Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Bryant Park

Bryant Park – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Manhattanu: 4-godzinna wycieczka autobusowa Dyker Heights Holiday Lights Bus Tour

1. Z Manhattanu: 4-godzinna wycieczka autobusowa Dyker Heights Holiday Lights Bus Tour

Przeżyj Boże Narodzenie w Nowym Jorku podczas wygodnej wycieczki autobusowej po Dyker Heights, znanym na całym świecie ze świecących pokazów świetlnych. Zobacz tradycję świątecznych dekoracji, którą mieszkańcy podtrzymują od lat 80. Jedź z Manhattanu na Brooklyn. Zachwyć się tą tętniącą życiem włosko-amerykańską dzielnicą ze swoim przewodnikiem. Ze względu na wąskie uliczki w Dyker Heights nie mogą kursować autobusy, więc wysiądź z autobusu i podążaj za przewodnikiem po dwóch najbardziej oświetlonych ulicach w okolicy. Zobacz dom Lucy Spata, który zapoczątkował tradycję Dyker Lights w latach 80. Spaceruj po najbardziej spektakularnie udekorowanych domach. Następnie zatrzymaj się przy Moście Brooklińskim w DUMBO/Brooklyn Heights. Podziwiaj panoramę Manhattanu i Most Brookliński przez około 25 minut. Powrót mostem Manhattan. Zakończ przygodę w Bryant Park, gdzie możesz samodzielnie odwiedzić słynny zimowy targ.

NYC: Wycieczka autobusowa Dyker Heights Christmas Lights & Skyline View

2. NYC: Wycieczka autobusowa Dyker Heights Christmas Lights & Skyline View

Poczuj świąteczny nastrój, najwspanialszy czas w roku, w nowojorskiej dzielnicy Brooklyn podczas wycieczki autobusowej przez Dyker Heights. Zachwyć się spektakularnymi dekoracjami świątecznymi, migoczącymi światłami w okolicy i świątecznymi pokazami. Twój przewodnik zabierze Cię autobusem ze środkowego Manhattanu do dzielnicy Dyker Heights na Brooklynie. Po drodze przewodnik opowie Ci wspaniałe historie z Nowego Jorku. W drodze na świąteczne lampki zatrzymaj się na przerwę w łazience i zrób zdjęcie zachodu słońca nad rzeką Hudson i Statuą Wolności. Po przybyciu do Dyker Heights wysiądziesz z autobusu, a przewodnik pokaże Ci najpiękniejsze i spektakularne domy w tej wspaniałej dzielnicy Brooklynu. W drodze powrotnej na Manhattan autobus zatrzyma się na zdjęcie w Brooklyn Bridge Park, skąd wysiądziesz, by podziwiać zapierający dech w piersiach widok na panoramę Manhattanu i Most Brookliński. Stamtąd wróć wzdłuż East River z niesamowitym widokiem na Williamsburg, panoramę Brooklynu, Long Island City, panoramę Queens, Empire State Building i panoramę Midtown Manhattan, a także słynny most Queensboro. Twoja wycieczka zakończy się w pobliżu jednego z najpiękniejszych świątecznych targowisk w Nowym Jorku, Winter Village w Bryant Park. Poczuj magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia, przejeżdżając przez wiele dzielnic i odkrywając Nowy Jork w nowy sposób.

NYC: MoMA przed godzinami zwiedzania z ekspertem ds. sztuki

3. NYC: MoMA przed godzinami zwiedzania z ekspertem ds. sztuki

Poczuj spokój podczas ekskluzywnej wycieczki przed godzinami otwarcia Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MoMA) w Nowym Jorku. Dołącz do profesjonalnego przewodnika historyka sztuki podczas relaksującego spaceru po galeriach. Połącz się na głębszym poziomie z wystawionymi pracami, zanim zostaną otwarte dla ogółu społeczeństwa. Spotkaj się wczesnym rankiem w MoMA i skorzystaj z 1 godziny wyłącznego dostępu do galerii przez oddzielne wejście. Ze swoim przewodnikiem i mniejszą grupą rozkoszuj się ciszą i spokojem, aby docenić niektóre z prezentowanych prac, w tym te, które przyciągają większe rzesze zwiedzających. Dzięki bardziej intymnemu doświadczeniu przeznaczonemu dla miłośników sztuki zyskaj głębsze uznanie dla niektórych wystawionych dzieł. Poznaj fascynujące fakty i anegdoty o artystach i ich technikach. Następnie zwiedzaj 6 pięter galerii sztuki w wolnym czasie. Odkryj szeroką gamę sztuki nowoczesnej i współczesnej, od europejskiego malarstwa i rzeźby z lat 80. XIX wieku po współczesny film, projektowanie i sztukę performance. Podziwiaj słynne dzieła, takie jak Moneta Lilie wodne, Van Gogh Gwiaździsta noc, Picasso Les Demoiselles d'Avignon, Matisse's Taniec (I) i Warhola Puszki z zupą Campbell's. Zobacz współczesne prace Elizabeth Murray, Cindy Sherman, Ai Weiwei i wielu innych. W ramach tego doświadczenia otrzymasz również dodatkowy wstęp do MoMA PS1, centrum sztuki współczesnej w Long Island City, Queens. Odkryj wystawy prezentujące najnowsze, innowacyjne i eksperymentalne prace współczesnej sceny artystycznej.

Nowy Jork: interaktywna wycieczka autobusowa The Ride

4. Nowy Jork: interaktywna wycieczka autobusowa The Ride

Kiedy nowojorscy przedsiębiorcy i osoby kreatywne łączą siły, powstaje ultranowoczesna rozrywka w postaci 45-metrowego autobusu ze stadionowymi siedzeniami, dźwiękiem przestrzennym i występami ulicznymi. Wybierz się na interaktywną 65-75-minutową przejażdżkę autobusem i zobacz Nowy Jork z zupełnie wyjątkowej perspektywy. Zmienia ulice Nowego Jorku w scenę, łącząc rozrywkę i turystykę, aby stworzyć miasto, z którego mogą korzystać wszyscy, od turystów po rdzennych nowojorczyków. RIDE przejeżdża przez Nowy Jork i oferuje występy przed zabytkami, takimi jak Grand Central, 42nd Street, Bryant Park i wiele innych. To Broadway bez ograniczeń teatru stacjonarnego i wycieczka autokarowa z teatralnym akcentem. W każdym z mobilnych kin znajdują się 3 rzędy siedzeń stadionowych oraz najnowocześniejsza technologia audio i wizualna, w tym głośniki, które przenoszą odgłosy z wnętrza na ulicę, umożliwiając kierowcom podróżowanie „na antenie” i interakcję z miastem.

Nowy Jork: Świąteczna wycieczka po Manhattanie

5. Nowy Jork: Świąteczna wycieczka po Manhattanie

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed katedrą św. Patryka i skorzystaj z okazji, aby wejść do środka i zobaczyć wnętrze udekorowane na Boże Narodzenie. Kontynuuj do Rockefeller Center, słynącego z zimowego lodowiska i magicznej choinki. Dowiedz się, jak kompleks budynków stał się tak popularnym miejscem obchodów świąt. Zrób pamiątkowe zdjęcie słynnej choinki. Następnie przejdź do Radio City Music Hall, gdzie Rockettes codziennie tworzą magię. Przejdź w dół miasta do Bryant Park Holiday Market i przejdź obok wystaw sklepów przy 5th Avenue. Zakończ przed Macy's i poznaj historię największego domu towarowego na świecie.

Nowy Jork: wycieczka po zabytkach architektury i stylu art deco

6. Nowy Jork: wycieczka po zabytkach architektury i stylu art deco

Rozpocznij swoją wycieczkę w pięknym Bryant Park i wyrusz na zwiedzanie historii śródmieścia i jego wielu arcydzieł architektury w stylu Art Deco, a także innych pięknych stylów, takich jak Beaux-Arts. Dowiedz się o początkach przełomowych przepisów Nowego Jorku z przewodnika eksperta. Uzyskaj wyjątkową perspektywę na Empire State Building. Stamtąd udaj się historyczną 42. ulicą, gdzie zobaczysz liczne zabytkowe budynki. Zobacz kilka wczesnych, kluczowych arcydzieł w stylu Art Deco, w tym wspaniały budynek Chryslera i wiele mniej znanych zabytków o oszałamiającej dekoracyjnej architekturze. Podziwiaj kilka wspaniale zachowanych lobby. Odwiedź Grand Central Terminal, największy na świecie terminal kolejowy i jedno z najpiękniejszych wnętrz Nowego Jorku. Udaj się w piątą aleję, aby zobaczyć ulubiony ukryty skarb przewodnika w stylu Art Deco w centrum miasta, a następnie zakończ w Rockefeller Center.

NYC: Wycieczka zabytkowym samochodem po centrum Manhattanu

7. NYC: Wycieczka zabytkowym samochodem po centrum Manhattanu

Nasza niesamowita wycieczka zabytkowymi samochodami zabierze Cię w wyjątkową podróż po kultowych ulicach Manhattanu. Poznaj bogatą historię szalonych lat dwudziestych Nowego Jorku, ery prohibicji, a także powstania lokali gastronomicznych w mieście. To doświadczenie odblokuje stymulującą i bezprecedensową podróż przez oryginalne korzenie Manhattanu, której nigdy nie zapomnisz. Jadąc swoim zabytkowym pojazdem, będziesz świadkiem rozpoznawalnych punktów orientacyjnych i drapaczy chmur na środkowym Manhattanie, takich jak Empire State Building, Times Square, Chrysler Building i Rockefeller Center. Twój osobisty szofer opowie Ci historie i anegdoty o barwnej przeszłości miasta.

Nowy Jork: piesza wycieczka po jarmarkach bożonarodzeniowych i światłach

8. Nowy Jork: piesza wycieczka po jarmarkach bożonarodzeniowych i światłach

Poczuj świąteczny nastrój podczas 4-godzinnej pieszej wycieczki po najbardziej atrakcyjnych targach świątecznych Nowego Jorku i znajdź wyjątkowe prezenty wśród szerokiej gamy ręcznie robionych towarów, lokalnej sztuki i rękodzieła oraz modnych strojów zimowych. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na Columbus Circle i ruszaj w blasku zimowych świateł miasta. Poczuj magię Nowego Jorku w okresie świątecznym, zatrzymując się, by podziwiać olśniewające witryny wszystkich domów towarowych i butików. Skosztuj tradycyjnych potraw i rozgrzewających napojów, podziwiając świąteczne pokazy świateł na Manhattanie, lokalizacje filmów bożonarodzeniowych i urocze dekoracje świąteczne po drodze.

Audioprzewodnik po Nowym Jorku - aplikacja TravelMate na Twój smartfon

9. Audioprzewodnik po Nowym Jorku - aplikacja TravelMate na Twój smartfon

Poczujesz się, jakbyś miał u boku przewodnika turystycznego, który opowie Ci o historii, punktach zainteresowania i ciekawostkach miasta. Treści audio są profesjonalnie tworzone przez grupę wysokiej klasy autorów i interpretowane przez profesjonalistów z branży telewizyjnej i radiowej. Audioprzewodnik zawiera 51 treści audio o łącznej długości 155 minut. Są to punkty zainteresowania: Wprowadzenie do Nowego Jorku Cuda lokalnej kuchni Most Brookliński Bryant Park Central Park Chinatown Empire State Building Flatiron Building Grand Central Terminal Muzeum Guggenheima High Line Centrum Lincolna Małe Włochy Madison Square Garden Metropolitan Museum of Art Muzeum Sztuki Nowoczesnej Nowe Światowe Centrum Handlu Centrum Rockefellera Święty Jan Bosko Statua Wolności Times Square Union Square Wall Street Washington Square Park.

Nowy Jork: Prywatna wycieczka limuzyną Sex and the City

10. Nowy Jork: Prywatna wycieczka limuzyną Sex and the City

Wyrusz na prywatną wycieczkę limuzyną po Manhattanie i odkryj niektóre z najbardziej znanych miejsc, które pojawiły się w Seks w wielkim mieście. Odwiedź kultowe miejsca, takie jak Columbus Circle, Nowojorska Biblioteka Publiczna, Bryant Park, mieszkanie Carrie i Magnolia Bakery. Zacznij od odbioru z hotelu luksusową limuzyną. Ciesz się napojami bezalkoholowymi w limuzynie, podróżując stylowo po Manhattanie. Twój kierowca zabierze Cię następnie do niektórych słynnych miejsc z seriali i filmów w Midtown, Greenwich Village i Downtown. Ciesz się wycieczką ze swoimi koleżankami odwiedzającymi te znane miejsca i poczuj się jak jedna z postaci z serialu. Zrób zdjęcie przed werandą Carrie. Odwiedź Nowojorską Bibliotekę Publiczną, gdzie Carrie wyszłaby za pana Biga. Stań w miejscu, w którym Carrie skonfrontowała się z Bigiem po tym, jak została pozostawiona przy ołtarzu. Zatrzymaj się przy słynnym Columbus Circle, gdzie Aidan poprosił Carrie o ucieczkę. A na koniec dnia odwiedź Piekarnię Magnolia. Następnie kierowca zabierze Cię z powrotem do hotelu lub apartamentu.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 30
Sortuj wg::

Bryant Park: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bryant Park? Kliknij tutaj.