Atrakcja wodna

Budapeszt: 1-godzinny wieczorny rejs krajoznawczy i drink

Organizator atrakcji: Legenda Kft

Budapeszt: 1-godzinny wieczorny rejs krajoznawczy i drink

Organizator atrakcji: Legenda Kft

Od 89,76 zł za osobę

Weź udział w wieczornym rejsie krajoznawczym po Dunaju i zobacz zabytki Budapesztu po obu stronach rzeki. Posłuchaj komentarza o mijanych atrakcjach z wielojęzycznym audioprzewodnikiem i wypij wybrany napój.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
angielski
Zawiera audioprzewodnik
słowacki, słoweński, hiszpański, duński, niderlandzki, angielski, estoński, fiński, francuski, niemiecki, grecki, włoski, japoński, łotewski, litewski, norweski, rosyjski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz najważniejsze zabytki Budapesztu podczas wieczornego rejsu
 • Dowiedz się więcej o głównych atrakcjach dzięki wielojęzycznemu audioprzewodnikowi
 • Wypij wybrany przez siebie napój
 • Skorzystaj z bezpłatnej usługi Wi-Fi na pokładzie
Pełny opis
Weź udział w 1-godzinnym wieczornym rejsie krajoznawczym po Dunaju pomiędzy brzegami Budy i Pesztu, które tworzą to magiczne miasto. Wejdź na pokład łodzi bezpośrednio z przystani w centrum Budapesztu i wybierz napój powitalny. Możesz zdecydować się na kieliszek szampana albo wina, piwo, napój bezalkoholowy lub wodę mineralną. Otrzymasz także specjalną lemoniadę Duna Bella. Podczas rejsu zobacz majestatyczny most Łańcuchowy i most Elżbiety, ogromny budynek parlamentu oraz wzgórze z Zamkiem Królewskim i opłyń wokół Wyspę Małgorzaty. Dzięki audioprzewodnikowi dostępnemu w 30 językach dowiesz się wielu ciekawostek na temat głównych zabytków miasta. Na koniec popłyń z powrotem do przystani w centrum Budapesztu.
Wliczone w cenę
 • Rejs krajoznawczy
 • Audioprzewodnik
 • Darmowe Wi-Fi na pokładzie
 • Kieliszek szampana, wina, piwa, napoju bezalkoholowego lub wody mineralnej
 • Szklanka lemoniady Duna Bella

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Wejdź na pokład łodzi w Dock 7, Jane Haining rakpart, Budapeszt. Stacja dokująca znajduje się w pobliżu przystanku tramwajowego Petőfi tér, który znajduje się 10 minut spacerem od stacji metra Ferenciek Tere. Poszukaj rejsów po mieście Legenda.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,4 /5

  na podstawie 2482 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,3/5
  • Transport
   4,4/5
  • Jakość/cena
   4,2/5
  • Bezpieczeństwo
   4,6/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Było dobrze, jest pięknie i jest bardzo wygodnie w środku, ale słuchawki były zepsute i nie słyszałem nic przez 10 minut... I poprosiłem ich, żeby je zmienili, a oni powiedzieli mi, że nic nie mogę zrobić, poprosiłem ich znowu po jakimś czasie i już mi je dali... Mogliby bardziej kontrolować wejście, które ludzie wpychają i jest chaos, i sprawdzać, czy wszystkie słuchawki są prawidłowe, zanim ludzie wejdą... Poza tym jest pięknie!!! !!!!!

  Czytaj dalej

  15 stycznia 2023

  Wybraliśmy się w rejs o 18:00 i muszę powiedzieć, że jest to magiczny czas, aby zobaczyć Budapeszt otulony magią, która go charakteryzuje; oświetlone pomniki i audioprzewodnik z cytatami największych postaci, które pomogły założyć to miasto, tworzą wciągające wrażenia, których nie można przegapić. historia i kolory będą Ci towarzyszyć w godzinie relaksu i kultury. Rada! ps. serwują drinka powitalnego i możesz wybierać między piwem a prosecco. Jeśli pijesz na sucho, polecam piwo.

  Czytaj dalej

  14 stycznia 2023

  Data: 01.09.2023 Czas trwania: 17:00-18:00 Łódka: 7 To było nasze pierwsze doświadczenie w takiej imprezie i martwiłem się o wszystko.. Jednak czas spędzony na tym rejsie był znakomity! Rozpoczęło się o godzinie 17:00. Czytałem wiele komentarzy, więc martwiłem się o nasze miejsca, więc dotarliśmy tam 30 minut wcześniej. Nie było ludzi, więc myślę, że można przyjść tylko 15 minut wcześniej. Personel był bardzo uprzejmy i przyjazny. Audioprzewodnik ma wiele języków i był dość interesujący. Jeśli chcesz zobaczyć zimą światła miasta i piękne budynki parlamentu, możesz być pewien, że od godziny 17:00 będzie idealnie.

  Czytaj dalej

  11 stycznia 2023

  Numer identyfikacyjny produktu: 105820