Bukareszt
wycieczki jednodniowe

wycieczki jednodniowe: Popularne w kategorii Bukareszt

Bukareszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bukareszt? Kliknij tutaj.

Bukareszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1912 opinii

Wycieczka bardzo ciekawa, aczkolwiek z uwagi na odległości więcej czasu przeznacza się na dojazd. Czuję niedosyt, gdyż w każdym miejscu spędzilabym wiecej czasu. Wiem, że to było niemożliwe. Sama organizacja świena. Zostaliśmy zabrani z hotelu i była możliwość powrotu też do hotelu. Przewodnicy bardzo fajni i pomocni, uśmiechnięci. Ogólne wrażenia bardzo dobre.

Destynacja świetna realizacja taka sobie

Fajne miejsca do obejrzenia, natomiast przewodnik fatalny. Zbyt szybkie tempo, prawie żadnych informacji. Jedno z miejsc (Arbanasi) zwiedziliśmy wyjeżdżając na górę busem, potem 15 minut na toaletę i zjazd w dół. Przewodniczka tak się spieszyła do Bukaresztu, że na zwiedzanie nie miała czsu.

It was a great tour! Our guide Silviu provided us with a lot of information regarding Romania and its history. We have visited all of the places that were in our schedule and it was an amazing experience! Thank you Silviu for your kindness and your amazing attitude!

We had an amazing time during our trip to Bran and Peleş Castle! Guide who has accompanied us is an absolute legend. Great history knowledge combined with Romanian humour equal everything you need. Highly recommend! Thank you for everything :)

Przewodnik podjechał po nas punktualnie. Podróżowaliśmy minivanem. Pałac Bran i Pales dodatkowo płatny, ale byliśmy o tym od początku poinformowani. Wszystko przebiegło sprawnie i o czasie. POLECAM.