Budapeszt
wycieczki rowerowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki rowerowe w: Budapeszt

Oprócz atrakcji typu wycieczki rowerowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Budapeszt?

W: Budapeszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki rowerowe w: Budapeszt obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 814 opinii

Bardzo podobała nam się nasza wycieczka rowerowa po Budapeszcie! Przewodnik był przyjazny i dobrze poinformowany i wiele nam opowiedział o tym pięknym mieście. Dostępne były dobre rowery i kaski. Organizacja podjęła nawet trud wypożyczenia roweru dziecięcego dla naszej córki, na naszą prośbę. Pogoda była piękna, a ponieważ Budapeszt jest płaskim miastem z wieloma ścieżkami rowerowymi, było to wspaniałe doświadczenie!

Attila był fantastyczny. Poszliśmy w deszczowy dzień i nie byliśmy pewni, czego się spodziewać. . . mimo że byliśmy jedynymi osobami, które się pojawiły, wycieczka była wspaniała, jego znajomość okolicy była genialna, a angielski był na miejscu. Nawet robienie zdjęć mnie i mojej dziewczynie i każdym postojowi, co sprawiało, że była bardzo szczęśliwa (i zawstydzała mnie) ogólnie po prostu świetnie się bawiła.

Świetna wycieczka po Budapeszcie na rowerze!

Mój przewodnik był bardzo dobrze poinformowany o historii Budy i Pesztu. Utrzymałem dla mnie świetne tempo, gdy zwiedzaliśmy obie strony miasta. Miał dobre wyczucie historii miasta i wskazał kilka świetnych miejsc podczas naszej trzygodzinnej wycieczki. Spacerowałem po mieście przed tą trasą, ale nie mogłem się doczekać wycieczki rowerowej. Byłem absolutnie zadowolony z wycieczki i mojego przewodnika.

Świetny sposób na zobaczenie miejsc, których inaczej nie odwiedziłbyś na piechotę. Mój przewodnik Micky był bardzo miły i udzielił wielu informacji o budynkach i miejscach, przez które przejeżdżaliśmy rowerem. Jako bonus, ponieważ byłem jedynym uczestnikiem wycieczki, mogłem wybrać trasę. Świetnie się bawiłem i zdecydowanie polecam!