Wycieczka wskakuj/wyskakuj

Budapeszt: 24-, 48- i 72-godzinna wycieczka hop-on hop-off

Organizator atrakcji: Big Bus Budapest

Budapeszt: 24-, 48- i 72-godzinna wycieczka hop-on hop-off

Organizator atrakcji: Big Bus Budapest

Od 138,91 zł za osobę

Zwiedź Budapeszt w swoim tempie, korzystając z 24-, 48- lub 72-godzinnego biletu na wycieczkę autobusem z otwartym dachem hop-on hop-off. Podziwiaj m.in. most Małgorzaty, gmach parlamentu i Dunaj.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1 - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
angielski
Zawiera audioprzewodnik
angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, turecki, niderlandzki, francuski, grecki, węgierski, polski, rosyjski, szwedzki, koreański, arabski, hebrajski, portugalski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkrywaj Budapeszt w swoim tempie, wysiadając na przystankach przy najwspanialszych atrakcjach miasta
 • Wysłuchaj pełnego ciekawostek nagrania audioprzewodnika (dostępnego w 16 językach), dowiadując się więcej o historii i teraźniejszości Budapesztu
 • Zachwyć się wspaniałymi widokami na znany gmach węgierskiego parlamentu, most Małgorzaty i naddunajskie atrakcje
 • Poznawaj miasto w dogodnym dla Ciebie tempie, decydując o ilości czasu spędzonego w każdym z miejsc
 • Pozwól się zauroczyć spektakularnym widokom na miasto, biorąc udział w opcjonalnym godzinnym rejsie po Dunaju z audioprzewodnikiem (w 17 językach)
Pełny opis

Poznaj Budapeszt, biorąc udział w wycieczce z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach. Poruszaj się po mieście w stylowy sposób. Wsiadaj i wysiadaj na ponad 20 przystankach zlokalizowanych wzdłuż starannie wytyczonych tras.

Zobacz m.in. wspaniałą bazylikę św. Stefana, pełną zieleni i klasyczną aleję Andrássyego oraz most Łańcuchowy. Skorzystaj z audioprzewodnika z nagraniami w 16 językach, podziwiaj najbardziej znane atrakcje miasta i weź udział w opcjonalnej wycieczce pieszej po Peszcie.

Podziwiaj stolicę Węgier w całej okazałości, biorąc udział w rejsie wzdłuż Dunaju. Dzięki niemu spojrzysz na Budapeszt z zupełnie innej perspektywy. Na posiadaczy biletów czeka również piesza wycieczka z przewodnikiem po dostojnym Peszcie. Latem wszystkie autobusy są klimatyzowane, zaś zimą ogrzewane, dzięki czemu możesz komfortowo i w dogodny dla siebie sposób przemierzać ulice Budapesztu.

Wliczone w cenę
 • Bilet na wycieczkę z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach ważny przez 24, 48 lub 72 godziny (w zależności od wybranej opcji)
 • Audioprzewodnik z nagraniem w 16 językach
 • Opcjonalny godzinny rejs po rzece
 • Opcjonalna wycieczka piesza po Peszcie (wyjście z bazyliki o godz. 13.00)
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

József Attila u. 24, Budapeszt, 1051. Wypatruj pracowników Big Bus.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Palenie tytoniu

Co trzeba wiedzieć

 • Z powodu wirusa COVID-19 mogą wystąpić zmiany w częstotliwości odjazdów i przebiegu tras oraz może dojść do zmniejszenia liczby przystanków. Aktualne informacje znajdują się na stronie internetowej lub w aplikacji organizatora atrakcji.
 • Wycieczka piesza prowadzona jest wyłącznie w języku angielskim.
 • Bezpłatny rejs po Dunaju trwa 70 minut. Rejs jest dostępny bez ograniczeń w czasie obowiązywania biletu na wycieczkę hop-on hop-off. Łódź wypływa z doku nr 6. Bilety na rejs łodzią są wydawane w centrum obsługi zwiedzających lub przez pracowników obsługujących wycieczkę hop-on hop-off (po okazaniu kuponu).
 • Godziny rozpoczęcia rejsów: 12.00, 14.00, 16.00, 17.30, 19.00.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 1558 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4/5
 • Transport
  4,2/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Ogólnie rzecz biorąc, autobus hop on hop off to świetny sposób na zobaczenie miasta, jednak na początku mieliśmy problem, ponieważ nie powiedziano nam, jak wymienić nasz kupon online na bilet autobusowy, a kiedy zapytaliśmy przewodnika na ulicy, była niesamowicie niegrzeczna i nieprzydatna, a my w zasadzie zmarnowaliśmy godzinę, którą mogliśmy spędzić na zwiedzaniu. Kiedy już to zrozumieliśmy, podobało nam się, a wszystkie inne przewodniki, z którymi się spotkaliśmy, wydawały się przyjemne.

Czytaj dalej

19 września 2022

Autobus był świetny i podobał nam się 48-godzinny bilet - świetna wartość. Zarezerwowaliśmy przez getyourguide i wydrukowaliśmy potwierdzenie. Musieliśmy zabrać to potwierdzenie do biura w Budapeszcie (hop on hop off). Zmienili potwierdzenie na rzeczywiste bilety do wykorzystania w autobusach, ale byli mniej niż zadowoleni, ponieważ zapłaciliśmy z góry, a zatem pani nie dostała prowizji. Nie stanowiło to dla nas problemu, ale wpłynęło to na jej podejście do nas, co było trochę rozczarowujące.

Czytaj dalej

25 maja 2022

Trasa autobusu jest świetna i prowadzi przez mnóstwo pięknych miejsc do zwiedzania, zakupów, jedzenia i zajęć. Transport jest doskonały, ponieważ pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na chodzeniu, zwłaszcza po zamku i łaźniach termalnych jako miejscach znajdujących się dalej na ich trasie. Minusy to: - jakość dźwięku na angielskim nagraniu jest dość słaba, trudna do usłyszenia i zrozumienia, ponieważ niestety narrator popełnia kilka błędów - „przewodnik wycieczek na żywo” nie przeczytał żadnej narracji i zamiast tego krzyczał przez mikrofon, gdy były przystanki zbliża się, co całkowicie zagłuszyło audioprzewodnik, więc jest prawie niemożliwe, aby faktycznie posłuchać aspektu wycieczki (wiele razy przełączane autobusy i każdy przewodnik robił to, ponieważ audioprzewodnik nie miał zapisanych w nim numerów przystanków) - pomimo pogody wspaniały tymczasowy dach był w autobusie przez większość czasu; ten dach jest niebezpiecznie niski z metalowymi prętami, w które każda osoba uderza głową i u

Czytaj dalej

15 lutego 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 42526