Wybierz daty
Budapeszt

dla smakoszy

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu dla smakoszy w: Budapeszt

Oprócz atrakcji typu dla smakoszy jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Budapeszt?

W: Budapeszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu dla smakoszy w: Budapeszt obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3731 opinii

Ogólnie: wspaniałe doświadczenie i zdecydowanie warte swojej ceny! Nasz przewodnik pokazał nam najważniejsze i kultowe elementy i dania kuchni węgierskiej. Myśląc o nowościach, mieliśmy okazję skosztować różnych rodzajów sera, kiełbasy, marynowanych warzyw oraz słodyczy i napojów (wino i woda smakowa). Wyjaśnienie zostało poparte bogatym w obrazy power pointem. Ponadto otrzymaliśmy wiele wskazówek dotyczących barów i restauracji w Budapeszcie. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę na początku podróży do Budapesztu!

Bardzo miła aktywność, z bardzo przyjazną przewodniczką, bardzo utalentowaną, kiedy powiedziała nam, że to jej pierwszy raz. Czapki z głów! Śmialiśmy się dobrze i było naprawdę dobrze. Aktywność ożywia power point, z degustacją saucisson, serów, papryki kraju. I mała degustacja białego i czerwonego wina, naprawdę super!

Bardzo fajny dzień, kierowca punktualny na spotkaniu, a także wyjazd z wycieczki (było sztormowo, ale osłonięci w łodzi, nie braliśmy kropli) Attila był znakomity i poliglota, za każdym razem nawet po 2 wysiłek, aby przetłumaczyć….praktycznie wszystko. Polecam bez wahania.

10/10 bardzo polecam rezerwację tego z opcją 3 posiłków. To było super relaksujące i niesamowite przeżycie, a na zakończenie 3-daniowa kolacja z widokiem była wysublimowana?

Jacuzzi na dachu jest świetne, ale najlepsze było jedzenie - bardzo smaczne i zrównoważone?