Transport

Budapeszt: wspólny transfer lotniskowy autobusem

Organizator atrakcji: miniBUD

Budapeszt: wspólny transfer lotniskowy autobusem

Organizator atrakcji: miniBUD

Od 56,52 zł za osobę

Skorzystaj z szybkiego i wygodnego transferu wspólnego z lotniska Budapeszt im. Ferenca Liszta do centrum miasta. Podróżuj wygodnym autobusem i wysiądź w dowolnym miejscu w centrum Budapesztu.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Kierowca
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Skorzystaj z wygodnego transferu autobusem z lotniska Budapeszt im. Ferenca Liszta do centrum miasta.
 • Transfer dostępny jest przez całą dobę i obejmuje usługę „od drzwi do drzwi”
 • Podróżuj do Budapesztu bez żadnych problemów dzięki zaplanowanym odjazdom co 15–25 minut
Pełny opis
Uniknij problemów z korzystaniem z komunikacji publicznej dzięki tej wygodnej i niezawodnej usłudze transferu z lotniska do hoteli w Budapeszcie. Skorzystaj ze wspólnego transportu autobusem do wybranego miejsca w centrum Budapesztu. Wybierz bilet w jedną lub obie strony. Usługa jest dostępna przez 24 godziny na dobę.  Po przybyciu do hali przylotów lotniska udaj się do jednego z punktów informacji i skasuj swój kupon. Gdy Twój kupon zostanie przeskanowany, możesz wejść do autobusu. Transfer obejmuje usługę „od drzwi do drzwi”, więc doświadczony kierowca wysadzi Cię tuż przed Twoim hotelem lub innym wybranym miejscem w centrum Budapesztu.
Wliczone w cenę
 • Transfer lotniskowy w jedną stronę do/z Budapesztu
 • Transfer w obie strony z lotniska do Budapesztu iz powrotem
 • Dojazd do hotelu
 • Porady

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

W przypadku przylotów do Terminalu 2A prosimy o udanie się do punktu informacyjnego MiniBUD w strefie odbioru bagażu lub obok Biura Turystyki. W przypadku przylotów do Terminalu 2B należy udać się do punktu informacyjnego MiniBUD w strefie odbioru bagażu lub obok supermarketu Spar. W przypadku transferu powrotnego zostaniesz odebrany pod preferowanym adresem w centrum Budapesztu.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Limit bagażu to jedna duża walizka i jedna sztuka bagażu podręcznego na osobę
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 1459 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,5/5
 • Transport
  4,6/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

naprawdę łatwy w użyciu i dobry stosunek jakości do ceny! nie można przegapić punktów informacyjnych, a wszyscy pracownicy byli bardzo pomocni, mimo że nie mówimy po węgiersku (wszyscy mówią po angielsku). jedyną rzeczą, o której zapomnieli wspomnieć, jest tablica przylotów z przydzielonym numerem autobusu, nie można po prostu wskoczyć do żadnego autobusu (próbowaliśmy). a w Twoim autobusie są tylko 2 lub 3 inne przystanki, więc nie zajmie to dużo czasu!

Czytaj dalej

5 września 2022

Świetna obsługa, bardzo się cieszę, że to zarezerwowałem! ! Bardzo wygodny proces, w świetnej cenie (w porównaniu do autobusu 200E) i z minimalnym oczekiwaniem. Proces jest tak prosty, jak to tylko możliwe: opuszczając lotnisko przed przylotem, pokazujesz swój elektroniczny voucher przy kasie MiniBud, następnie otrzymujesz pokwitowanie z unikalnym kodem i czekaj (siedzi w rogu MiniBud), aż kierowca zadzwoni pod Twój kod. Następnie wsiadasz do minivana (jest dużo miejsca na bagaż) i zabierze Cię on dokładnie do wskazanego miejsca docelowego. W ten sposób masz okazję zobaczyć przedmieścia Budapesztu i „poznać” miasto, aż dotrzesz do miejsca zakwaterowania. Gorąco polecam usługę!!

Czytaj dalej

29 sierpnia 2022

Kiedy przyjechaliśmy i czekaliśmy na nasz bagaż na lotnisku, poszliśmy z voucherem do kasy. Tutaj otrzymaliśmy paragon z numerem, który później pojawi się na ekranie w miniBudzie. Czekaliśmy ok. godz. 20 minut. Wtedy na ekranie pojawił się nasz numer. 9-osobowy minibus zatrzymał się tuż przed wejściem z bagażami i bezpośrednio do naszego Hotelu. Dzięki miniBud⭐⭐⭐

Czytaj dalej

24 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 308473