Budapeszt
Wine Tasting & Winery Tours

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu winnice i degustacja win w: Budapeszt

Oprócz atrakcji typu winnice i degustacja win jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Budapeszt?

W: Budapeszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu winnice i degustacja win w: Budapeszt obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 425 opinii

Ogólnie: wspaniałe doświadczenie i zdecydowanie warte swojej ceny! Nasz przewodnik pokazał nam najważniejsze i kultowe elementy i dania kuchni węgierskiej. Myśląc o nowościach, mieliśmy okazję skosztować różnych rodzajów sera, kiełbasy, marynowanych warzyw oraz słodyczy i napojów (wino i woda smakowa). Wyjaśnienie zostało poparte bogatym w obrazy power pointem. Ponadto otrzymaliśmy wiele wskazówek dotyczących barów i restauracji w Budapeszcie. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę na początku podróży do Budapesztu!

Wybraliśmy się na 1/2-dniową wycieczkę do dwóch winnic; zarówno niewielka produkcja, z doskonałym wyborem wykwintnych win. W drugiej winnicy zostaliśmy uraczeni pysznym obiadem z kurczaka z papryką. Obaj nasi gospodarze winnicy byli ciepli i gościnni. Wiele się od nich nauczyliśmy o winach, procesie ich wytwarzania, historii regionu, a nawet tradycji węgierskiego jedzenia. Nasz przewodnik, Michael, był wspaniały; przyjazny, znający się na wszystkich rzeczach węgierskich i bardzo wciągający.

Fajne zajęcie, w którym przewodnik był dobry w wyjaśnianiu i pokazywaniu różnych produktów .. to było wszystko, od miodu, przez wino, chleb, mięso, ser itp. .. wszystko, czego można chcieć i wszystko lokalnie. Przewodnik był dobry w mówieniu, gdzie szczękać i co osobiście uważa za najlepsze, w odniesieniu do restauracji i rynków

Dostaliśmy fajną historię o jedzeniu i tradycjach, próbowaliśmy cudownych serów i kiełbasek oraz wina. Gorąco polecamy tę aktywność.

Wokół wspaniałe doświadczenie! Dobrze prowadzony, świetne tempo, pyszne wino i jedzenie.