Budapeszt Transport z lotniska i na lotnisko

  • Transport
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Budapeszt

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Budapeszt?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Budapeszt

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Budapeszt to:

Szentendre

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 649 opinii

Świetna obsługa, bardzo się cieszę, że to zarezerwowałem! ! Bardzo wygodny proces, w świetnej cenie (w porównaniu do autobusu 200E) i z minimalnym oczekiwaniem. Proces jest tak prosty, jak to tylko możliwe: opuszczając lotnisko przed przylotem, pokazujesz swój elektroniczny voucher przy kasie MiniBud, następnie otrzymujesz pokwitowanie z unikalnym kodem i czekaj (siedzi w rogu MiniBud), aż kierowca zadzwoni pod Twój kod. Następnie wsiadasz do minivana (jest dużo miejsca na bagaż) i zabierze Cię on dokładnie do wskazanego miejsca docelowego. W ten sposób masz okazję zobaczyć przedmieścia Budapesztu i „poznać” miasto, aż dotrzesz do miejsca zakwaterowania. Gorąco polecam usługę!!

Całkowicie polecam. Wylądowaliśmy godzinę spóźnieni, ale nadal zostaliśmy powitani w recepcji, gdzie przydzielono nam papierowy bilet z kodem. Nastąpiło krótkie oczekiwanie, aż nasz kod pojawił się na ekranie przy biurku, co oznaczało, że powinniśmy wyjść na zewnątrz na konkretny przystanek. Pozostało tylko kilka minut czekać, aż przyjedzie nasz autobus. Byliśmy zachwyceni, że to zarezerwowaliśmy, ponieważ kolejka do taksówek była bardzo długa. Nasza podróż powrotna była równie łatwa.

naprawdę łatwy w użyciu i dobry stosunek jakości do ceny! nie można przegapić punktów informacyjnych, a wszyscy pracownicy byli bardzo pomocni, mimo że nie mówimy po węgiersku (wszyscy mówią po angielsku). jedyną rzeczą, o której zapomnieli wspomnieć, jest tablica przylotów z przydzielonym numerem autobusu, nie można po prostu wskoczyć do żadnego autobusu (próbowaliśmy). a w Twoim autobusie są tylko 2 lub 3 inne przystanki, więc nie zajmie to dużo czasu!

Kiedy przyjechaliśmy i czekaliśmy na nasz bagaż na lotnisku, poszliśmy z voucherem do kasy. Tutaj otrzymaliśmy paragon z numerem, który później pojawi się na ekranie w miniBudzie. Czekaliśmy ok. godz. 20 minut. Wtedy na ekranie pojawił się nasz numer. 9-osobowy minibus zatrzymał się tuż przed wejściem z bagażami i bezpośrednio do naszego Hotelu. Dzięki miniBud⭐⭐⭐

Świetna opcja door to door. Nie trzeba sprawdzać gdzie i za ile kupić bilet jak się przesiadać itp Podchodzi się z potwierdzeniem zamówienia do stanowiska, czeka na swoją kolej i jest się zawożony pod wskazany adres. Na drogę powrotną dostaje się bilet z wyznaczoną godziną (w zależnie od lotu).