Atrakcja wodna

Budapeszt: rejs łodzią w ciągu dnia

Organizator atrakcji: Legenda Kft

Budapeszt: rejs łodzią w ciągu dnia

Organizator atrakcji: Legenda Kft
Prawie wyprzedane

Od 63,34 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Weź udział w rejsie wycieczkowym po Dunaju i zobacz zabytki Budapesztu po obu stronach rzeki. Posłuchaj komentarza o mijanych atrakcjach dzięki audioprzewodnikowi z nagraniem w różnych językach i wypij wybrany napój.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 70 min
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, rosyjski, słowacki, słoweński, chorwacki, duński, estoński, fiński, grecki, hebrajski, węgierski, arabski, łotewski, litewski, norweski, polski, portugalski, tajski, chiński, czeski, koreański, rumuński, turecki, szwedzki

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz najważniejsze zabytki Budapesztu podczas rejsu
 • Dowiedz się więcej o głównych atrakcjach dzięki wielojęzycznemu audioprzewodnikowi
 • Wypij wybrany przez siebie napój
 • Skorzystaj z bezpłatnego Wi-Fi na pokładzie
Pełny opis

Weź udział w tym rejsie wycieczkowym po legendarnym niebieskim Dunaju. Żegluj pomiędzy brzegami Budy i Pesztu w magicznym mieście, jakim jest Budapeszt.

Wejdź na pokład łodzi bezpośrednio z przystani w centrum Budapesztu i wybierz napój powitalny. Do wyboru lampka szampana, wino, piwo, napój bezalkoholowy lub woda mineralna, a także specjalna, bezpłatna lemoniada Duna Bella. Podczas rejsu zobacz majestatyczny most Łańcuchowy i most Elżbiety, ogromny budynek parlamentu oraz wzgórze z Zamkiem Królewskim i opłyń wokół Wyspę Małgorzaty. Dzięki audioprzewodnikowi dostępnemu w 30 językach dowiesz się wielu ciekawostek na temat głównych zabytków miasta. W lecie możesz opcjonalnie zatrzymać się na zielonej wyspie Małgorzaty. Otrzymasz tam bezpłatną mapkę wyspy z zaznaczonymi trasami wycieczek pieszych i informacjami na temat głównych atrakcji. Następnie powrócisz na pokład łodzi i wyruszysz w podróż powrotną do centrum Budapesztu.

Wliczone w cenę
 • Rejs z centrum Budapesztu
 • Bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi na pokładzie
 • Lampka wina, piwo, wino musujące, napój bezalkoholowy lub woda mineralna
 • Szklanka lemoniady Duna Bella
 • Audioprzewodnik
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Dok 7, Jane Haining rakpart, 1052 Budapeszt Najbliższy przystanek tramwajowy: Petőfi tér (10 minut pieszo od stacji metra Ferenciek tere)

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • W związku z aktualnymi zasadami dotyczącymi podróżowania i higieny łodzie organizatora atrakcji – Legenda City Cruises – od 16 marca będą kursować według okrojonego rozkładu. Rejsy nie będą obejmować postoju na Wyspie Małgorzaty. Maksymalne obłożenie w ramach każdego rejsu zmniejszono do 80 pasażerów, aby zapewnić wystarczającą liczbę osobnych miejsc siedzących. Osoby, które zarezerwowały jeden z odwołanych rejsów, otrzymają stosowną informację i będą mogły zmodyfikować rezerwację lub otrzymać zwrot poniesionych kosztów (na życzenie). Dziękujemy za wyrozumiałość.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,6 /5

  na podstawie 1570 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Transport
   4,6/5
  • Jakość/cena
   4,6/5
  • Bezpieczeństwo
   4,7/5
  • Jakość usług
   4,6/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Bardzo polecam tę wycieczkę. Ta wycieczka łodzią była świetnym wprowadzeniem do Budapesztu. Podobało nam się audioprzewodnik dostarczony na zestawach słuchawkowych - był zabawny i pouczający. Można po prostu pominąć audioprzewodnik i odbyć spokojną jazdę. Zaczęliśmy od górnego pokładu na świeżym powietrzu, ale zaczęło padać. Bez obaw, na zadaszonym pierwszym poziomie łodzi było dużo miejsca z równie dobrym widokiem. Powitalne drinki też były miłe.

  Czytaj dalej

  19 września 2022

  Bardzo dobre doświadczenie. audioprzewodniki w języku francuskim są bardzo cenne. Sugestia: z punktu widzenia COVID może istnieć dystrybucja prostych słuchawek osobistych zamiast ponownego używania słuchawek poprzednich podróżnych) zaleca się przybycie co najmniej 30 do 50 minut wcześniej. Bez tłumów czas oczekiwania jest trochę długi. Sugestia: Konieczne byłoby skonfigurowanie prawdziwego pliku zarządzania, ponieważ ostatni przychodzący, który pojawił się na pierwszym miejscu, jest średni. zwłaszcza jeśli chcesz miejsca na górnym pokładzie. Temat postoju nie był zbyt zrozumiały, zwłaszcza przy ostatnim rejsie. Oferowane napoje są bardzo ładne. w końcu ogłoszony czas 70 minut to tak naprawdę tylko 60 minut maksimum…. dlatego być czujnym.

  Czytaj dalej

  7 czerwca 2022

  Było bardzo dobrze, dojazd na miejsce był dobry i nie mieliśmy problemu ze znalezieniem punktu wejścia na pokład. Darmowy drink zaraz po wejściu na pokład był bardzo mile widziany. Komentarz był pomocny w wyborze budynków, z męskim głosem po stronie Budy i żeńskim po stronie Pesztu. Bonusem było to, że Wyspa Małgorzaty była otwarta, która była zamknięta, kiedy rezerwowaliśmy. W sumie było to naprawdę przyjemne doświadczenie.

  Czytaj dalej

  12 kwietnia 2022

  Numer identyfikacyjny produktu: 105769