Atrakcje i wycieczki
Burgas

Burgas

Burgas – nasze najbardziej polecane atrakcje

Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i prosecco

1. Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i prosecco

Odbiór z ośrodka - punkty do uzgodnienia. Przybycie do portu i wejście na pokład katamaranu w celu wypłynięcia. Rozmowa na temat bezpieczeństwa oraz informacje o trasie i programie. Podczas rejsu czynny jest bar, dostępna jest woda mineralna, czerwone i białe wino, kawa, herbata, napoje bezalkoholowe i piwo. Opłyń miasto Old Nessebar, aby podziwiać panoramę z bliska. Gdy czas zbliża się do zachodu słońca, kapitan rzuci kotwicę i będziesz mógł cieszyć się doskonałym widokiem na zachód słońca. Po zachodzie słońca kapitan podniesie kotwicę i będziesz mógł cieszyć się widokiem Nessebaru nocą. Podczas oczekiwania na zachód słońca serwowane będzie schłodzone prosecco, po jednej butelce dla każdej pary, a następnie serwowane będzie jedzenie. Gdy wszyscy już zjedzą, kapitan podniesie kotwicę i wyruszy w podróż powrotną przez zatokę do portu. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się podróżą. Wróć do portu, aby udać się w podróż powrotną do Słonecznego Brzegu piętrowym autobusem. Menu: Deska serów, sałatki, wędliny, świeże pieczywo, pasztet, świeże owoce. Pół butelki prosecco na osobę dorosłą. Wszystkie posiłki i napoje są wliczone w cenę wycieczki.

Nessebar: 4-godzinny rejs wycieczkowy z łowieniem ryb, lunchem i napojami

2. Nessebar: 4-godzinny rejs wycieczkowy z łowieniem ryb, lunchem i napojami

Poznaj zatoki Nessebar, Ravda lub Pomorie podczas tego półdniowego rejsu statkiem. Podziwiaj wspaniałe widoki na wybrzeże morskie i spędzaj czas pływając, opalając się lub łowiąc ryby. Posłuchaj komentarza przewodnika, uzyskaj wgląd w region i dowiedz się o dzikiej przyrodzie i ekosystemie tego obszaru. Ciesz się pysznym grillem na pokładzie, któremu towarzyszą nieograniczone napoje z otwartego baru na łodzi. Podziwiaj widoki na wspaniałe zatoki w okolicy podczas rejsu. Zanurz się w morzu lub zrelaksuj się przy zimnym napoju. Skorzystaj ze sprzętu wędkarskiego dostępnego na pokładzie, aby sprawdzić swoje umiejętności. Zarzuć wędkę, a może nawet złowisz lokalną rybę lub dwie. Jeśli warunki na morzu nie pozwolą na to po południu, odlot zostanie przesunięty na poranek, dzięki czemu zawsze będziesz mieć możliwość cieszenia się wycieczką.

Burgas: Rejs statkiem powrotnym na wyspę św. Anastazji

3. Burgas: Rejs statkiem powrotnym na wyspę św. Anastazji

Wskocz na prom i popłyń w rejs po Morzu Czarnym, aby dotrzeć na małą wyspę o bogatej historii. Wyspa św. Anastazji została najechana przez piratów, a później służyła jako obóz jeniecki dla komunistów. Rejs promem z portu w Burgas na wyspę zajmie tylko 40 minut. Po postawieniu stopy na wyspie św. Anastazji przygotuj się na zanurzenie w ekscytującą przeszłość jedynej zamieszkałej wyspy w Bułgarii. Wędruj po terenie średniowiecznego klasztoru i odwiedź jego muzeum, aby poznać barwną przeszłość wyspy. Ciesz się spokojem tej uroczej wyspy, podziwiaj panoramiczne widoki na Morze Czarne lub po prostu usiądź na pikniku.

Nesebyr: wycieczka z przewodnikiem po mieście

4. Nesebyr: wycieczka z przewodnikiem po mieście

Zwiedź starożytne miasto Nesebyr w bułgarskiej prowincji Burgas podczas tej wycieczki z przewodnikiem. Nesebyr został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO ze względu na swoje historyczne znaczenie. Podczas spaceru odkryj kunszt zabytkowych domów i kościołów miasta. Zaczynając od okolic Warny, udaj się do Nesebyru, znanego również jako Perła Morza Czarnego. Miń naturalne piękno podnóża Bałkanów i podziwiaj niesamowity widok na zatokę Nesebyru. Uchwyć swoje wrażenia przed kamerą podczas tego panoramicznego postoju. Po przyjeździe wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po małych krętych uliczkach Nesebyru. Poznaj najważniejsze miejsca w mieście, takie jak bramy miejskie, łaźnie rzymskie i wiele starych drewnianych domów. Ponieważ miasto słynie z kościołów, zatrzymaj się w najbardziej malowniczym kościele w mieście, kościele św. Szczepana. Po wycieczce z przewodnikiem ciesz się dużą ilością czasu na drinka lub poszukiwanie idealnej pamiątki.

Burgas: Gra eksploracyjna tajemniczego morderstwa

5. Burgas: Gra eksploracyjna tajemniczego morderstwa

ClueBreak to duże wydarzenie plenerowe, które odbywa się centralnie w Twoim mieście i miastach na całym świecie. W drodze po centrum Burgas odwiedzisz wiele znanych miejsc, takich jak Pomnik Aloszy, Kościół Świętych Cyryla i Metodego, Taras, a po drodze zobaczysz także wiele znanych miejsc w centrum miasta. Najpierw pobierz aplikację CLUEbreak i za pomocą kodu, który otrzymasz e-mailem, zalogujesz się i rozpoczniesz swoją przygodę. Będziesz szukać świadków, znajdować wskazówki, sprawdzać swoją wiedzę i rozwiązywać zagadkę morderstwa. Jeden bilet ważny jest dla 1-6 osób. Otrzymasz ekskluzywny kod i dalsze informacje potrzebne do zalogowania się do naszej aplikacji i rozpoczęcia gry. W aplikacji znajdziesz mapę z zaznaczonymi miejscami i świadkami. Odwiedzaj świadków i odpowiadaj na pytania i zagadki, aby uzyskać ich zeznania. Zeznania mają formę filmów i zawierają informacje, które pozwolą ci wyeliminować podejrzanych oraz broń. Miejmy nadzieję, że w końcu znajdziesz właściwe rozwiązanie zagadki morderstwa! WALIZKA Akcja gry toczy się w fikcyjnym małym miasteczku Glenndale. Mężczyzna nazwiskiem Carl Brown został znaleziony zamordowany we własnym domu. Dlaczego ktoś chciał zabić Carla? Kto miał motyw i okazję? Twoim zadaniem jest ustalenie, kto jest winny i jakiego narzędzia zbrodni użyto. To nasz pierwszy przypadek i będzie ich więcej. Szacujemy, że wykonanie zadania zajmie co najmniej 2h. Zwykle zajmuje to więcej czasu, ponieważ możesz chcieć obejrzeć referencje dłużej, zatrzymać się na filiżankę kawy lub udać się w miejsce, w którym cały zespół dotrzyma kroku. To nie najszybsza drużyna wygrywa, ale ta, która zdobędzie najwięcej punktów!

Burgas: Plan taryfowy eSIM Bułgaria na transmisję danych w szybkiej sieci 4G/5G

6. Burgas: Plan taryfowy eSIM Bułgaria na transmisję danych w szybkiej sieci 4G/5G

Zanurz się w nadmorskim pięknie i bogactwie kulturowym Burgas w Bułgarii, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybkimi danymi, niezależnie od tego, czy spacerujesz po Ogrodzie Morskim, relaksujesz się na piaszczystych plażach, czy zwiedzasz muzea i galerie miasta. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twojej przygody w Burgas. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas zwiedzania Burgas. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Bułgaria/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

7. Bułgaria/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Bułgarii dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Bułgarii i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Burgas: Bułgaria/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

8. Burgas: Bułgaria/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Telenor Bułgaria EAD/Bułgarska firma telekomunikacyjna EAD

Burgas – nasze najbardziej polecane atrakcje

Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i prosecco

Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i prosecco

Odbiór z ośrodka - punkty do uzgodnienia. Przybycie do portu i wejście na pokład katamaranu w celu wypłynięcia. Rozmowa na temat bezpieczeństwa oraz informacje o trasie i programie. Podczas rejsu czynny jest bar, dostępna jest woda mineralna, czerwone i białe wino, kawa, herbata, napoje bezalkoholowe i piwo. Opłyń miasto Old Nessebar, aby podziwiać panoramę z bliska. Gdy czas zbliża się do zachodu słońca, kapitan rzuci kotwicę i będziesz mógł cieszyć się doskonałym widokiem na zachód słońca. Po zachodzie słońca kapitan podniesie kotwicę i będziesz mógł cieszyć się widokiem Nessebaru nocą. Podczas oczekiwania na zachód słońca serwowane będzie schłodzone prosecco, po jednej butelce dla każdej pary, a następnie serwowane będzie jedzenie. Gdy wszyscy już zjedzą, kapitan podniesie kotwicę i wyruszy w podróż powrotną przez zatokę do portu. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się podróżą. Wróć do portu, aby udać się w podróż powrotną do Słonecznego Brzegu piętrowym autobusem. Menu: Deska serów, sałatki, wędliny, świeże pieczywo, pasztet, świeże owoce. Pół butelki prosecco na osobę dorosłą. Wszystkie posiłki i napoje są wliczone w cenę wycieczki.

Nessebar: 4-godzinny rejs wycieczkowy z łowieniem ryb, lunchem i napojami

Nessebar: 4-godzinny rejs wycieczkowy z łowieniem ryb, lunchem i napojami

Poznaj zatoki Nessebar, Ravda lub Pomorie podczas tego półdniowego rejsu statkiem. Podziwiaj wspaniałe widoki na wybrzeże morskie i spędzaj czas pływając, opalając się lub łowiąc ryby. Posłuchaj komentarza przewodnika, uzyskaj wgląd w region i dowiedz się o dzikiej przyrodzie i ekosystemie tego obszaru. Ciesz się pysznym grillem na pokładzie, któremu towarzyszą nieograniczone napoje z otwartego baru na łodzi. Podziwiaj widoki na wspaniałe zatoki w okolicy podczas rejsu. Zanurz się w morzu lub zrelaksuj się przy zimnym napoju. Skorzystaj ze sprzętu wędkarskiego dostępnego na pokładzie, aby sprawdzić swoje umiejętności. Zarzuć wędkę, a może nawet złowisz lokalną rybę lub dwie. Jeśli warunki na morzu nie pozwolą na to po południu, odlot zostanie przesunięty na poranek, dzięki czemu zawsze będziesz mieć możliwość cieszenia się wycieczką.

Burgas: Rejs statkiem powrotnym na wyspę św. Anastazji

Burgas: Rejs statkiem powrotnym na wyspę św. Anastazji

Wskocz na prom i popłyń w rejs po Morzu Czarnym, aby dotrzeć na małą wyspę o bogatej historii. Wyspa św. Anastazji została najechana przez piratów, a później służyła jako obóz jeniecki dla komunistów. Rejs promem z portu w Burgas na wyspę zajmie tylko 40 minut. Po postawieniu stopy na wyspie św. Anastazji przygotuj się na zanurzenie w ekscytującą przeszłość jedynej zamieszkałej wyspy w Bułgarii. Wędruj po terenie średniowiecznego klasztoru i odwiedź jego muzeum, aby poznać barwną przeszłość wyspy. Ciesz się spokojem tej uroczej wyspy, podziwiaj panoramiczne widoki na Morze Czarne lub po prostu usiądź na pikniku.

Nesebyr: wycieczka z przewodnikiem po mieście

Nesebyr: wycieczka z przewodnikiem po mieście

Zwiedź starożytne miasto Nesebyr w bułgarskiej prowincji Burgas podczas tej wycieczki z przewodnikiem. Nesebyr został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO ze względu na swoje historyczne znaczenie. Podczas spaceru odkryj kunszt zabytkowych domów i kościołów miasta. Zaczynając od okolic Warny, udaj się do Nesebyru, znanego również jako Perła Morza Czarnego. Miń naturalne piękno podnóża Bałkanów i podziwiaj niesamowity widok na zatokę Nesebyru. Uchwyć swoje wrażenia przed kamerą podczas tego panoramicznego postoju. Po przyjeździe wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po małych krętych uliczkach Nesebyru. Poznaj najważniejsze miejsca w mieście, takie jak bramy miejskie, łaźnie rzymskie i wiele starych drewnianych domów. Ponieważ miasto słynie z kościołów, zatrzymaj się w najbardziej malowniczym kościele w mieście, kościele św. Szczepana. Po wycieczce z przewodnikiem ciesz się dużą ilością czasu na drinka lub poszukiwanie idealnej pamiątki.

Burgas: Gra eksploracyjna tajemniczego morderstwa

Burgas: Gra eksploracyjna tajemniczego morderstwa

ClueBreak to duże wydarzenie plenerowe, które odbywa się centralnie w Twoim mieście i miastach na całym świecie. W drodze po centrum Burgas odwiedzisz wiele znanych miejsc, takich jak Pomnik Aloszy, Kościół Świętych Cyryla i Metodego, Taras, a po drodze zobaczysz także wiele znanych miejsc w centrum miasta. Najpierw pobierz aplikację CLUEbreak i za pomocą kodu, który otrzymasz e-mailem, zalogujesz się i rozpoczniesz swoją przygodę. Będziesz szukać świadków, znajdować wskazówki, sprawdzać swoją wiedzę i rozwiązywać zagadkę morderstwa. Jeden bilet ważny jest dla 1-6 osób. Otrzymasz ekskluzywny kod i dalsze informacje potrzebne do zalogowania się do naszej aplikacji i rozpoczęcia gry. W aplikacji znajdziesz mapę z zaznaczonymi miejscami i świadkami. Odwiedzaj świadków i odpowiadaj na pytania i zagadki, aby uzyskać ich zeznania. Zeznania mają formę filmów i zawierają informacje, które pozwolą ci wyeliminować podejrzanych oraz broń. Miejmy nadzieję, że w końcu znajdziesz właściwe rozwiązanie zagadki morderstwa! WALIZKA Akcja gry toczy się w fikcyjnym małym miasteczku Glenndale. Mężczyzna nazwiskiem Carl Brown został znaleziony zamordowany we własnym domu. Dlaczego ktoś chciał zabić Carla? Kto miał motyw i okazję? Twoim zadaniem jest ustalenie, kto jest winny i jakiego narzędzia zbrodni użyto. To nasz pierwszy przypadek i będzie ich więcej. Szacujemy, że wykonanie zadania zajmie co najmniej 2h. Zwykle zajmuje to więcej czasu, ponieważ możesz chcieć obejrzeć referencje dłużej, zatrzymać się na filiżankę kawy lub udać się w miejsce, w którym cały zespół dotrzyma kroku. To nie najszybsza drużyna wygrywa, ale ta, która zdobędzie najwięcej punktów!

Burgas: Plan taryfowy eSIM Bułgaria na transmisję danych w szybkiej sieci 4G/5G

Burgas: Plan taryfowy eSIM Bułgaria na transmisję danych w szybkiej sieci 4G/5G

Zanurz się w nadmorskim pięknie i bogactwie kulturowym Burgas w Bułgarii, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybkimi danymi, niezależnie od tego, czy spacerujesz po Ogrodzie Morskim, relaksujesz się na piaszczystych plażach, czy zwiedzasz muzea i galerie miasta. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twojej przygody w Burgas. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas zwiedzania Burgas. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Bułgaria/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Bułgaria/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Bułgarii dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Bułgarii i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Burgas: Bułgaria/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

Burgas: Bułgaria/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Telenor Bułgaria EAD/Bułgarska firma telekomunikacyjna EAD

Często zadawane pytania dotyczące: Burgas

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Burgas?

Najlepsze atrakcje to:

Burgas: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Burgas: Najciekawsze atrakcje

Burgas: Wycieczki i bilety

Bułgaria: Ciekawe miejsca

Burgas: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Burgas? Kliknij tutaj.

Burgas: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(76 recenzji)

Świetnie się bawiliśmy na Morzu Czarnym, załoga była bardzo pomocna, zapewniając wszystkim dobrą podróż. Makrela z grilla na pokładzie była cudowna, mieliśmy szczęście zobaczyć delfiny bawiące się tuż obok nas, wspomnienia! Dzięki wielkie!

Mieliśmy wspaniałe popołudnie na Morzu Czarnym, tak jak chcieliśmy. Bardzo gościnny kapitan i załoga. Lunch ze świeżymi rybami przyrządzanymi na pokładzie był bardzo przyjemny. VIP Sliwen zapewnił doskonałą obsługę klienta

Aktywność była niesamowita! Warte swojej ceny! To jest świetne dla każdego wieku, z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, dobrym jedzeniem i pięknymi widokami.

piękny słoneczny dzień personel bardzo uprzejmy cieszył się dwoma czasami połowów jedzenie było dobre, a personel dobrze poinformowany

załoga jest naprawdę miła i są to ludzie, którzy zrobią wszystko, abyś czuł się dobrze.