Broadway, Nowy Jork
Dla odwiedzających po raz pierwszy

Dla odwiedzających po raz pierwszy

Brak wyników dla „Broadway, Nowy Jork Dla odwiedzających po raz pierwszy”

Nowy Jork: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 811
Sortuj wg::
Nowy Jork

Nowy Jork

Nasze najbardziej polecane Broadway, Nowy Jork Dla odwiedzających po raz pierwszy

Nowy Jork: interaktywna wycieczka autobusowa The Ride

Nowy Jork: interaktywna wycieczka autobusowa The Ride

Kiedy nowojorscy przedsiębiorcy i osoby kreatywne łączą siły, powstaje ultranowoczesna rozrywka w postaci 45-metrowego autobusu ze stadionowymi siedzeniami, dźwiękiem przestrzennym i występami ulicznymi. Wybierz się na interaktywną 65-75-minutową przejażdżkę autobusem i zobacz Nowy Jork z zupełnie wyjątkowej perspektywy. Zmienia ulice Nowego Jorku w scenę, łącząc rozrywkę i turystykę, aby stworzyć miasto, z którego mogą korzystać wszyscy, od turystów po rdzennych nowojorczyków. RIDE przejeżdża przez Nowy Jork i oferuje występy przed zabytkami, takimi jak Grand Central, 42nd Street, Bryant Park i wiele innych. To Broadway bez ograniczeń teatru stacjonarnego i wycieczka autokarowa z teatralnym akcentem. W każdym z mobilnych kin znajdują się 3 rzędy siedzeń stadionowych oraz najnowocześniejsza technologia audio i wizualna, w tym głośniki, które przenoszą odgłosy z wnętrza na ulicę, umożliwiając kierowcom podróżowanie „na antenie” i interakcję z miastem.

Nowy Jork: Nocna wycieczka autobusem z otwartym dachem i przewodnikiem na żywo

Nowy Jork: Nocna wycieczka autobusem z otwartym dachem i przewodnikiem na żywo

Poznaj zupełnie nową perspektywę „Miasta, które nigdy nie śpi”, gdy słońce zachodzi nad piękną panoramą Nowego Jorku. Podczas tej 2-godzinnej panoramicznej nocnej wycieczki miniesz słynne światła Times Square, a następnie udasz się do centrum miasta, aby zobaczyć oświetlony Empire State Building i kultowy Flatiron Building z fasadą w stylu art déco. Przejdź przez most Manhattan, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na oszałamiającą panoramę miasta, idealne do robienia zdjęć! Posłuchaj zabawnego przewodnika na żywo, który przeniesie Cię w przeszłość i teraźniejszość z fascynującymi historiami i ukrytymi klejnotami czekającymi na odkrycie. Trasa kończy się widokiem na Avenue of the Americas, gdzie można zobaczyć dom towarowy Macy's i Radio City Music Hall, w którym odbywają się występy na żywo i przedstawienia sceniczne, takie jak Rockettes. Tak naprawdę nie widziałeś Wielkiego Jabłka, dopóki nie zobaczyłeś go nocą!

Nowy Jork: Greenwich Village - wycieczka z przewodnikiem

Nowy Jork: Greenwich Village - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj najbardziej artystyczną dzielnicę Nowego Jorku podczas wycieczki z przewodnikiem po Greenwich Village. Odkryj słynne zabytki, takie jak Stonewall Inn, Washington Square Park i Cherry Lane Theater, i dowiedz się o reputacji tego obszaru jako magnesu dla intelektualistów, artystów i poetów beatowych. Spotkaj się z przewodnikiem i wyrusz śladami Henry'ego Jamesa i Edgara Allana Poe. Posłuchaj o artystach takich jak Jackson Pollack, którzy nadali tej okolicy swobodną tożsamość. Posłuchaj historii radykalnych myślicieli, takich jak Upton Sinclair i John Reed, którzy debatowali w zadymionych kawiarniach. Poczuj energię "the Village" podczas spaceru z Washington Square Park obok kryjówek Dylana Thomasa, Jimiego Hendrixa i Lenny'ego Bruce'a. Dowiedz się, jak Beat Generation rozkwitło w okolicy i odkryj niektóre z najrzadszych zabytków Nowego Jorku, w tym najmniejszy kawałek prywatnej własności w mieście. Przejdź się Jones Street, gdzie nakręcono okładkę albumu Boba Dylana "The Freewheeling Bob Dylan". Zobacz pierwszy zintegrowany klub w Nowym Jorku w Café Society. Dowiedz się o narodzinach ruchu wyzwolenia gejów przed Stonewall Inn i zobacz budynek mieszkalny używany w kultowym serialu "Przyjaciele". Podziwiaj najstarszy drewniany dom szkieletowy w wiosce i zakończ wycieczkę na 77 Bedford Street, dawnym domu Issaca Hendricksa. Możesz także zobaczyć Cherry Lane Theater, najstarszy nieprzerwanie działający teatr off-Broadway w Nowym Jorku.

NYC: Zwiedzanie Broadwayu za kulisami i wizyta w studiu

NYC: Zwiedzanie Broadwayu za kulisami i wizyta w studiu

Dołącz do podróży przez historię jedynej w swoim rodzaju Wielkiej Białej Drogi i poznaj najważniejsze atrakcje Broadwayu podczas wnikliwej pieszej wycieczki ulicami Nowego Jorku. Skorzystaj z przewodnika po jednych z najsłynniejszych teatrów w mieście i odwiedź aktywne studio prób na off-Broadwayu. Rozpocznij swoją wycieczkę po Broadwayu w sercu Nowego Jorku, na Times Square, gdzie światła, billboardy i drapacze chmur tworzą scenerię Twojej podróży. Stamtąd udamy się na Duffy Square, gdzie znajduje się budka TKTS, gdzie codziennie odbywają się loterie losowe, dające wgląd w wrażenia z Broadwayu dla ogółu społeczeństwa. Idąc Broadwayem, zobaczysz historyczne teatry, w których rodzą się gwiazdy, a programy stają się hitami. Odwiedzimy kultowe miejsca, takie jak Richard Rodgers Theatre, siedziba Hamiltona, Majestic Theatre. Miniemy także Second Stage Theatre, firmę specjalizującą się w tworzeniu sztuk dla pisarzy, znaną z nagrodzonego nagrodą Tony musicalu „Dear Evan Hansen” oraz Theatre Row, centrum wschodzących kompanie teatralne. Następnie odwiedzimy teatry off-broadwayowskie w tętniącej życiem dzielnicy Hell's Kitchen, gdzie programy są opracowywane, przygotowywane i produkowane przed publicznym debiutem. Tutaj będziesz miał okazję odbyć zakulisową wycieczkę po placówce teatralnej i zobaczyć proces, w jaki przedstawienie przechodzi od pomysłu do bycia na Broadwayu. Zobaczysz sale z kostiumami i scenografią, poznasz proces inscenizacji, a nawet usłyszysz śpiewających i tańczących ludzi na zajęciach i próbach.

Nowy Jork: Aladyn na Broadwayu bilety wstępu

Nowy Jork: Aladyn na Broadwayu bilety wstępu

Ciesz się wizytą w historycznym New Amsterdam Theatre w nowojorskiej dzielnicy Midtown Manhattan i obejrzyj musical Disneya Aladyn ożywa w nowej teatralnej ekstrawagancji dzięki tym biletom na przedstawienie. Posłuchaj cenionych piosenek z nagrodzonej Oscarem ścieżki dźwiękowej, a także nowych piosenek napisanych specjalnie dla Broadwayu. Zobacz zupełnie nową produkcję sceniczną w reżyserii i choreografii zdobywcy nagrody Tony Caseya Nicholawa oraz skomponowaną przez zdobywcę nagrody Tony Alana Menkena. Weź udział w ekstrawagancji z tekstami legendarnego Howarda Ashmana i zdobywcy nagrody Tony Tima Rice'a, z książką i dodatkowymi tekstami Chada Beguelina. Odkryj zupełnie nowy świat, który prezentuje niezrównany zespół projektantów z wyjątkową scenografią, kostiumami i oświetleniem.

Nowy Jork: Król Lew bilety wstępu Broadway

Nowy Jork: Król Lew bilety wstępu Broadway

Zdobądź bilety na Króla Lwa Disneya na Broadwayu w Nowym Jorku, z nagrodzonymi Oscarem piosenkami Eltona Johna i Tima Rice'a. Podziwiaj wspaniały afrykański krajobraz, śledząc podróż Simby i jego rodziny w scenicznej adaptacji klasycznego filmu Disneya z 1994 roku. Oglądaj żyrafy, ptaki i gazele w teatrze wypełnionym widokami i dźwiękami zaprojektowanymi przez nagrodzoną Tony reżyserkę Julie Taymor. Doświadcz, jak cała sawanna ożywa, gdy muzyka szybuje, a Pride Rock powoli unosi się ze sceny. Śledź historię młodego lwiątka, które stara się zaakceptować obowiązki związane z rolą króla stada. Ciesz się bogatą mitologią, mocnym dramatem i afrykańskimi rytmami tej cenionej historii na słynnym nowojorskim Broadwayu.

Nowy Jork: MJ the Musical Bilety na Broadway

Nowy Jork: MJ the Musical Bilety na Broadway

Zarezerwuj bilety na MJ, nowy elektryzujący musical na Broadwayu, który zabierze Cię w głąb procesu twórczego jednego z największych artystów w historii. Świętuj niektóre z największych i najbardziej kultowych hitów Michaela Jacksona w nowojorskim Neil Simon Theatre. Skupiając się na tworzeniu Dangerous World Tour Michaela Jacksona z 1992 roku i zawierając ponad 25 jego największych hitów, odkryj na nowo "Człowieka w lustrze" z eksplozją muzyki, choreografii i teatralności tak niezapomnianej jak sam artysta. Stworzony przez nagrodzonego Tony reżysera/choreografa Christophera Wheeldona i dwukrotną zdobywczynię nagrody Pulitzera Lynn Nottage, MJ wykracza poza wyjątkowe ruchy i charakterystyczne brzmienie gwiazdy, oferując spojrzenie na kreatywny umysł i ducha współpracy, który katapultował Jacksona do legendarnego statusu.

Nowy Jork: Powrót do przyszłości na Broadwayu Bilet wstępu

Nowy Jork: Powrót do przyszłości na Broadwayu Bilet wstępu

Przeżyj wielokrotnie nagradzane muzyczne show, gdy Powrót do przyszłości pojawi się na Broadwayu w Nowym Jorku. Powróć do tej klasycznej opowieści o podróżach w czasie, która została teraz zaadaptowana na scenę z wielkim uznaniem. Śledź historię Marty'ego McFly'a, który zostaje przeniesiony do 1955 roku w wehikule czasu zbudowanym przez ekscentrycznego naukowca Doca Browna. Kiedy przypadkowo zmienia bieg historii, znajduje się w wyścigu z czasem, aby naprawić teraźniejszość, uciec z przeszłości i wysłać się z powrotem do przyszłości. Zarezerwuj bilet na ten wielokrotnie nagradzany spektakl, który zdobył nagrodę Oliviera dla najlepszego nowego musicalu, cztery nagrody WhatsOnStage, w tym dla najlepszego nowego musicalu, oraz nagrodę Broadway World Award dla najlepszego nowego musicalu.

NYC: Wycieczka po centrum miasta i opcjonalny bilet do Obserwatorium One World

NYC: Wycieczka po centrum miasta i opcjonalny bilet do Obserwatorium One World

Przeżyj wciągającą podróż po Nowym Jorku z lokalnym przewodnikiem. Ta najwyżej oceniana wycieczka po mieście obejmuje najważniejsze atrakcje miasta. Zaprojektowana tak, abyś mógł poczuć esencję miasta, spacerując, korzystając z metra i promu Staten Island, ta wycieczka zabierze Cię z tętniącego życiem Times Square do historycznego Mostu Brooklińskiego i Statuy Wolności. Dodatkowo, wycieczka zapewnia możliwość uaktualnienia do wizyty w One World Observatory, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki ze wszystkich trzech poziomów. Dzięki małej grupie będziesz cieszyć się bardziej intymnym doświadczeniem i spersonalizowaną uwagą przewodnika.

Nowy Jork: Broadway i Times Square z profesjonalnym aktorem

Nowy Jork: Broadway i Times Square z profesjonalnym aktorem

Odkryj kulisy Broadwayu podczas trwającej 1 godzinę i 45 minut pieszej wycieczki po tej słynnej nowojorskiej dzielnicy teatrów! Poznaj fascynującą historię Broadwayu oraz zakulisowe opowieści stojące za powstaniem niezapomnianych produkcji. Dzięki przewodnikowi, który jest profesjonalnym aktorem, poznasz sekrety słynnych teatrów i dowiesz się, jak przebiega proces przesłuchań i dzięki jakim sztuczkom można zaistnieć w branży. Poznaj historię powstania placu Times Square, od jego początków jako okolicy, w której handlowano końmi, po zostanie światową stolicą rozrywki. Prześledź ewolucję teatrów po Wielkim Kryzysie w kierunku dzisiejszych studiów radiowych i telewizyjnych – w tym miejsca, gdzie po raz pierwszy wyemitowano talk-show Tonight Show. Przejdź się wzdłuż słynnej okolicy Hell's Kitchen i posłuchaj o prawdziwych wydarzeniach, które przypominają fabułę musicalu West Side Story i miały miejsce zaledwie kilka przecznic od teatru, w którym grano spektakl. W trakcie wycieczki poznasz też historie takich miejsc jak Shubert Alley, 42nd Street, Edison Hotel, kościół „Smoky Mary's” i pomnik George'a M. Cohana. Po drodze czeka na Ciebie także kilka niespodzianek.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dla odwiedzających po raz pierwszy w: Broadway, Nowy Jork

Oprócz atrakcji typu Dla odwiedzających po raz pierwszy w: Broadway, Nowy Jork jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Nowy Jork?

W: Nowy Jork są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Nowy Jork: Najciekawsze atrakcje

Broadway, Nowy Jork: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Broadway, Nowy Jork: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Broadway, Nowy Jork? Kliknij tutaj.