Wybierz daty

Bromo

Bromo: Wycieczki i bilety

Bromo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bromo? Kliknij tutaj.

Bromo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 50 opinii

Idealna wycieczka, zdecydowanie książka

Trasa była naprawdę idealna. To jest czysto prywatna trasa i zarówno nasz kierowca Bobby, jak i nasz przewodnik Fahmi byli absolutnie świetni. Bobby zaprowadził nas wszędzie punktualnie, a przede wszystkim bezpieczny, a Fahmi ma prawdziwy pomysł, co sprawiło, że zejście do krateru Ijen było naprawdę bezpieczne. Sprzęt nie dałby tego lepiej w Niemczech, maski oddechowe pochodziły od 3M. Podróże samochodem związane z podróżą były bardzo zabawne z nimi obojgiem, a samochód był bardzo wygodny, z dużą ilością miejsca. Zawsze oferowano nam kilka opcji do wyboru, od jedzenia po samą trasę, podczas której byliśmy w stanie wspólnie ustalić, na co patrzymy lub co się dzieje. Dziękuję za niezapomnianą wycieczkę.

Wspaniała wycieczka do dwóch wulkanów ze wspaniałym przewodnikiem

Po pierwsze: podróż wymaga dużo czasu w samochodzie i budzi się nietypowo, ale warto się obudzić i jechać. Dwa wulkany są oszałamiające, zwłaszcza Ijen. Wschód słońca na górze Bromo jest piękny, a podróż na szczyt nie jest taka trudna. Z drugiej strony wycieczka Ijen jest trudniejsza i zajmuje więcej czasu, ponieważ musisz wejść na górę i do krateru. Przewodnik (Famy) był fantastyczny. Jest bardzo zabawny i zawsze na bieżąco. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzeby, chętnie Ci pomoże. Przez cały czas czuliśmy się z nim bezpiecznie i w dobrych rękach.

Świetny przewodnik, niesamowite sceny i przygody

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej podróży z Bali na Jawę, przewodnik był dobry i bardzo zabawny, a kierowca był również przyjazny i upewnił się, że dotarliśmy na miejsce. Podczas gdy wiele podróży wymagało dotarcia do tych 2 Ijen i Bromo, te długie dni były zdecydowanie tego warte. Ijen był fajny, ale moim ulubionym było pójście do krateru Mt Bromo, tak niesamowite było wpatrywanie się w krater dymny.