Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Bułgaria

Bułgaria: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bułgaria? Kliknij tutaj.

Bułgaria: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3553 opinii

Bardzo dobre doświadczenie, polecam. Góry Riły są niesamowite, a wycieczka jest bardzo dobrze zorganizowana z dużą ilością czasu na wędrówkę po jeziorach. Kierowca wahadłowca jest bardzo miły i przedstawi krótkie wprowadzenie na temat dnia i kilka faktów historycznych dotyczących klasztoru. Jeśli spędzasz kilka dni w Sofii, ta wycieczka jest obowiązkowa

Absolutnie niezapomniane. Naprawdę wygodna wycieczka minibusem z fantastycznym przewodnikiem. Bardzo kompetentny, pomocny, nie zawiódł żadnej rady ani faktów na temat żadnego z odwiedzonych przez nas miejsc. Jeśli rozważasz tę podróż, nie zastanawiaj się dwa razy. Jest warte 100%, nie mogłem winić podróży. Dziękuję Sofii i Rili za wspaniały czas!

Wycieczka przepiękna! Monastyr Rilski - to coś niesamowitego, a 7 jezior Rilskich i wędrówka wokół nich - to przepiękne, wspaniałe, zachwycające krajobrazy wysokogórskie, jeszcze mam przed oczami te nieziemskie widoki! Wszystko odbyło się według planu, a grupa była bardzo zdyscyplinowana.

Niesamowite, mimo że dzień był lekko pochmurny, w końcu oczyściliśmy i zobaczyliśmy jeziora, jest to miejsce, które trzeba odwiedzić jadąc do Sofii, bardzo formalnego i profesjonalnego przewodnika.

Bardzo relaksująca, niezbyt zatłoczona i idealna pogoda?