Wycieczka całodniowa

Zakole Dunaju i Szentendre z lunchem: Wycieczka z Budapesztu

Zakole Dunaju i Szentendre z lunchem: Wycieczka z Budapesztu

Organizator atrakcji: Program Centrum Ltd
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 343,79 zł za osobę

Cofnij się w czasie, przemierzając piękny i modry Dunaj. Odwiedź historyczne atrakcje, począwszy od katedry w Ostrzyhomiu (największej bazyliki na Węgrzech) oraz dawnej rezydencji królewskiej w Wyszehradzie.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 9.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański
Usługa odbioru jest opcjonalna
Czekaj w holu swojego hotelu 30 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia wycieczki.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj historię Węgier, podróżując po małych miejscowościach, w tym po Wyszehradzie i Szentendre
 • Odwiedź największą bazylikę na Węgrzech, znajdującą się w Ostrzyhomiu
 • Przejdź po 750-letnich kamieniach dawnej rezydencji królewskiej
 • Spójrz z góry na dolinę Dunaju
Pełny opis

Ta całodniowa wycieczka po potężnym Dunaju jest idealna dla osób, które chcą połączyć historię z naturą i chcą cieszyć się najpiękniejszymi krajobrazami Węgier. Zobaczysz zabytki i pomniki sztuki, a Twój przewodnik zapewni żywą narrację węgierskiego życia. Odwiedzisz 750-letnią rezydencję królewską w Wyszehradzie, gdzie poznasz życie w średniowieczu, podziwiając spektakularne widoki na dolinę Dunaju. W Esztergom, północnej bramie Budapesztu, zatrzymasz się przy największej katedrze w kraju i zobaczysz miejsca pochówku słynnych kardynałów, patrząc przez wodę w kierunku Słowacji. Przekrocz rzekę i granicz ze Słowacją, aby zobaczyć wspaniały widok z przeciwnej strony. Zatrzymasz się w wiosce artystów w Szentendre, barokowym mieście położonym w miejscu, gdzie rzeka Dunaj spotyka się z górami Pilis. Wędruj wąskimi uliczkami, aby chłonąć magiczną atmosferę i podziwiać panoramiczne widoki na rzekę. Będziesz miał czas, aby odwiedzić niektóre z muzeów, takie jak światowej sławy Muzeum Ceramiki Margit Kovács lub Muzeum Cukiernictwa, gdzie budynki i ludzie są wykonane z marcepanu. Przejrzyj sklepy w wiosce, jeśli wolisz, przed podróżą powrotną do Budapesztu. Podróżuj w miesiącach od maja do września, a będzie to magiczny rejs statkiem, odpowiedni sposób na powrót do centrum miasta. Rejs powrotny z ostatniego przystanku wycieczki, Szentendre do Budapesztu, odbywa się na łodzi Dunaju od piątku do niedzieli od początku maja do końca września.

Wliczone w cenę
 • Odbiór (opcjonalnie)
 • Przewodnik
 • obiad (menu 3-daniowe z wodą)
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Ważne informacje

  Co należy przynieść

  • Paszport lub dowód osobisty

  Co trzeba wiedzieć

  • Podróż powrotna z Szentendre (ostatniego przystanku wycieczki) do Budapesztu odbywa się na łodzi płynącej po Dunaju (od piątku do niedzieli, od początku maja do końca września)
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,3 /5

  na podstawie 120 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,3/5
  • Transport
   4,5/5
  • Jakość/cena
   4,1/5
  • Bezpieczeństwo
   4,7/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Zdecydowanie polecamy ten wyjazd osobom, które chciałyby zobaczyć 3 miasta w 1 dzień. Chociaż nie byliśmy w stanie zobaczyć każdego szczegółu każdego miasta, mogliśmy rzucić okiem na 3 miasta. Nasz przewodnik był genialny i był dla nas pełen informacji i zabawnych faktów na temat każdego miejsca, które odwiedziliśmy. Lunch miał wspaniały widok na szczyt góry z dużymi porcjami, zdecydowanie byliśmy pełni po 3 daniach! Jedynym minusem podróży było to, że żałowaliśmy, że nie mogliśmy spędzić w Szentendre dłużej, ponieważ byliśmy tam tylko 1 godzinę, chociaż jako mieszkańcy Budapesztu będziemy mogli odwiedzić ponownie. Naprawdę polecamy ten wyjazd!

  Czytaj dalej

  18 lipca 2020

  Klara was an excellent tour guide! She was so helpful with answering all of our questions and really went out her way to bring us a special and unique experience outside of the city. It was hard to pick a favorite on the tour, though we were pleasantly surprised to check another country off of our list when we made a short stop in Slovakia. The views of the Danube from the Basilica and the restaurant in Visegrad were absolutely stunning, and shopping in Szentendre was quaint and fun.

  Czytaj dalej

  11 lutego 2020

  Przetłumacz

  Bardzo źle. Dzielili miejsce z jedną inną osobą - przez co cała podróż była ciasna i w bardzo złym nastroju. Wynajęli o jedno miejsce więcej niż w minibusie – 4 miejsca z tyłu (wąskie) mieściły 5 pasażerów. Bardzo źle.

  6 stycznia 2020

  Numer identyfikacyjny produktu: 15256