Budapeszt
Sightseeing Walking Tours

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Budapeszt

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Budapeszt?

W: Budapeszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Budapeszt obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 8329 opinii

Ogólnie: wspaniałe doświadczenie i zdecydowanie warte swojej ceny! Nasz przewodnik pokazał nam najważniejsze i kultowe elementy i dania kuchni węgierskiej. Myśląc o nowościach, mieliśmy okazję skosztować różnych rodzajów sera, kiełbasy, marynowanych warzyw oraz słodyczy i napojów (wino i woda smakowa). Wyjaśnienie zostało poparte bogatym w obrazy power pointem. Ponadto otrzymaliśmy wiele wskazówek dotyczących barów i restauracji w Budapeszcie. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę na początku podróży do Budapesztu!

Odbyliśmy nocną wycieczkę pieszą z naszym tajemniczym przewodnikiem „Joe” po dzielnicy zamkowej po stronie Budy. Był naprawdę zabawny, a trasa była interesująca i intrygująca! Wybraliśmy niektóre z najciemniejszych części historii Budapesztu i mieliśmy okazję usłyszeć wiele historii i miejskich mitów krążących wokół nocnych stworzeń, przesądnych obywateli, krwawych incydentów i wielu innych. To było inne doświadczenie i całkowicie warte naszych pieniędzy i czasu! Dziękuję "Joe"!

Przewodnik był jednym z najlepszych przewodników, jakich moja żona i ja kiedykolwiek mieliśmy, była niesamowicie pouczająca, uprzejma i kompetentna. Po wycieczce lub po wycieczce czułem się, jakbym dobrze poznał historię Zamku Buda i wydarzenia, które miały tam miejsce zarówno historycznie, jak i obecnie. Gorąco polecam tę wycieczkę.

Nasza przewodniczka, pani Emese, była bardzo przyjazna i dawała pozytywne wibracje. Dowiedzieliśmy się wielu rzeczy o okolicy Budy i powiedziałbym, że to świetna wycieczka, jeśli chcesz poznać główną ideę węgierskiej historii i kultury. Cieszyliśmy się każdą minutą wycieczki, spacerując po starej części Budy.

Na początku byliśmy sceptyczni, ale skończyło się naprawdę dobrze, ostatecznie mieliśmy grupę 40 osób. Dzięki za najlepszą noc w Budapeszcie!