Burano
Krajoznawcze wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Burano

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Burano?

W: Burano są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Burano obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Burano: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Burano? Kliknij tutaj.

Burano: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 450 opinii

Uwielbiałem wycieczkę łodzią z przewodnikiem! Wyspy są świetne i fantastycznie było zobaczyć, jak szkło dmucha w akcji. Tę wycieczkę można odbyć za pomocą transportu publicznego i rozważaliśmy anulowanie wycieczki i skorzystanie z publicznego promu. Cieszymy się, że tego nie zrobiliśmy, ponieważ nawet teraz byli PAKOWANI z Covid-19 i znacznie mniejszą liczbą turystów w Wenecji niż zwykle. Podczas tej wycieczki łodzią z przewodnikiem dostępny był środek dezynfekujący, a pasażerowie musieli nosić maskę na pokładzie (nawet jeśli siedzieli na zewnątrz), nawet gdy łódź podróżowała między miejscami docelowymi. Gorąco polecam!

Świetna wycieczka. Przewodnik (Kristina) był spektakularny!

Dmuchanie szkła było niesamowite do zobaczenia w akcji. W tej chwili nawet zrobili tańczącego szklanego konia. Powinienem był spacerować po Murano, chociaż szklana galeria była znakomita. Koronka Burano nie interesowała mnie, ale miasto było jasne, tętniące życiem i zabawne. Nawet przejażdżka łodzią o zachodzie słońca była sporą ucztą. Bardzo polecam

Komentarz miał charakter informacyjny - zabytki zapierały dech w piersiach!

Murano: Pokaz dmuchania szkła był niesamowity - jeśli wejdziesz do salonu, przynieś swoje portfele ;-) i pamiętaj, że każdy, kto do ciebie mówi, jest sprzedawcą. Burano: Po prostu wspaniały, nie mógł uwierzyć w intensywność kolorów domu. Pokaz koronek był trochę nudny i trudno było zebrać się wokół, by zobaczyć, jak kobieta zrobiła koronkę.

Ta podróż jest niesamowita! Przewodnik na łodzi jest trochę trudny do usłyszenia, ale nie jest to konieczne, ponieważ wyspy są takie piękne! Samo spacerowanie po nich i zwiedzanie jest piękne. Dmuchanie szkła jest również niesamowite i masz szansę odwiedzić sklep fabryczny.

Świetny stosunek jakości do ceny

Niewielka ilość czasu na każdej wyspie, ale idealna, aby poczuć się, jakbyś zabrał coś z każdej z nich! Nie mogliśmy zrozumieć/wyraźnie usłyszeć przewodnika przez mikrofon. W przeciwnym razie wspaniałe doświadczenie!