Burano

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Burano: największe atrakcje

Burano: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Burano? Kliknij tutaj.

Burano: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 13 628 opinii

Jak na Wenecję bardzo niska cena. Wycieczkę można również wykupić w kasie na San Marco, cena 20 euro. Ponad 4 godziny pływania i zwiedzania, wszystko bardzo sprawnie. Na Torcello opłata za zwiedzenie kościoła 5 euro, chyba można sobie podarować. Przewodnik opowiada w kilku językach - włoski, angielski, niemiecki.

Fajna wycieczka po najpopularniejszych wyspach laguny. Nie trzeba się zastanawiać jak się przemieszczać pomiędzy wyspami. Organizator robi to za nas. Statek czekał przy wyspach, a my mogliśmy podziwiać ich piękno spacerując. Polecam.

Naprawdę warto. Każda z wysp ma swoj urok i jest warta zwiedzenia. Nie kupujcie w Murano w sklepie wewnatrz fabryki szkla, 10 metrow dalej 30% taniej. W Burano raniej w centrum wyspy niz w porcie.

Ciekawa forma zwiedzania. Mały procent turystów decyduje się na zwiedzenie wysp przez co jest tam dużo luźniej niż w Wenecji. Jeden bilet wychodzi taniej niż parking, więc warto.

Great adventure, very helpful guide. Worth to see it. Wish we had more time on every island. Recommended for every visitor of Venezia!