Wycieczka z przewodnikiem

Budapeszt: Wieczorna piesza wycieczka po Zamku Buda Wampiry i mity

Organizator atrakcji: Mysterium Tours

Budapeszt: Wieczorna piesza wycieczka po Zamku Buda Wampiry i mity

Organizator atrakcji: Mysterium Tours
Prawie wyprzedane

Od 98,91 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Weź udział w 2-godzinnym spacerze historycznym nocą po Zamku Królewskim w Budapeszcie. Posłuchaj opowieści przewodnika w stroju gotyckim o wojnach, bitwach w średniowiecznym Budapeszcie i wampirach. Poznaj węgierskie legendy ludowe.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
hiszpański, angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj krwawą stronę historii Węgier
 • Zobacz twarze dwóch najsłynniejszych postaci, o których wierzono w Królestwie Węgier, że były wampirami: Włada III Palownika i Elżbiety Batory
 • Zanurz się w niezwykłej, mrocznej i magicznej atmosferze Zamku Królewskiego w Budapeszcie nocą
 • Weź udział w nocnym spacerze w kameralnej atmosferze
Pełny opis
Odpocznij od tłumów Pesztu i wybierz się na pouczającą wycieczkę do uroczych, magicznych zakątków miasta, gdzie niegdyś węgierscy władcy pracowali ciężko po nocach na Zamku Królewskim w Budapeszcie. Posłuchaj historii o okrucieństwie i podłych czynach Elżbiety Batory, zwanej Krwawą Hrabiną. Dowiedz się też, jak rumuński książę Wład III Palownik znalazł się w więzieniu Zamku Królewskiego w Budapeszcie. Podąż za przewodnikiem ubranym w gotycki kostium i wyrusz na 2-godzinny spacer nocą po mieście. Poznaj historię Węgier z dawnych czasów, gdzie zgodnie z legendą wampiry rodziły się i krążyły ulicami w tych mrocznych czasach historii Europy.
Wliczone w cenę
 • Przewodnik
 • Wycieczka nie obejmuje wnętrz żadnych budynków
Nie zaleca się następującym osobom
 • Kobiety w ciąży
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Przy Kamieniu Zero Kilometra znajdującym się przy kolejce linowej pod Zamkiem Królewskim.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Wygodne obuwie
 • Parasolka

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby
 • Nagrywanie wideo

Co trzeba wiedzieć

 • Podczas wycieczki pieszej można tylko robić zdjęcia. W czasie wycieczki pieszej zabronione jest nagrywanie materiałów wideo i audio
 • Wycieczka zaczyna się na miejscu zbiórki i wiedzie trasą z samego dołu w górę długiego zbocza do zamku. Po drodze zaplanowane są liczne przystanki, podczas których można wysłuchać komentarzy przewodnika. Zalecamy założenie wygodnych butów.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 270 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Jakość usług
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Valentine był bardzo entuzjastyczny, dowcipny i ogólnie fantastyczny! Świetne doświadczenie na spacer po wzgórzu Buda w nocy i słuchanie takich mrocznych historycznych historii. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę!! (uwaga: załóż wygodne buty, aby wejść, a poszliśmy w połowie maja i zrobiło się raczej zimno bliżej 22:00 - weź lekką koszulkę / kurtkę)

Czytaj dalej

16 maja 2022

Ηταν ένα πολύ ωραίο tour μέσα στο κάστρο της buda η θέα το βράδυ ήταν εκπληκτική αλλά και γενκκότερα το κάστιρο Ο ξεναγός μας ήταν ντυμένος μέσα στο πνεύμα του μυστηρίου όπως του άρμοζε. Μας είπε ιστορίες και παραδοσιακούς θρύλους της περιοχής για βαμπίρ και άλλα πολλά. Στα αρνητικά έχω να πω ότι το περίμενα πιο διαδραστικό με περισσότερους ξεναγούς από την εταιρία να είναι ντυμένοι βαμπίρ και να μας παρουσιάζουν τις ιστορίες πιο διαδραστικά γιατί έτσι φαινόταν από τις φωτογραφίες. Γενικότερα όμως ήταν μία πολύ ωραία εμπειρία.

Czytaj dalej

1 lutego 2022

Odbyliśmy nocną wycieczkę pieszą z naszym tajemniczym przewodnikiem „Joe” po dzielnicy zamkowej po stronie Budy. Był naprawdę zabawny, a trasa była interesująca i intrygująca! Wybraliśmy niektóre z najciemniejszych części historii Budapesztu i mieliśmy okazję usłyszeć wiele historii i miejskich mitów krążących wokół nocnych stworzeń, przesądnych obywateli, krwawych incydentów i wielu innych. To było inne doświadczenie i całkowicie warte naszych pieniędzy i czasu! Dziękuję "Joe"!

Czytaj dalej

7 stycznia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 59444