Budapeszt
zamki i pałace

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu zamki i pałace w: Budapeszt

Oprócz atrakcji typu zamki i pałace jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Budapeszt?

W: Budapeszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 419 opinii

Odbyliśmy nocną wycieczkę pieszą z naszym tajemniczym przewodnikiem „Joe” po dzielnicy zamkowej po stronie Budy. Był naprawdę zabawny, a trasa była interesująca i intrygująca! Wybraliśmy niektóre z najciemniejszych części historii Budapesztu i mieliśmy okazję usłyszeć wiele historii i miejskich mitów krążących wokół nocnych stworzeń, przesądnych obywateli, krwawych incydentów i wielu innych. To było inne doświadczenie i całkowicie warte naszych pieniędzy i czasu! Dziękuję "Joe"!

Nasz przewodnik Adam był cudowny, pierwsza klasa! Bardzo miły i miły, trochę sarkastyczny i pełen humoru. Cały czas odpowiadał na nasze różne pytania w bardzo poważny i kompetentny sposób i pokazał nam wiele pięknych miejsc. Zostaliśmy nawet zaproszeni na przerwę na kawę ze strudlem... Byłam bardzo szczęśliwa z powodu tej cudownie interesującej wycieczki, która pomaga lepiej zrozumieć kulturę i ludzi z Węgier. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Adama!

Przewodnik był jednym z najlepszych przewodników, jakich moja żona i ja kiedykolwiek mieliśmy, była niesamowicie pouczająca, uprzejma i kompetentna. Po wycieczce lub po wycieczce czułem się, jakbym dobrze poznał historię Zamku Buda i wydarzenia, które miały tam miejsce zarówno historycznie, jak i obecnie. Gorąco polecam tę wycieczkę.

Nasza przewodniczka, pani Emese, była bardzo przyjazna i dawała pozytywne wibracje. Dowiedzieliśmy się wielu rzeczy o okolicy Budy i powiedziałbym, że to świetna wycieczka, jeśli chcesz poznać główną ideę węgierskiej historii i kultury. Cieszyliśmy się każdą minutą wycieczki, spacerując po starej części Budy.

Świetna wycieczka po Dunaju i parkach! Mnóstwo jazdy na Segwayach. Nasz przewodnik był bardzo pouczający, ale też nie przekazywał zbyt wielu informacji i pozwalał nam cieszyć się jazdą. Było zimno i deszczowo, ale i tak świetnie się bawiliśmy!