Bukareszt
muzea i wystawy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu muzea i wystawy w: Bukareszt

Oprócz atrakcji typu muzea i wystawy jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bukareszt?

W: Bukareszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu muzea i wystawy w: Bukareszt obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Bukareszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bukareszt? Kliknij tutaj.

Bukareszt: Co mówią inni?

Mieliśmy cudowny dzień z Cristim podróżującym do Braszowa i dwóch zamków. Cristi był szybki, skuteczny i najbardziej pouczający przez całą podróż. Miał trudny dzień, komentując po angielsku, rumuńsku i rosyjsku, ale dzięki temu wszyscy poczuli się włączeni. To długi dzień, ale furgonetka była wygodna i jest mnóstwo czasu na odpoczynek podczas jazdy. Pomocne było nie musieć czekać ani płacić za wejście do zamków, a było dużo czasu na wędrówki po Braszowie. Musisz mieć odpowiedni poziom sprawności, aby chodzić do Zamku Draculi i zwiedzać sam zamek. Polecenie Cristiego na lunch w Braszowie było wspaniałe! Gorąco polecam tę podróż, jeśli masz tylko krótki czas w Rumunii.

Bardzo dobra organizacja, dostałem SMS-a i wezwano mnie, aby powiedzieć mi, gdzie jest miejsce spotkania. Miałem również prawo do batonu czekoladowego oferowanego przez organizatora. Wręcz przeciwnie, najpierw robię dobrze na prześwietlenie, ale w końcu muszę poczekać, aż wszyscy skończą przechodzić zabezpieczenia, aby rozpocząć wizytę, ponieważ przewodnik jest taki sam dla wszystkich, ale zapłaciłem podwójnie w porównaniu z tymi, którzy zapłacili 40 lei lokalnie za osobę dorosłą

Doskonały! Warto zarezerwować! Nasz przewodnik Alin był idealny! Wszystko było u nich całkowicie zorganizowane, aż do najmniejszego szczegółu! Zawsze był tam, gdzie potrzebowaliśmy pomocy i bardzo chętnie udzielił nam wszystkich potrzebnych informacji na temat regionów, które zamierzamy odwiedzić i ogólnie zwiedzać! Mimo niewielkiego deszczu i śniegu wszystko było idealne! W 100% zadowolony :)

Długi dzień, ale bardzo warto. Nasz przewodnik Eugene był świetny i robił wszystko, aby pokazać nam dodatkowe kawałki. Oba zamki są urocze, jeden młody, stary, a Brasov był gratką, bo wszystkie święta się skończyły i było pięknie. Podsumuj BARDZO ciepło, jeśli jesteś na trasie o tej porze roku, ponieważ dużo słucha się informacji i historii.

Doskonała obsługa naszego kierowcy i przewodnika pana Sorina