Wybierz daty

Budapeszt Wellness i spa

Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Budapeszt

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Budapeszt?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Budapeszt

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Budapeszt to:

Szentendre

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Budapeszt?

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 7315 opinii

Piękne przeżycie, naprawdę było warto, tego dnia padał deszcz, ale zarówno my, jak i inni bywalcy nie byliśmy uwarunkowani, rzeczywiście deszcz sprawił, że było ładniej, a biorąc pod uwagę, że nie mogliśmy zostać w pobliżu, był to właściwy wybór, polecam wziąć opcja z kabiną i weź po jednej dla każdego są odpowiednie dla jednej osoby, nie mieścisz się w dwóch, ale wygodnie jest przebrać i zostawić rzeczy w kabinie, dają ci gumowy zegarek z chipem do otwierania kabina. Weź ze sobą ręcznik, strój kąpielowy oraz kapcie i czepki dla tych, którzy chcą popływać, w innych nie potrzebujesz, są prysznice. Jeśli nie masz miejsca, sprzedają je, czego potrzebujesz. Wysoce polecany

Optymalne wrażenia: Kompleks jest naprawdę bardzo duży i ma wiele wewnętrznych łaźni termalnych z 4 saunami (o różnych temperaturach od 50 do 70/80 stopni) i tyle samo łaźni tureckich, niektóre smakowe. Oprócz basenów krytych obiekt jest wyposażony w 3 inne bardzo duże baseny zewnętrzne. Wybrałem opcję z kabiną płacącą kilka euro więcej i jest absolutnie tego warta, o wiele wygodniejsza niż szafka. Polecam zabrać ze sobą suchy prowiant, ponieważ bar jest bardzo zatłoczony i drogie. Zamiast ręcznika polecam szlafrok, jeśli byliście tam zimą.

Nie ma problemu z pójściem z dziećmi do 14 lat. Weź kabinę, więc przebieranie się jest przyjemniejsze, ponieważ jest naprawdę tłoczno. Wirtualny bon wymieniasz w kasie przy wejściu naprzeciw cyrku. Wskazówki w aplikacji nie były wystarczająco jasne, ale obsługa klienta jest doskonała i wyjaśniła logistykę. Najlepszy basen to ten z jacuzzi na środku. Jest większy, więc trochę mniej zatłoczony.

Odwiedziłem to miejsce z przyjacielem po południu. Wspaniale było nurkować w basenach w upale, gdy temperatura na zewnątrz wynosiła minus 2! Struktura jest czysta, możesz zostawić swoje rzeczy osobiste w specjalnych kabinach wyposażonych w szafki i wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić godziny relaksując się w łaźniach termalnych. Bardzo zadowolony!

Do zrobienia, jeśli zdasz w Budapeszcie! Mieliśmy szczęście, że zrobiliśmy to, gdy było słonecznie, było fajnie! ! Widok na zewnątrz w takim budynku jest tego wart. Szczególnie po dniu spędzonym w spa udaliśmy się do muzeum palinki i zostaliśmy zaproszeni na małą degustację!