających Los Cabos. To tutaj rodzą młode podczas corocznej wędrówki. Posłuchaj pięknej pieśni wielorybów za pomocą nowych hydrofonów. Obserwuj matki z ich cielętami, gdy załoga pomaga w identyfikacji różnych gatunków i zachowań tych majestatycznych bestii. Trasa obejmie również słynne zabytki Cabo, plażę kochanka, łuk i Land's End. Upewnij się, że masz gotowy aparat, ponieważ ta wycieczka oferuje doskonałe możliwości robienia zdjęć z unikalnymi formacjami lądowymi i, oczywiście, niektórymi z największych zwierząt na świecie.

Cabo: 2-godzinna przejażdżka łodzią z obserwacją wielorybów z darmowymi zdjęciami

9. Cabo: 2-godzinna przejażdżka łodzią z obserwacją wielorybów z darmowymi zdjęciami

Wejdź na pokład superszybkiej i wygodnej łodzi RIB i rozpocznij przygodę z obserwowaniem wielorybów, zaczynając od rejsu łodzią obok najważniejszych zabytków Cabo. Po krótkim instruktażu bezpieczeństwa, twój kapitan i biolog morski na pokładzie zabiorą cię do Land's End, jednej z najsłynniejszych formacji skalnych Cabo. Podziwiaj stąd Pelican Rock, Lover's Beach, Neptune's Finger i oczywiście słynny Łuk Cabo San Lucas, gdzie zatrzymasz się, aby zrobić kilka zdjęć. Po drodze będzie można również spotkać przyjazną kolonię lwów morskich. Następnie udaj się nad Morze Corteza lub Ocean Spokojny, aby zobaczyć humbaki. Miej oko na inne zwierzęta morskie, takie jak płetwale błękitne, orki, delfiny i wiele innych zwierząt. Gdy już zauważysz jedno z tych majestatycznych stworzeń, dowiedz się więcej o nich ze swojego przewodnika eksperta. Użyj hydrofonu, aby posłuchać ich zapierającej dech w piersiach piosenki, aby przeżyć jedyne w swoim rodzaju przeżycie.

Cabo San Lucas: luksusowy katamaran i nurkowanie z rurką z lunchem

10. Cabo San Lucas: luksusowy katamaran i nurkowanie z rurką z lunchem

Wyrusz na luksusowy katamaran, aby doświadczyć jednych z najlepszych snorkelingów w Cabo! Twoja 4-godzinna wycieczka rozpoczyna się opcjonalnym odbiorem z hotelu jednym z naszych pojazdów. Po przybyciu do przystani wsiądziesz na nasz katamaran francuskiej produkcji i zostaniesz wyposażony w sprzęt do nurkowania, w tym maskę i płetwy. Następnie popłyniemy na otwarte wody Morza Corteza, gdzie będziesz mógł podziwiać widoki i opalać się na łodzi, podczas gdy my serwujemy Ci lunch i napoje orzeźwiające. Kiedy dotrzemy do naszego pierwszego przystanku, zatoki Chileno, będziesz mógł zeskoczyć z łodzi na ciepłe wody i odkryć podwodny świat Cabo. Tutaj możesz zobaczyć różnorodne ryby i organizmy wodne, podziwiając jednocześnie unikalne formacje skalne tego obszaru. Po naszym postoju w Zatoce Chileno ponownie wsiądziemy na pokład katamaranu, aby odwiedzić nasz drugi przystanek. Przy spokojnych wodach i krystalicznie czystej widoczności możesz nurkować w ławicach ryb lub okazjonalnie w sezonie migracyjnym obserwować humbaki. Po popołudniowym zwiedzaniu i relaksie nasza wycieczka kończy się opcjonalnym transportem powrotnym do hotelu.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Cabo San Lucas
Idealne miejsce dla miłośników przyrody, plażowiczów, poszukiwaczy mocnych wrażeń oraz imprezowiczów.

Najciekawsze atrakcje

Cabo San Lucas: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 247
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Cabo San Lucas: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Cabo San Lucas

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cabo San Lucas

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cabo San Lucas to:

Todos Santos

Cabo San Lucas: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cabo San Lucas? Kliknij tutaj.