Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Bukareszt

Stolica Rumunii to szansa na poznanie bogatej kultury, ciekawej historii i unikalnych budynków.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 299
Sortuj według:
Strona 1 z 19

Często zadawane pytania dotyczące: Bukareszt

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bukareszt?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Bukareszt

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Bukareszt to:

Zamek w Branie

Bukareszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bukareszt? Kliknij tutaj.

Bukareszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 9047 opinii

Wycieczka z przewodnikiem (Serban Riga) była niesamowita, miała świetnego ducha, wszystko dobrze wyjaśniła i zapewniła rozrywkę. Kierowca Narcis był również niesamowity i ostrożny. Jak na duży, pełny autobus, zniósł to naprawdę dobrze. Sama wycieczka, uwielbialiśmy zamek Peles (pierwszy, który odwiedziliśmy), ale zamek Draculi był naprawdę przereklamowany. Serban wspomniał o tym na początku wyjazdu, żebyśmy nie mieli wielkich oczekiwań. Braszów był również bardzo przytulny i miły. Ogólnie bardzo polecam!

Spektakularne miejsce, którego nie można nie odwiedzić, odpowiednie również dla rodzin z dziećmi. Jest obszar z bardziej chaotycznymi rodzinami ze zjeżdżalniami i innymi bardziej relaksującymi miejscami dla dorosłych. Można finno spożywać napoje w basenie, są też restauracje. kierowca jest bardzo punktualny. Podróż z centrum zajmuje 4/30-5 i pół godziny. Przynieś ręczniki lub możesz je tam wypożyczyć, znajdź suszarki do włosów i przebieralnie oraz prysznice z dozownikami

Nasz włoskojęzyczny przewodnik Mattia zabrał nas na tę niesamowitą wycieczkę po 2 zamkach Peles i Bran w Transylwanii oraz mieście Braszów. Naprawdę bardzo dobrze, sprawił, że zakochaliśmy się w historii Rumunii i wyjaśnił nam nie tylko to, co było zawarte w trasie, ale nawet więcej, udzielając nam bardzo przydatnych rad i zawsze będąc bardzo pomocnym! Absolutnie zalecane! Zamek Peles jest wspaniały, a Braszów jest również bardzo piękny, zamek Bran nic specjalnego. . .

Bardzo miło spędzony dzień. Interesujący i atrakcyjny program wycieczki. Doskonała organizacja od początku do końca. Przewodnik Andrei bardzo komunikatywny i uczynny, dobrze przygotowany merytorycznie potrafi zainteresować swoją opowieścią uczestników wycieczki.

Wycieczka była super zorganizowana . Pan przewodnik był bardzo fajny i przekazał nam dużo wiedzy . Zamek Drakuli był nieco nudny ale mimo tego warto było tam wejść . Reszta wycieczki była ciekawa a widoki były piękne .