Bukareszt
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Bukareszt

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bukareszt?

W: Bukareszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Bukareszt obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Bukareszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bukareszt? Kliknij tutaj.

Bukareszt: Co mówią inni?

Rumanía nos sorprendió de forma positiva. Realmente disfrutamos la gira. Los lugares eran muy hermosos e interesantes y nuestro guía turístico fue muy agradable y conocedor. ¡Siempre nos gustará recordarlo ...! Rumunia wywarła na nas bardzo pozytywne wrazenie. Miejsca były bardzo piękne i interesujące, a nasza przewodniczka bardzo miła i competena. Zawsze będziemy je mile wspominac ...!

Wszystko było świetne. Jeśli robisz to zimą, tak jak my, sprawdź pogodę. Bukareszt nie miał śniegu, ale z pewnością cieszyliśmy się, że zabraliśmy na trasę nasze zimowe buty. Śnieg i błoto pośniegowe w górach. Zapakuj też przekąski na wypadek, gdybyś opóźnił się z powodu śnieżycy. Nasze dzieci (7 i 10) również bardzo podobały się tej trasie.

Przewodnik Roberto był absolutnie wspaniały! Pełna informacji, faktów i humoru! Roberto odbył całą podróż i był świetnym przewodnikiem na cały dzień! Nie mogę podziękować jemu i kierowcy (myślę, Joe) za wspaniałą podróż po Rumunii! Roberto jest absolutnym uznaniem dla twojego zespołu!

Wspaniałe doświadczenie!! I możesz zobaczyć tak wiele w ciągu jednego dnia, przewodnik Roberto był również genialny, bardzo zabawny, kompetentny i przyjazny.

Spędziłyśmy cudowny czas w miłym towarzystwie z rewelacyjnym przewodnikiem. Nie mogę się do niczego przyczepić.