Burano
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki jednodniowe w: Burano

Oprócz atrakcji typu wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Burano?

W: Burano są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki jednodniowe w: Burano obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Burano: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Burano? Kliknij tutaj.

Burano: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 7857 opinii

Bardzo dobrze zorganizowany, mocne strony: punktualność i uprzejmość. Nasz przewodnik Andrea był wyczerpujący w swoich wyjaśnieniach. Uprzedziłbym wyjazd i odłożyłbym powrót, aby cieszyć się przynajmniej dodatkową godziną wycieczki, ponieważ pobyt w Burano i Torcello był zbyt krótki. Polecam doświadczenie, wyspy zasługują na odwiedzenie!!

Wszystko było takie jak w opisie. Pani przewodnik tłumaczyła wszystko na 5 języków więc każdy mógł czuć się komfortowo. Czas spędzony na wyspach moim zdaniem jest idealnie wyliczony do zwiedzania. Bardzo nam się podobała ta wycieczka i serdecznie polecamy.

Super wycieczka. Miejsce spotkania tak jak podane wcześniej w wiadomości . Ruszyliśmy o czasie z portu . Wystarczający czas , aby zwiedzić wyspy . Miło spędzony czas ! Polecam

Zajęłoby to trochę więcej czasu, ponieważ możesz zrobić wszystko, ale bardzo szybko. Czasy są szanowane i profesjonalnie zarządzane.

Bardzo sprawnie i super wycieczka. wszystko zgodne z planem. Bardzo polecam. najlepszy metoda żeby zwiedzić 3 wyspy wciągu 1 dnia