Wybierz daty

Budapeszt Muzea i wystawy

Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Budapeszt

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Budapeszt?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Budapeszt

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Budapeszt to:

Szentendre

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Budapeszt?

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Spa jest fantastyczne! Obowiązkowa pozycja podczas wizyty w Budapeszcie. Bardzo dobra wartość. Ale pamiętaj o ręczniku, strojach kąpielowych i klapkach, ponieważ ich zakup jest tam drogi (a poza tym sklep jest niewygodny po drugiej stronie odkrytego basenu). Przyjechaliśmy o 14:00 i wyjechaliśmy o 18:00 po wcześniejszej rezerwacji (nie zapomnij wcześniej zarezerwować kabiny. Potrzebujesz tego, aby się przebrać i zostały wyprzedane, kiedy przyjechaliśmy). Było tłoczno, ale nie nieprzyjemnie tłoczno. Pomimo bardzo zimnego dnia odkryty basen był pięknie ciepły. Ogólnie fantastyczne doświadczenie!

Naprawdę dobre doświadczenie, baseny były tak ciepłe, a kiedy świeciło słońce - tak miło było być na zewnątrz na świeżym powietrzu! Wspaniale jest mieć kabinę do przebierania się i przechowywania ubrań. (było tylko kilka EUR więcej) Jedyną negatywną rzeczą była kolejka po opaskę wstępu, która była ogromna, więc wejście do spa zajęło około pół godziny! To była niedziela w porze lunchu, więc może to był po prostu pracowity dzień? Zdecydowanie poleciłbym to jednak, tak wyjątkowe.

Wspaniałe kąpiele, trzeba zrobić doświadczenie! Zdecydowanie poleciłbym kabinę do przebrania się, są bezpieczne. Łaźnie były zajęte, ale nie przepełnione, a przebywanie tam podczas zachodów słońca przenosi doświadczenie na wyższy poziom. W przypadku kondensacji z basenów ręczniki mają tendencję do zamoczenia podczas przebywania w basenach, więc jeśli możesz, polecam drugi. Japonki są w promocji, ale żeby je kupić trzeba przejść na drugą stronę.

Byliśmy w grudniu i ciepłe źródła na dworzu były genialne! Różnica temperatur robi wrażenie super sprawa!

Co prawda infrastruktura wymaga remontu, ale klimat rekompensuje to niejako. Ciepłe baseny MISTRZOSTWO!