Wybierz daty

Kolejka linowa na Etnę

  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Kolejka linowa na Etnę: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kolejka linowa na Etnę? Kliknij tutaj.

Kolejka linowa na Etnę: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 576 opinii

Naprawdę podobała nam się nasza wędrówka - Edo nasz przewodnik był bardzo pomocny i zabawny. Piękne, nieziemskie widoki. Umiarkowanie trudne. Ze względu na wzmożoną aktywność wulkaniczną nie mogliśmy udać się bezpośrednio na szczyt, ale w razie potrzeby otrzymaliśmy częściowy zwrot pieniędzy. Ogólnie naprawdę polecam!

Ze względu na aktywność wulkanu trasa została dostosowana, nie siedzieliśmy w jeepie 4x4. Ale zaraz po tym, jak kolejka linowa zaczęła się wspinać. Od 2500 do 3000 metrów. Zrobiłem fantastyczną trasę/wycieczkę!

Działalność Etny nie pozwoliła na wyprawę zgodnie z pierwotnym planem. Przewodnik szybko nas ostrzegł, a proponowany tor był jeszcze lepszy. Podziękowania dla Édouarda za jakość wędrówki.

Bardzo dobre doświadczenie, mieliśmy 7 lat, trasa musiała zostać zmieniona, ale dobrze się bawiliśmy. Nasz przewodnik był bardzo profesjonalny i uważny.

Edwardo był najlepszym przewodnikiem Jego wiedza na temat wulkanu górskiego była wyjątkowa, polecam to każdemu o średniej sprawności?