Burdż Chalifa

Podziwiaj zachwycające widoki na Zatokę Arabską z najwyższego budynku na świecie.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zaplanuj pobyt

 • Jak zrobić dobre zdjęcie Burdż Chalifa?

  Tu trzeba cierpliwości i kreatywności. Ten budynek jest tak duży, że przyćmiewa wszystko dookoła! Potraktuj to jako wyzwanie – to świetny pretekst, żeby zobaczyć całe miasto! Może nawet w ramach zorganizowanej wycieczki.

 • Gdzie kupić bilety na Burdż Chalifa?

  Jak już zrobisz świetne zdjęcie, koniecznie wybierz się na znajdujący się na górze taras widokowy At The Top, żeby to uczcić! Możesz kupić bilet z opcją wstępu bez kolejki, dzięki któremu zaoszczędzisz nawet do 1,5 godziny.

 • Kiedy najlepiej wybrać się do Dubaju?

  Najtaniej będzie latem, ale pamiętaj, że wtedy panują upały! Od listopada do kwietnia jest dobra pogoda na plażowanie – jest ciepło, ale znośnie. I pamiętaj! Święty dla muzułmanów miesiąc ramadan, w którym wielu miejscowych będzie pościć od świtu do zmierzchu, ma ogromny wpływ na funkcjonowanie lokalnych atrakcji turystycznych.

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Godziny otwarcia są zależne od sezonu, ale punkt widokowy At The Top zwykle jest czynny codziennie od godz. 12.00 do 21.30.
 • Cena
  Ceny biletów zależą od pory dnia, czasu zwiedzania i wybranych opcji dodatkowych.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  Jeśli chcesz, możesz wynająć przewodnika. Nieważne, czy chcesz zwiedzić Dubaj, czy dowiedzieć się więcej o architekturze na tarasie widokowym At The Top – zawsze znajdzie się przewodnik, który spełni Twoje oczekiwania.
 • Jak tam dotrzeć?
  Burdż Chalifa znajduje się w samym sercu Dubaju. Ma 163 piętra, więc nie sposób go przeoczyć.
 • Dodatkowe wskazówki

  • Uwaga! Na wstęp z biletem kupionym przy wejściu czeka się średnio 1,5 godziny.

  • Pamiętaj, że podczas ramadanu godziny otwarcia atrakcji turystycznych mogą ulec zmianie. Zaplanuj więc swoją podróż z wyprzedzeniem.

Burdż Chalifa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Burdż Chalifa? Kliknij tutaj.

Burdż Chalifa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 74 874 opinii

Chociaż pierwotnie nie było możliwe odebranie nas z naszego hotelu w Dubaju na stacji metra World Trade Center, według informacji WhatsApp z poprzedniego wieczoru, mimo wszystko się udało. Dziękuję za tę usługę. Uzyskaj dobry przegląd najważniejszych atrakcji miasta dzięki niezwykłym przystankom na zdjęcia. Mogę tylko polecić.

Wymiana biletu z GetYourGuide na oficjalny bilet z Burdż Chalifa poszła bardzo sprawnie, bez problemów. Warto skorzystać.

Obsluga mila, wszedlem bez kolejki. Na gorze troche ludzi, ale bylo kulturalnie bez przepychanek.

Szybki objazd po wartych zobaczenia miejscach za bardzo fajna cenę.

fantastyczne przeżycie móc oglądać pokaz fontann z wody