Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Budapeszt

Budapeszt z pewnością zachwyci Cię mieszanką kultury, sztuki i architektury.

Budapeszt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Budapeszt? Kliknij tutaj.

Budapeszt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 46 794 opinii

Naprawdę podobało nam się to doświadczenie. Łódź jest przestronna, łazienki są czyste, a wycieczka jest idealna. Widok na zabytki jest niesamowity. Mieliśmy dużo szczęścia z lokalizacją, bo pojechaliśmy do końca łodzi, chociaż jestem pewien, że z boku macie też bardzo dobre widoki.Jedyne, co mi się nie podobało, to to, że mieliśmy problemy z miejscem spotkania, ponieważ to, co pokazał GPS, było błędne. Mimo to znaleźliśmy i wszystko poszło świetnie Bardzo fajni muzycy, których chciałbym powtórzyć

Bardzo ładne widowisko z zachodem słońca nad Budapesztem. Wybraliśmy godzinę 19:15, łódź odpłynęła punktualnie i nie było zbyt wielu ludzi. Podróż pozwala podziwiać brzegi Budapesztu i cieszyć się widokiem z Dunaju. To bardzo przyjemny spacer z kieliszkiem szampana (który właściwie bardziej przypomina kiepskiej jakości białe wino) lub lemoniadą. Idealny do odkrywania brzegów w relaksujący sposób i w bardzo konkurencyjnej cenie.

Polecam tę aktywność szczególnie jako pierwszy kontakt z miastem. Zarezerwowaliśmy w nocy, a widok na miasto w nocy był spektakularny. W szczególności widok Parlamentu w nocy jest jednym z tych, które na zawsze pozostaną w Twojej siatkówce. Aby umieścić ale, napój (kieliszek szampana) był zbyt gorący.

Super miłe doświadczenie do życia w rewelacyjnej scenerii. Dostępnych jest kilka miejsc, czy to duże, czy prywatne baseny, sauny, łaźnie tureckie, a nawet Piwne Spa ;)

Super wieczorny rejs z cudownymi widokami. Pięknie oświetlony Budapeszt