Dodaj daty

BudapesztAtrakcje wodne

Nasze najbardziej polecane Budapeszt Atrakcje wodne

Budapeszt: wieczorny rejs z prosecco bez limitu

1. Budapeszt: wieczorny rejs z prosecco bez limitu

Podziwiaj Budapeszt nocą podczas rejsu łodzią po Dunaju. Delektuj się nielimitowanym prosecco wysokiej jakości lub domową lemoniadą, podziwiając z poziomu wody główne atrakcje stolicy Węgier. Zobacz budynek węgierskiego parlamentu, most Wolności oraz inne atrakcje i dowiedz się więcej o zabytkach z dołączonego audioprzewodnika. Jako dodatkową opcję możesz wybrać tacę z lokalnymi specjałami. Wejdź na pokład łodzi po stronie Pesztu. Przejdź odprawę, wybierz swoje miejsce i odpręż się, popijając powitalny napój w postaci węgierskiego wina musującego, spritzera albo domowej lemoniady. Podziwiaj wspaniałe widoki na najważniejsze atrakcje Budapesztu, słuchając nagranego komentarza w języku angielskim. Odwiedź bar, gdzie czekają na Ciebie nieograniczone bezpłatne dolewki wina musującego, spritzera lub lemoniady, a także inne napoje dostępne do nabycia. Wejdź na górny pokład, aby zrobić sobie niesamowite zdjęcia na tle miasta. Zrelaksuj się, podziwiając widoki, delektując się napojami i słuchając nastrojowej muzyki. Zdecyduj się na opcję Dip 'n' Crust. Sięgnij po 3 rodzaje dipów (krem z tuńczyka, zakuszkę z kruszonką z kiełbasy chorizo i zielony, pikantny krem z sera feta) oraz domową focaccię z rozmarynem. Po posiłku powrócisz do doku.

Budapeszt: 1-godz. rejs krajoznawczy z drinkiem powitalnym

2. Budapeszt: 1-godz. rejs krajoznawczy z drinkiem powitalnym

Odkryj Budapeszt podczas rejsu krajoznawczego wzdłuż Dunaju. Zrelaksuj się, mijając niektóre z najważniejszych zabytków miasta i popijając bezpłatnego drinka powitalnego (kieliszek Prosecco / wina musującego, sezonowy napój powitalny lub napój bezalkoholowy). Wejdź na pokład łodzi wycieczkowej na przystani w budapeszteńskim parku Szent István i odbierz powitalny napój. Następnie wyrusz w rejs po Dunaju i miń zabytki, w tym budynek parlamentu, Zamek Królewski i świeżo odnowiony kompleks parkowy Várkert Bazár. Udaj się na otwarty pokład, z którego roztacza się wspaniały widok na oświetloną salę koncertową Vigadó, lub obejrzyj oświetlone zabytki między mostem Małgorzaty a mostem Rakoczych, korzystając z klimatyzowanego tarasu z oknami panoramicznymi. Poczuj się jak mieszkaniec Budapesztu. Na statku nie ma przewodników ani audioprzewodników. Funkcjonuje on jako pływająca kawiarnia lub pub.

Budapeszt: rejs nocą lub w ciągu dnia

3. Budapeszt: rejs nocą lub w ciągu dnia

Spójrz na atrakcje Budapesztu z zupełnie innej perspektywy, biorąc udział w rejsie odbywającym się nocą lub w ciągu dnia. Przepłyń pod pięknymi mostami, zobacz nadrzeczną promenadę i przyjrzyj się innym zabytkom miasta. Podróżuj pod jednymi z najsłynniejszych mostów w Budapeszcie – Łańcuchowym ze strzegącymi go lwami, Elżbiety i Wolności, który łączy Wielką Halę Targową z łaźniami Gellérta. Przepłyń obok promenady Dunakorzó i zachwyć się placem Vigadó. Zobacz pomnik św. Gellerta na szczycie Góry Gellerta, a także Zamek Królewski i gmach parlamentu. Latem kup kufel zimnego piwa, a zimą – ciepłą herbatę.

Budapeszt: Historyczny rejs z przewodnikiem audio i drinkiem powitalnym

4. Budapeszt: Historyczny rejs z przewodnikiem audio i drinkiem powitalnym

Ciesz się bajeczną scenerią Budapesztu podczas godzinnej wycieczki łodzią (czas rejsu 55-60 minut) na zabytkowym parowcu Kisfaludy Paddle! Wejdź na pokład eleganckiej, czarno-złotej łodzi i zanurz się w atmosferze węgierskiej epoki reform. Jako replika pierwszego parowca na Balatonie, Kisfaludy przeniesie Cię z powrotem do XIX wieku i sprawi, że poczujesz się, jakbyś płynął prawdziwym parowcem z tamtego okresu! Rozpoczynając wycieczkę, znajdź miejsce, które najbardziej Ci odpowiada i delektuj się wybranym orzeźwiającym napojem powitalnym (kieliszek wina musującego, piwa lub napoju bezalkoholowego). Podziwiaj jedne z najlepszych zabytków Budapesztu, takie jak węgierski parlament, Zamek Królewski i Baszta Rybacka. Na innych pokładach pouczający przewodnik audio w języku angielskim zawiera ciekawe informacje o słynnych zabytkach po drodze. Przed zejściem ze statku pod koniec rejsu koniecznie obejrzyj wystawę w salonie, która oferuje wgląd w historię żeglugi w czasach reform.

Budapeszt: wieczorny rejs z drinkami oraz muzyką na żywo

5. Budapeszt: wieczorny rejs z drinkami oraz muzyką na żywo

Weź udział w tym rejsie po mieście. Przepłyń pod wszystkimi 6 głównymi mostami Budapesztu i zobacz wiele miejsc o dużym znaczeniu historycznym oraz kulturowym. Dopasuj tę atrakcję do swoich upodobań, sięgając po ulubione napoje. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada – m.in. wino, piwo, koktajle oraz napoje bezalkoholowe. Gwarancją niezapomnianej atmosfery będzie muzyka wykonywana na żywo przez 3 muzyków wielokrotnie nagradzanego zespołu ludowego Rajkó. Budapeszt nazywany jest często jednym z najpiękniejszych miast Europy, ale widziany z rzeki robi jeszcze większe wrażenie.W Budzie położonych jest mnóstwo zabytków z listy światowego dziedzictwa UNESCO – od mostu Łańcuchowego po Uniwersytet Technologii i Ekonomii. Znajdują się tu także: łaźnie Gellérta, Góra Gellérta wraz z pomnikiem Wolności i cytadelą, Zamek Królewski oraz Baszta Rybacka. Po drugiej stronie rzeki można podziwiać słynne budowle takie jak gmach parlamentu i bazylika św. Stefana. W trakcie tej wycieczki możesz delektować się napojami w klimatyzowanej kabinie statku, po czym udasz się na górny pokład, by podziwiać nocną panoramę Budapesztu. Podczas występu używany będzie oryginalny węgierski instrument – cymbały. Iście węgierskie połączenie instrumentów smyczkowych z cymbałami zapewni wspaniałą atmosferę na pokładzie. Chcesz usłyszeć ulubioną piosenkę w zupełnie nowej aranżacji? Podczas występu będzie można poprosić o zagranie utworów na życzenie.

Budapeszt: rejs Dunajem, węgierska kolacja i muzyka na żywo

6. Budapeszt: rejs Dunajem, węgierska kolacja i muzyka na żywo

Weź udział w rejsie po majestatycznym Dunaju. Spójrz na Budapeszt z zupełnie innej perspektywy. Zjedz kolację obejmującą tradycyjne dania kuchni węgierskiej. Słuchaj muzyki ludowej na żywo. Podziwiaj widoki i światła miasta. Rozpocznij rejs w centrum miasta. Wejdź na pokład największego zabytkowego statku, jaki obecnie pływa po Dunaju – Gróf Széchenyi. Podziwiaj eleganckie, wykonane z drewna wnętrze i zachwyć się designerskimi dywanami. Wszystko to stanowi doskonałą scenerię dla Twoich zdjęć z podróży. Podziwiaj widoki, płynąc wzdłuż rzeki. Wspomnienia z tego rejsu pozostaną z Tobą na całe życie. Zobacz z poziomu wody budynek parlamentu, most Łańcuchowy, zamek królewski i cytadelę. Zrelaksuj się i spróbuj specjałów węgierskiej kuchni. Wsłuchaj się w dźwięki muzyki na żywo (koncertu w wykonaniu 4 członków obsypanej nagrodami orkiestry folkowej Rajkó). Baw się przy lokalnych i międzynarodowych przebojach. Porozmawiaj z muzykami o występie na Twojej imprezie. W ramach kolacji w formie bufetu podane zostaną wszystkie dania kuchni węgierskiej, których musisz skosztować: zupa gulaszowa w stylu Alföldtradycyjny paprykarz z kurczakawariacje na temat węgierskiego strudla (deser) Napoje: 1 powitalny drink1 szklanka piwa, lampka wina bądź szklana wody mineralnej lub napoju bezalkoholowego

Budapeszt: rejs po Dunaju o zachodzie słońca z koktajlami

7. Budapeszt: rejs po Dunaju o zachodzie słońca z koktajlami

Obejrzyj zachód słońca nad Budapesztem podczas rejsu po Dunaju. Zachwyć panoramą miasta o zmroku, delektując się 3 pysznymi koktajlami.  Wsiądź do łodzi i spędź trochę czasu na komfortowym tarasie lub ochłodź się na klimatyzowanym dolnym pokładzie. Rozgrzej się przed wieczornym wyjściem na miasto dzięki różnorodnym koktajlom. Spędź wieczór z przyjaciółmi i rodziną, obserwując, jak miasto się rozświetla, a na niebie pojawiają się gwiazdy.

Budapeszt: wycieczka autobusowa Big Bus hop-on hop-off

8. Budapeszt: wycieczka autobusowa Big Bus hop-on hop-off

Poznaj Budapeszt, biorąc udział w wycieczce z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach. Poruszaj się po mieście w stylowy sposób. Wsiadaj i wysiadaj na ponad 20 przystankach zlokalizowanych wzdłuż starannie wytyczonych tras. Zobacz m.in. wspaniałą bazylikę św. Stefana, pełną zieleni i klasyczną aleję Andrássyego oraz most Łańcuchowy. Skorzystaj z audioprzewodnika z nagraniami w 16 językach, podziwiaj najbardziej znane atrakcje miasta i weź udział w opcjonalnej wycieczce pieszej po Peszcie. Podziwiaj stolicę Węgier w całej okazałości, biorąc udział w rejsie wzdłuż Dunaju. Dzięki niemu spojrzysz na Budapeszt z zupełnie innej perspektywy. Na posiadaczy biletów czeka również piesza wycieczka z przewodnikiem po dostojnym Peszcie. Latem wszystkie autobusy są klimatyzowane, zaś zimą ogrzewane, dzięki czemu możesz komfortowo i w dogodny dla siebie sposób przemierzać ulice Budapesztu.

Budapeszt: Sylwestrowy rejs statkiem z nieograniczonymi napojami

9. Budapeszt: Sylwestrowy rejs statkiem z nieograniczonymi napojami

Sylwestra spędź na wieczornym rejsie po środku Dunaju. Zobacz Budapeszt od strony wody, relaksując się w nieformalnej atmosferze, bez żadnych formalności i obowiązkowych wydarzeń. Świętuj lekkimi przekąskami i nieograniczonymi napojami. Rozpocznij świętowanie Nowego Roku od wejścia na pokład łodzi. Po opuszczeniu przystani w parku Szent István zobacz wszystko, co warto zobaczyć na Wyspie Małgorzaty (Margisziget), a następnie skieruj się na południe, aż dotrzesz do nowego Teatru Narodowego. Po powrocie do Parlamentu około północy zostanie przygotowany szampan, abyś mógł cieszyć się pierwszymi chwilami Nowego Roku przy lampce szampana. Twój rejs obejmuje również nieograniczone lokalne wino, piwo i napoje bezalkoholowe w połączeniu z przekąskami. Po wysłuchaniu węgierskiego hymnu narodowego płyń przez kolejne pół godziny do godziny dłużej przed powrotem do portu. Po powrocie łodzi do pobliskiego portu impreza trwa na pokładzie do 2:00 w nocy.

Budapeszt: rejs łodzią w ciągu dnia

10. Budapeszt: rejs łodzią w ciągu dnia

Weź udział w tym rejsie wycieczkowym po legendarnym modrym Dunaju pomiędzy brzegami Budy i Pesztu w magicznym mieście, jakim jest Budapeszt. Wejdź na pokład łodzi bezpośrednio z przystani w centrum Budapesztu i wybierz napój powitalny. Do wyboru lampka szampana, wino, piwo, napój bezalkoholowy lub woda mineralna, a także specjalna, bezpłatna lemoniada Duna Bella. Podczas rejsu zobacz majestatyczny most Łańcuchowy i most Elżbiety, ogromny budynek parlamentu oraz wzgórze z Zamkiem Królewskim i opłyń wokół Wyspę Małgorzaty. Dzięki audioprzewodnikowi dostępnemu w 30 językach dowiesz się wielu ciekawostek na temat głównych zabytków miasta. W lecie możesz opcjonalnie zatrzymać się na zielonej Wyspie Małgorzaty. Otrzymasz tam bezpłatną mapkę wyspy z zaznaczonymi trasami wycieczek pieszych i informacjami na temat głównych atrakcji. Następnie powrócisz na pokład łodzi i wyruszysz w podróż powrotną do centrum Budapesztu.

Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj wg::
Strona 1 z 4

Niezwykłe doznania

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje wodne w: Budapeszt

Oprócz atrakcji typu Atrakcje wodne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Budapeszt?

W: Budapeszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Atrakcje wodne w: Budapeszt obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Budapeszt: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Wspaniała aktywność do zrobienia w Budapeszcie, pozwala zobaczyć wszystkie zabytki miasta w pięknym otoczeniu. Wybierz się na wycieczkę nocą, ponieważ budynki są oświetlone i bardzo ładne. Wszystko, co możesz zjeść proseco i to naprawdę wszystko, co możesz zjeść! Bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny.

Piękne przeżycie 24 grudnia o 20. Prosecco jest naprawdę nieograniczone, jeśli jest tłum, lepiej wsiąść jako jeden z pierwszych, aby wybrać preferowane miejsce. Do zdjęć taras na świeżym powietrzu jest idealny. Przyjemna muzyka i miły personel. Doświadczenie, które chętnie powtórzę.

Świetna wycieczka i niesamowite widoki zabytków Budapesztu o zmroku. Do tego eleganckie wnętrze statku i miła obsługa i oczywiście nielimitowane prosecco, mimosa oraz lemoniada. Polecam!

Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane . Jeśli chcesz zobaczyć Dunaj z innej strony to warto wziąć udział w tej atrakcji .

Budapeszt po zmierzchu z perspektywy Dunaju.... pięknie. Do tego kelnerzy czuwający by kieliszek nie wysechł Gorąco polecam