Dodaj daty

Burmester

Burmester – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Porto: rejs pod mostami z opcjonalną wycieczką po winiarni

1. Porto: rejs pod mostami z opcjonalną wycieczką po winiarni

Podziwiaj starówkę Porto z typowymi domami i tętniącą życiem dzielnicę Ribeira podczas rejsu wycieczkowego po rzece Duero. Podziwiaj widoki na most Ponte da Arrábida, który łączy dwa brzegi rzeki. Wyrusz w rejs krajoznawczy po rzece Duero i podziwiaj jej malowniczy brzeg. Skorzystaj z aplikacji „Bridges Cruise” z komentarzem w 16 językach. Do rejsu możesz dodać wizytę w winiarni z degustacją różnych win.

Porto: wycieczka do piwnicy Burmester z opcjami degustacji i parowania

2. Porto: wycieczka do piwnicy Burmester z opcjami degustacji i parowania

Burmester od dawna słynie z win porto i Douro DOC (Denominação de Origem Controlada). Jego historia rozpoczęła się dawno temu w Londynie w 1730 roku, kiedy Henry Burmester połączył siły z Johnem Nashem, tworząc firmę Burmester, Nash & Co. az Vila Nova de Gaia zaczęli eksportować wina porto do całej Europy. Przez lata Burmester triumfował z pokolenia na pokolenie, demonstrując swój wrodzony charakter i determinację. Charakter to holistyczna zasada marki i jej win. Przyjedź do winnicy Burmester, aby przeżyć niezapomniane wrażenia. Odwiedzisz piwnice Burmester, znajdujące się obok pięknego mostu Ludwika I, z doświadczonym przewodnikiem. Dowiedz się więcej o winach porto i procesie produkcji Douro DOC oraz spróbuj różnych win porto.

Porto: wycieczka tuk-tukiem, rejs po rzece Duero i degustacja wina

3. Porto: wycieczka tuk-tukiem, rejs po rzece Duero i degustacja wina

Poznaj malownicze i historyczne miasto Porto w sposób przyjazny dla środowiska podczas wycieczki elektrycznym tuk-tukiem. Zdobądź otwarty bilet na rejs po rzece Duero, z którego możesz skorzystać o dowolnej porze. Zwiedź winnicę Porto i skosztuj degustacji dwóch lokalnych win porto. Udaj się do centralnie położonego miejsca spotkań, które znajduje się w pobliżu dworca kolejowego São Bento. Wskocz na pokład przytulnego elektrycznego tuk-tuka i popłyń ulicami Porto. Podziwiaj atrakcje, takie jak Avenida dos Aliados oraz dzielnice Santa Catarina i Batalha. Po 50 minutach jazdy zakończ wycieczkę w punkcie początkowym i otrzymaj bilet na spłynięcie rzeką Douro na rabelo, klasycznej, tradycyjnej portugalskiej drewnianej łodzi towarowej. Zobacz sześć mostów w Porto, kultowe piwnice z winami i obszary rybackie podczas 55-minutowego rejsu. Wyrusz w rejs statkiem, który rozpoczyna się przy nabrzeżu Ribeira, tego samego dnia co rejs tuk-tukiem lub w dowolnym innym czasie w ciągu najbliższych 30 dni. Oprócz wycieczki Tuk-Tuk i rejsu wliczona jest wizyta w winnicy w Porto. Ta wycieczka po winnicy obejmuje degustację dwóch win porto.

Dostępne atrakcje

Burmester: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Burmester? Kliknij tutaj.

Burmester: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 759 opinii

Kupiłem ten pakiet wycieczkowy bezpośrednio przez Internet ze względu na doskonałe recenzje. Łatwy odbiór biletów z super przyjaznym personelem u sprzedawcy lodów. Łatwy dostęp do łodzi ze świetną przejażdżką łodzią po Douro - widziałem wszystkie mosty - po prostu wypił w świetnej atmosferze. Zrobiłem filmy z przejażdżki łodzią, więc później uzyskam dostęp do komentarza, gdy je przejrzę. Wycieczka po piwnicy z winami była bardzo dobra, ale trochę za dużo czekania na angielskiego przewodnika, ponieważ byliśmy trochę pod presją czasu, mając tak wiele do zrobienia w Porto, więc poszliśmy z włoskim przewodnikiem, który udzielił nam angielskich wyjaśnień. Spróbowaliśmy dwóch win porto - białego i rocznika. Ogólnie doskonałe doświadczenie i gorąco polecam.

Bardzo przyjemne do zrobienia. Zabraliśmy bilety na miejscu i poszliśmy je odebrać ze stoiska z lodami przed piwnicą Ramos. Odjazdy odbywają się co pół godziny i musisz przybyć 10 minut wcześniej lub więcej, jeśli chcesz być pierwszy i zająć miejsce z przodu. Jedynym minusem jest to, że trzeba pobrać audioprzewodnik na smartfona za pomocą kodu QR na siedzeniach łodzi, mieć słuchawki i nie jest łatwo uruchomić dźwięk we właściwym czasie.

Piękny rejs, aby odkryć 6 mostów Porto! Pamiętaj, aby odebrać bilety w lodziarni tuż za molo. Personel nie jest bardziej przyjazny, ale przyjemny. Wizyta w piwnicy Burmester jest ciekawa i można ją odbyć w języku francuskim lub angielskim, pamiętaj, aby zadzwonić do nich w celu uzyskania harmonogramu. Personel jest przyjazny. Piękna formuła o bezkonkurencyjnym stosunku jakości do ceny.

Proces rezerwacji online był bezbolesny, biorą PayPal. Rezerwacja bezpośrednio online jest znacznie tańsza niż pójście do sklepu w mieście. Łódź na początku tygodnia była znacznie mniej zatłoczona niż te, które widzieliśmy w weekend. Przynieś coś do picia i krem do opalania. Możesz pobrać przewodnik audio na swój telefon, więc weź ze sobą słuchawki.

Punktualnie, zgodnie z oczekiwaniami, kupiliśmy winnicę i opcję degustacji, spektakularne wina z najlepszych, jakie próbowaliśmy, winnicy Burmester, w rogu mostu.