Burgas – nasze najbardziej polecane atrakcje

Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i szampanem

1. Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i szampanem

Odbiór z ośrodka – punkty, o których należy pamiętać. Przybądź do portu i wejdź na pokład katamaranu, aby odpłynąć. Rozmowa na temat bezpieczeństwa oraz informacje o trasie i programie. Podczas wycieczki bar jest otwarty, dostępna jest woda mineralna, czerwone i białe wino, kawa, herbata, napoje bezalkoholowe i piwo. Popłyń wokół miasta Stary Nesebyr, aby zobaczyć bliską panoramę. Gdy czas zbliża się do zachodu słońca, kapitan rzuci kotwicę i będziesz mógł cieszyć się doskonałym widokiem na zachód słońca. Gdy słońce zajdzie, kapitan podniesie kotwicę i będziesz mógł cieszyć się widokiem Nesebyru nocą. Podczas oczekiwania na zachód słońca podany zostanie schłodzony szampan, po jednej butelce dla każdej pary, a następnie serwowane będzie jedzenie. Kiedy wszyscy zjedli, kapitan podnosi kotwicę i wyrusza w podróż powrotną przez zatokę do portu. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się podróżą. Wróć do portu i udaj się w podróż powrotną do Słonecznego Brzegu piętrowym autobusem. Menu: Deska serów, mix sałat, wybór wędlin, świeże pieczywo, pasztet, świeże owoce. Pół butelki szampana na osobę dorosłą. Wszystkie posiłki i napoje są wliczone w cenę wycieczki.

Burgas: Rejs statkiem powrotnym na wyspę św. Anastazji

2. Burgas: Rejs statkiem powrotnym na wyspę św. Anastazji

Wskocz na prom i popłyń w rejs po Morzu Czarnym, aby dotrzeć na małą wyspę o bogatej historii. Wyspa św. Anastazji została najechana przez piratów, a później służyła jako obóz jeniecki dla komunistów. Rejs promem z portu w Burgas na wyspę zajmie tylko 40 minut. Po postawieniu stopy na wyspie św. Anastazji przygotuj się na zanurzenie w ekscytującą przeszłość jedynej zamieszkałej wyspy w Bułgarii. Wędruj po terenie średniowiecznego klasztoru i odwiedź jego muzeum, aby poznać barwną przeszłość wyspy. Ciesz się spokojem tej uroczej wyspy, podziwiaj panoramiczne widoki na Morze Czarne lub po prostu usiądź na pikniku.

Burgas: Bułgaria/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

3. Burgas: Bułgaria/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Telenor Bułgaria EAD/Bułgarska firma telekomunikacyjna EAD

Burgas: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Burgas? Kliknij tutaj.

Burgas: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 76 opinii

Mega fajna wycieczka łodzią z pływaniem i przyjaznymi ludźmi na pokładzie. Nie powinno się tego robić dla jedzenia czy łowienia ryb (łowienie trwało ok. 20-30 minut najgorszymi wędkami na świecie), ale to fajny sposób na zobaczenie czarnego morza i słonecznej plaży. Piwa były dobre i było ich mnóstwo.

To był bardzo, bardzo fajny dzień z ludźmi na wodzie.Wycieczka jest naprawdę fajnie przygotowana z łowieniem ryb i pływaniem. Na przykład moja mama była tam z nami i oboje naprawdę świetnie się bawiliśmy

Podróż była fantastyczna, od kapitana, jego żony i ich pomocników, po samo opłynięcie Morza Czarnego. Nie mogliśmy nic zarzucić.