Budapeszt
Family-friendly Activities

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny w: Budapeszt

Oprócz atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Budapeszt?

W: Budapeszt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu atrakcje dla całej rodziny w: Budapeszt obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Zrobiłbym to ponownie!

Zwiedzanie Budapesztu nocą to MUSI zrobić… jest absolutnie cudowny, więc gorąco polecam. Więc szczerze, nie przywiązywałem tak dużej wagi do szczegółów. Biorąc pod uwagę, że rejs zarezerwowaliśmy zaledwie kilka godzin wcześniej i była to niezła cena, nie będę narzekał na warunki. Nie jest to najlepsza łódź ani najczystsza, ale na pewno wystarcza na 1 godzinę. To była bardzo fajna trasa, była też taśma po angielsku i niemiecku, która dała nam wiele wyjaśnień, więc była również bardzo edukacyjna, z dużą ilością szczegółów i była dokładnie powiązana z trasą. Zarezerwowaliśmy rejs od 21:00, ale dotarliśmy tam około 8:40, kiedy miał opuścić łódź, która była zaplanowana na 20:30, więc zamiast tego wzięliśmy ten rejs. Wszystko poszło gładko, bez problemu, bardzo łatwo znaleźliśmy też przystań, z której odpływała łódź. Zrobiłbym to ponownie.

ciekawa alternatywa zwiedzania miasta, możliwość wyboru języka w "autobusowym przewodniku", piękne widoki z rejsu statkiem, przy zwiedzaniu nocnym inna trasa niż w dzień - na plus i te widoki nocą super (potrzebne cieplejsze rzeczy - zwiedzanie październik ), na minus - opóźnione odjazdy w ciągu dnia a ostatnie autobusy już nie kursowały

Dobry sposób na wprowadzenie do Budapesztu

Wycieczka była w porządku, a personel pomocny i kompetentny. Jedynym problemem były trudności w dostępie do odpowiednich pojazdów przeze mnie i wielu innych pasażerów, ponieważ nie zawsze wiadomo, która firma jeździ jakimi autobusami. Może wszystkie powinny być w różnych kolorach, ponieważ Hop on Hop off na pojazdach różnych firm.

Piękna wycieczka łodzią, zrobiła to o zmierzchu i zobaczyła wszystkie światła!

Tania i łatwa wycieczka. Nie ma możliwości wyskoczenia w dowolnym momencie poza naszym wstępnym wejściem na pokład, sprawdź u personelu, czy to jest to, co chcesz zrobić. Nie chcieliśmy wysiadać, więc nie przeszkadzało nam to.

wspaniała atrakcja, dobrze ułożona trasa, ciekawe opisy