Budapeszt
bilety

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu bilety w: Budapeszt

Oprócz atrakcji typu bilety jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Budapeszt?

W: Budapeszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 13 154 opinii

To ma dwie strony wyniku 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. doświadczenie, rejs, jedzenie, orkiestra, piosenkarz i tancerze, dobra mieszanka, która sprawiła, że noc była zabawna, trwała 3 godziny, ale minęła w mgnieniu oka. Drugą stroną tej historii są ukryte koszty i opcja zrywania napojów all inclusive. Opcja napojów all inclusive nie obejmuje znanych piw, żadnych alkoholi, właściwie nic. All inclusive w oczach jest, lokalne piwo, trochę wina domowego, herbata, kawa i wino musujące, ledwo warte kosztów all inclusive bez opcji lub konieczności płacenia, tak, zapłać za napoje spirytusowe, pamiętając, że myślisz, że jesteś all inclusive…..Cóż, NIE! Och, płacisz dodatkowo za miejsce przy oknie, niewiarygodne Jedzenie było dobre, mieliśmy 3 dania. Zupa, Kurczak i Czekoladowe Brownie. Wielkość porcji , Obsługa stołu była dla biednej duszy „Hannah” na własną rękę, aby objąć wszystkie stoły, duże i małe przyjęcia. Była znakomita, starając się zapewnić odpowiednią usługę, ale pewna pomoc pomogłaby.

Piękny widok na miasto, szczególnie wieczorem po zmroku. Weź dobry aparat — warto. Upewnij się, że jesteś na czas, bo łódź odpływa punktualnie.

Cudowna atmosfera, świetne jedzenie, nienaganna obsługa! Doświadczenie do zrobienia absolutnie! Wartość godziwa za pieniądze

Bardzo gościnny, piękny widok na Budapeszt, klimatyczna muzyka i taniec. Było dużo zabawy. Czy zarezerwuję ponownie.

To wszystko było bardzo miłe i pouczające. Uznanie dla naszego przewodnika…