Wybierz daty
Budapeszt

wycieczki po dzielnicach miasta

wycieczki po dzielnicach miasta: Popularne w kategorii Budapeszt

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Budapeszt

Oprócz atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Budapeszt?

W: Budapeszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Budapeszt obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 594 opinii

Ogólnie: wspaniałe doświadczenie i zdecydowanie warte swojej ceny! Nasz przewodnik pokazał nam najważniejsze i kultowe elementy i dania kuchni węgierskiej. Myśląc o nowościach, mieliśmy okazję skosztować różnych rodzajów sera, kiełbasy, marynowanych warzyw oraz słodyczy i napojów (wino i woda smakowa). Wyjaśnienie zostało poparte bogatym w obrazy power pointem. Ponadto otrzymaliśmy wiele wskazówek dotyczących barów i restauracji w Budapeszcie. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę na początku podróży do Budapesztu!

Zostałem zabrany z hotelu i przewieziony do biura, personel w biurze był bardzo przyjazny i ciepły. Nasz przewodnik był pełen szacunku i kompetentny i był bardzo przyjemny. Inni podróżnicy byli mili i bardzo angażujący, dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami i odrobiną historii z naszych ojczystych krajów, byli cierpliwi podczas zakupów w Szentendre i szliśmy razem dając sobie nawzajem odwagę i komplementy. Podróżni byli różnorodni i byli również bardzo przyjaźni i pełni szacunku. Dużo się od nich nauczyłem

Taki piękny dzień na spędzenie połowy dnia, szkoda, że nie zarezerwowałem całego dnia. Na szczęście mam tylko 2 osoby na wycieczce. Nasza przewodniczka, Elizabet, była tak urocza i mówiła niesamowicie po angielsku. Wycieczka do muzeum marcepanu była świetnym dodatkiem do poranka. Tacy niesamowicie kreatywni ludzie, którzy rzeźbią ciasta. Takie fantastyczne małe miasteczko. Cieszyłem się również zakupami ubrań i bardzo smacznymi lodami. Siedzenie na ławce blisko Dunaju w ciszy i spokoju było niesamowite.

Świetna podróz. Przyjeżdżamy tu w lutym, który nie jest szczytowym czasem dla turystów, więc wszystko jest spokojne i spokojne. Przewodniczka jest bardzo miła, entuzjastyczna i niesamowita, opowiedziała nam wiele o historii tej wioski. Zdecydowanie poleć moich znajomych, aby dołączyli do niej w przyszłości.

Bardzo fajny dzień, kierowca punktualny na spotkaniu, a także wyjazd z wycieczki (było sztormowo, ale osłonięci w łodzi, nie braliśmy kropli) Attila był znakomity i poliglota, za każdym razem nawet po 2 wysiłek, aby przetłumaczyć….praktycznie wszystko. Polecam bez wahania.