Atrakcje i wycieczki
Burano

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Burano: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Burano? Kliknij tutaj.

Burano: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 16 793 opinii

Walczyliśmy o znalezienie miejsca spotkania. Więc przyjechaliśmy 5 minut później, niż mieliśmy. Mężczyzna w kasie był taki uroczy i tak wyrozumiały. Zarezerwował nas na następny slot, ponieważ przegapiliśmy nasz przedział czasowy. Bez dodatkowych kosztów. Dał ci papierowe bilety i powiedział, skąd wziąć weneckie maski podróżne. Bardzo nam się podobało całe to doświadczenie. Rejs łodzią był tak dobry, że mogliśmy zobaczyć wiele głównych miejsc, po prostu przechodząc wzdłuż kanałów. Na 2/3 wysp mamy 45 minut na zwiedzanie, a na ostatniej wyspie, czyli Burano (moja ulubiona wyspa) mamy 1 godzinę. Gospodarze byli wspaniali i mówili różnymi językami. Wszystko nam zostało wyjaśnione i mieliśmy też czas na samotne zwiedzanie wysp. Produkcja szkła Murano była w cenie. Mężczyzna był bardzo uzdolniony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego czasu tutaj. Polecam to wszystkim moim znajomym i rodzinie! Pobierz aplikację przewodnika, dzięki czemu jest to tak proste, że nie musieliśmy nosić ze sobą duż

Bardzo dobry. Dobry przewodnik. Krótkie kroki. Trochę bezosobowe powitanie na Murano i wrażenie lata wyzyskiwanych piesków (=turyści). Powiedziano nam za pół ceny, co nie było prawdą! W końcu to dobra wojna, nie powinniśmy się więcej widzieć!!! Góra Burana. Torcello bez zainteresowania, ponieważ kościoły były zamknięte… ale to był początek Wenecji i byłoby wiele rzeczy do skomentowania.

Wszystko było takie jak w opisie. Pani przewodnik tłumaczyła wszystko na 5 języków więc każdy mógł czuć się komfortowo. Czas spędzony na wyspach moim zdaniem jest idealnie wyliczony do zwiedzania. Bardzo nam się podobała ta wycieczka i serdecznie polecamy.

Dobre doświadczenie, dużo się dowiadujesz w krótkim czasie, tylko że nie ma opcji fast food i czy spędzasz obiad w. Jedna z wysp, na której tracisz czas, aby odkryć któryś z tych uroków.

Pani przewodnik niezwykle komunikatywna, cała wycieczka bardzo profesjonalnie zorganizowana, dopięta czasowo. Szczera rekomendacja!