Budapeszt
Day Trips

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki jednodniowe w: Budapeszt

Oprócz atrakcji typu wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Budapeszt?

W: Budapeszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki jednodniowe w: Budapeszt obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1176 opinii

Zdecydowanie polecamy ten wyjazd osobom, które chciałyby zobaczyć 3 miasta w 1 dzień. Chociaż nie byliśmy w stanie zobaczyć każdego szczegółu każdego miasta, mogliśmy rzucić okiem na 3 miasta. Nasz przewodnik był genialny i był dla nas pełen informacji i zabawnych faktów na temat każdego miejsca, które odwiedziliśmy. Lunch miał wspaniały widok na szczyt góry z dużymi porcjami, zdecydowanie byliśmy pełni po 3 daniach! Jedynym minusem podróży było to, że żałowaliśmy, że nie mogliśmy spędzić w Szentendre dłużej, ponieważ byliśmy tam tylko 1 godzinę, chociaż jako mieszkańcy Budapesztu będziemy mogli odwiedzić ponownie. Naprawdę polecamy ten wyjazd!

Zostałem zabrany z hotelu i przewieziony do biura, personel w biurze był bardzo przyjazny i ciepły. Nasz przewodnik był pełen szacunku i kompetentny i był bardzo przyjemny. Inni podróżnicy byli mili i bardzo angażujący, dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami i odrobiną historii z naszych ojczystych krajów, byli cierpliwi podczas zakupów w Szentendre i szliśmy razem dając sobie nawzajem odwagę i komplementy. Podróżni byli różnorodni i byli również bardzo przyjaźni i pełni szacunku. Dużo się od nich nauczyłem

Wybraliśmy się na 1/2-dniową wycieczkę do dwóch winnic; zarówno niewielka produkcja, z doskonałym wyborem wykwintnych win. W drugiej winnicy zostaliśmy uraczeni pysznym obiadem z kurczaka z papryką. Obaj nasi gospodarze winnicy byli ciepli i gościnni. Wiele się od nich nauczyliśmy o winach, procesie ich wytwarzania, historii regionu, a nawet tradycji węgierskiego jedzenia. Nasz przewodnik, Michael, był wspaniały; przyjazny, znający się na wszystkich rzeczach węgierskich i bardzo wciągający.

Świetny pomysł. Zamek jest bardzo rozległy i możliwość podjechania w kilka miejsc meleksem jest rewelacyjna! Zwłaszcza z dzieckiem. Wskakujesz i wyskakujesz gdzie chcesz. Są 4 przystanki do wyskakiwania ale całkowicie wystarczają. A na zwiedzanie masz tyle czasu ile chcesz. Meleksy jeżdżą co kilka minut, więc nie ma obaw, że braknie miejsca.

La experiencia es groźny. Nadie debería de Budapest sin tomar este tour. La naturaleza es impresionante. Hilda es muy conocedora y tiene un muy buen trato