Bilet wstępu

Bilet wstępu do Atomium i bezpłatny bilet do Muzeum Designu

Organizator atrakcji: ATOMIUM
Bilet wstępu

Bilet wstępu do Atomium i bezpłatny bilet do Muzeum Designu

Organizator atrakcji: ATOMIUM
Prawie wyprzedane

Od 75,02 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Odwiedź wyjątkową konstrukcję architektoniczną, która stanowi ikonę Brukseli i Belgii. Atomium to symboliczna pozostałość po wystawie światowej, która odbyła się w Brukseli w 1958 roku, a do tego najpopularniejsza atrakcja stolicy Europy.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj 360-stopniowe panoramiczne widoki na Brukselę
 • Zobacz stałą ekspozycję poświęconą historii tego wyjątkowego zabytku
 • Odwiedź dwie wystawy czasowe: RESTART i Widok z mojego okna
Pełny opis

Odkrywaj wspaniałe panoramiczne widoki Brukseli i zwiedzaj wystawy poświęcone Belgii i sztuce cyfrowej dzięki biletowi wstępu do Atomium. Wybierz się na spacer po dziełach projektowych z XX i XXI wieku z biletem do Muzeum Wzornictwa.

Wejdź do kultowego Atomium, które symbolizuje żelazny kryształ, powiększony 165 miliardów razy. Wejdź do tego reliktu przeszłości, który powstał na Światowe Targi w 1958 roku. Podziwiaj 360-stopniowe panoramiczne widoki 19 gmin Brukseli.

Spaceruj po stałej wystawie Atomium, która opowiada historię tego pawilonu i nowej stałej instalacji o nazwie CENTRALE. Centralna sfera Atomium jest punktem konstrukcyjnym, w którym spotykają się wszystkie siły. Sztuka systemów wizualnych zawiera kręgi światła, które cię inspirują. Odwiedź także dwie wystawy czasowe, w tym RESTART, wciągający pokaz dźwięku i światła oraz „Widok z mojego okna” (do 28 maja 2023 r.), który opowiada historię belgijskiego sukcesu za pomocą wyświetlacza multimedialnego.

Miej możliwość zakupu belgijskich specjałów lub dań sezonowych w restauracji Atomium, która oferuje wyjątkowe widoki z wysokości 95 metrów nad ziemią.

Odwiedź Muzeum Wzornictwa w Brukseli, aby poznać belgijskie wzornictwo i jego historię. Przejrzyj wystawy stałe i tymczasowe i zobacz kolekcję Plastics Design Człożoną z około 2000 plastikowych przedmiotów. </rozpiętości>

Wliczone w cenę
 • Wstęp do budowli Atomium (w tym na wystawę stałą i czasową)
 • Bilet wstępu do brukselskiego Muzeum Designu (w odległości 8 minut pieszo od Atomium)
 • Gra na smartfona
 • Posiłki i napoje
 • Wycieczka z przewodnikiem
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Pawilon kas biletowych w Atomium.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Słuchawki
 • Smartfon z naładowaną baterią

Co trzeba wiedzieć

 • Poza górną kulą, do której można dostać się windą, pozostałe części Atomium nie są łatwo dostępne dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się i nie są przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich.
 • Wchodząc na górę, trzeba pokonać 80 stopni schodów, a schodząc w dół – 167 stopni. Ominięcie ich nie jest możliwe.
 • Zalecamy wizytę w godzinach otwarcia atrakcji, pomijając godziny szczytu (10.00–15.00), kiedy pojawiają się tłumy odwiedzających.
 • Po godz. 15.30 liczba odwiedzających z reguły jest mniejsza.
 • W okresach wakacji i świąt atrakcja może być zatłoczona, co może oznaczać dłuższy czas oczekiwania w kolejce.
 • Zalecamy odwiedzenie profilu organizatora atrakcji na Facebooku i Google, gdzie prezentowana jest liczba odwiedzających w czasie rzeczywistym.
 • Ze względu na COVID-19 godzina wejścia może się nieco opóźnić z powodu wolniej posuwającej się kolejki do windy.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 3340 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,9/5
 • Jakość usług
  4,3/5
 • Organizacja
  4,2/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bardzo imponująca ogólna koncepcja. Pamiętaj, aby wcześniej zarezerwować bilety online - nikt nie musi stać w kolejce dwa razy. Kolejka jest wystarczająco trudna, przynajmniej w weekendy. Ale zdecydowanie warto - koniecznie powinieneś odwiedzić Atomium od środka! Mała wskazówka: jeśli dokonasz rezerwacji w restauracji, będziesz mieć pierwszeństwo w windzie. To pomocne. I nie ma opłaty za wstęp do Atomium - też nie jest to zła opcja!

Czytaj dalej

22 sierpnia 2022

Bardzo łatwo i szybko zdobyć bilety z GetYourGuide. Możesz zarezerwować konkretną godzinę, a potem możesz pominąć kolejkę (w moim przypadku oznaczało to oszczędność około 45min). Atomium to spektakularny budynek z lat 50. XX wieku, w którym znajduje się wiele ekspozycji o sobie i Międzynarodowej Wystawie z 1958 roku. Naprawdę warto

9 listopada 2021

Podróżnicy powinni naprawdę przybyć na czas jeszcze wcześniej w momencie otwarcia, ponieważ wiele osób ustawiłoby się w kolejce. Po wejściu do tego miejsca powinni zrobić sobie zdjęcie z profesjonalnym fotografem. I powinni najpierw wejść na szczyt Atomium, aby podziwiać piękną panoramę Brukseli, jedząc śniadanie w swojej małej restauracji. Następnie mogą udać się na niższe piętro Atomium, wchodząc na inne piętra, poznając historię tego miejsca. Nie zapomnij zdobyć ich zdjęć i breloczków jako pamiątkę po wyjściu z Atomium. Niech cię Bóg błogosławi!

Czytaj dalej

2 listopada 2021

Numer identyfikacyjny produktu: 71219