Wybierz daty

Budapeszt O zachodzie słońca

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Budapeszt

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Budapeszt?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Budapeszt

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Budapeszt to:

Szentendre

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1027 opinii

Jak się dobrze okazało, te rejsy nie różnią się tylko ceną, płynęliśmy pięknym 3 poziomowym statkiem, a inne tańsze rejsy.. statki wyglądały jak kutry rybackie Polecam wyjść na 3 poziom, balkon, stamtąd jest najlepszy widok.. Dużym plusem było nielimitowane prosecco, gdzie barman chodzi i polewa co kilkanascie mimut, ale jak ktoś jest takim pijusem jak ja, to musi się nie wstydzić, I chodzić do baru, leją bez żadnego skrzywienia Warto wybrać sobie taką godzinę żeby bylo już ciemno, wtedy widoki są najpiękniejsze... u mnie w Styczniu wystarczyła 17:00 Bardzo długo będę wspominał ten rejs, pięknie oświetlone zabytki, winko musujące w ręku, a z głośników leci sobie przyjemna sentymentalna muzyczka.. serio, uwierzcie mi, że można się zakochać...

To było wspaniałe doświadczenie. Byli bardzo przyjaźni, atmosfera była niesamowita, muzyka była dobra, a Prosseco było nieograniczone. Byliśmy dwiema parami i świetnie się bawiliśmy. Polecam przybyć wcześnie, aby móc być pierwszym, który wejdzie na łódź. Dostaniesz dobry stolik z pięknym widokiem.

Fajna, niezbyt długa wycieczka po rzece, gdzie można zobaczyć wszystko, co ważne. Wszystko idealnie zorganizowane Następnym razem zarezerwowałbym tylko z Prosecco i raz z jedzeniem Zarówno Prosecco, jak i inne napoje były oferowane raz po raz, a węgierski talerz również wyglądał dobrze

Ten 25 grudnia nad Dunajem pozostanie cudownym wspomnieniem. Wszystko było idealne. Bardzo uprzejmy personel, bardzo uśmiechnięty. Obfitość Prosecco! Bardzo fajna muzyka w tle. Dunaj nocą był wspaniały z tymi wszystkimi oświetlonymi zabytkami. Magia !!!

Trzeba zrobić jako para lub z przyjaciółmi w Budapeszcie! Wyjechaliśmy stamtąd z gwiazdami w oczach. Prosecco do woli było dobre, serwery nie wahają się nam służyć, nawet jeśli nie skończyliśmy drinka. Gorąco polecamy!