Broadway, Nowy Jork
Bilety wstępu

Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 14

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nowy Jork: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 803
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Broadway, Nowy Jork Bilety wstępu

Nowy Jork: Aladyn na Broadwayu bilety wstępu

Nowy Jork: Aladyn na Broadwayu bilety wstępu

Ciesz się wizytą w historycznym New Amsterdam Theatre w nowojorskiej dzielnicy Midtown Manhattan i obejrzyj musical Disneya Aladyn ożywa w nowej teatralnej ekstrawagancji dzięki tym biletom na przedstawienie. Posłuchaj cenionych piosenek z nagrodzonej Oscarem ścieżki dźwiękowej, a także nowych piosenek napisanych specjalnie dla Broadwayu. Zobacz zupełnie nową produkcję sceniczną w reżyserii i choreografii zdobywcy nagrody Tony Caseya Nicholawa oraz skomponowaną przez zdobywcę nagrody Tony Alana Menkena. Weź udział w ekstrawagancji z tekstami legendarnego Howarda Ashmana i zdobywcy nagrody Tony Tima Rice'a, z książką i dodatkowymi tekstami Chada Beguelina. Odkryj zupełnie nowy świat, który prezentuje niezrównany zespół projektantów z wyjątkową scenografią, kostiumami i oświetleniem.

Nowy Jork: Król Lew bilety wstępu Broadway

Nowy Jork: Król Lew bilety wstępu Broadway

Zdobądź bilety na Króla Lwa Disneya na Broadwayu w Nowym Jorku, z nagrodzonymi Oscarem piosenkami Eltona Johna i Tima Rice'a. Podziwiaj wspaniały afrykański krajobraz, śledząc podróż Simby i jego rodziny w scenicznej adaptacji klasycznego filmu Disneya z 1994 roku. Oglądaj żyrafy, ptaki i gazele w teatrze wypełnionym widokami i dźwiękami zaprojektowanymi przez nagrodzoną Tony reżyserkę Julie Taymor. Doświadcz, jak cała sawanna ożywa, gdy muzyka szybuje, a Pride Rock powoli unosi się ze sceny. Śledź historię młodego lwiątka, które stara się zaakceptować obowiązki związane z rolą króla stada. Ciesz się bogatą mitologią, mocnym dramatem i afrykańskimi rytmami tej cenionej historii na słynnym nowojorskim Broadwayu.

Nowy Jork: interaktywna wycieczka autobusowa The Ride

Nowy Jork: interaktywna wycieczka autobusowa The Ride

Kiedy nowojorscy przedsiębiorcy i osoby kreatywne łączą siły, powstaje ultranowoczesna rozrywka w postaci 45-metrowego autobusu ze stadionowymi siedzeniami, dźwiękiem przestrzennym i występami ulicznymi. Wybierz się na interaktywną 65-75-minutową przejażdżkę autobusem i zobacz Nowy Jork z zupełnie wyjątkowej perspektywy. Zmienia ulice Nowego Jorku w scenę, łącząc rozrywkę i turystykę, aby stworzyć miasto, z którego mogą korzystać wszyscy, od turystów po rdzennych nowojorczyków. RIDE przejeżdża przez Nowy Jork i oferuje występy przed zabytkami, takimi jak Grand Central, 42nd Street, Bryant Park i wiele innych. To Broadway bez ograniczeń teatru stacjonarnego i wycieczka autokarowa z teatralnym akcentem. W każdym z mobilnych kin znajdują się 3 rzędy siedzeń stadionowych oraz najnowocześniejsza technologia audio i wizualna, w tym głośniki, które przenoszą odgłosy z wnętrza na ulicę, umożliwiając kierowcom podróżowanie „na antenie” i interakcję z miastem.

Nowy Jork: Nocna wycieczka autobusem z otwartym dachem i przewodnikiem na żywo

Nowy Jork: Nocna wycieczka autobusem z otwartym dachem i przewodnikiem na żywo

Poznaj zupełnie nową perspektywę „Miasta, które nigdy nie śpi”, gdy słońce zachodzi nad piękną panoramą Nowego Jorku. Podczas tej 2-godzinnej panoramicznej nocnej wycieczki miniesz słynne światła Times Square, a następnie udasz się do centrum miasta, aby zobaczyć oświetlony Empire State Building i kultowy Flatiron Building z fasadą w stylu art déco. Przejdź przez most Manhattan, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na oszałamiającą panoramę miasta, idealne do robienia zdjęć! Posłuchaj zabawnego przewodnika na żywo, który przeniesie Cię w przeszłość i teraźniejszość z fascynującymi historiami i ukrytymi klejnotami czekającymi na odkrycie. Trasa kończy się widokiem na Avenue of the Americas, gdzie można zobaczyć dom towarowy Macy's i Radio City Music Hall, w którym odbywają się występy na żywo i przedstawienia sceniczne, takie jak Rockettes. Tak naprawdę nie widziałeś Wielkiego Jabłka, dopóki nie zobaczyłeś go nocą!

Nowy Jork: MJ the Musical Bilety na Broadway

Nowy Jork: MJ the Musical Bilety na Broadway

Zarezerwuj bilety na MJ, nowy elektryzujący musical na Broadwayu, który zabierze Cię w głąb procesu twórczego jednego z największych artystów w historii. Świętuj niektóre z największych i najbardziej kultowych hitów Michaela Jacksona w nowojorskim Neil Simon Theatre. Skupiając się na tworzeniu Dangerous World Tour Michaela Jacksona z 1992 roku i zawierając ponad 25 jego największych hitów, odkryj na nowo "Człowieka w lustrze" z eksplozją muzyki, choreografii i teatralności tak niezapomnianej jak sam artysta. Stworzony przez nagrodzonego Tony reżysera/choreografa Christophera Wheeldona i dwukrotną zdobywczynię nagrody Pulitzera Lynn Nottage, MJ wykracza poza wyjątkowe ruchy i charakterystyczne brzmienie gwiazdy, oferując spojrzenie na kreatywny umysł i ducha współpracy, który katapultował Jacksona do legendarnego statusu.

Nowy Jork: Powrót do przyszłości na Broadwayu Bilet wstępu

Nowy Jork: Powrót do przyszłości na Broadwayu Bilet wstępu

Przeżyj wielokrotnie nagradzane muzyczne show, gdy Powrót do przyszłości pojawi się na Broadwayu w Nowym Jorku. Powróć do tej klasycznej opowieści o podróżach w czasie, która została teraz zaadaptowana na scenę z wielkim uznaniem. Śledź historię Marty'ego McFly'a, który zostaje przeniesiony do 1955 roku w wehikule czasu zbudowanym przez ekscentrycznego naukowca Doca Browna. Kiedy przypadkowo zmienia bieg historii, znajduje się w wyścigu z czasem, aby naprawić teraźniejszość, uciec z przeszłości i wysłać się z powrotem do przyszłości. Zarezerwuj bilet na ten wielokrotnie nagradzany spektakl, który zdobył nagrodę Oliviera dla najlepszego nowego musicalu, cztery nagrody WhatsOnStage, w tym dla najlepszego nowego musicalu, oraz nagrodę Broadway World Award dla najlepszego nowego musicalu.

Nowy Jork: Greenwich Village - wycieczka z przewodnikiem

Nowy Jork: Greenwich Village - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj najbardziej artystyczną dzielnicę Nowego Jorku podczas wycieczki z przewodnikiem po Greenwich Village. Odkryj słynne zabytki, takie jak Stonewall Inn, Washington Square Park i Cherry Lane Theater, i dowiedz się o reputacji tego obszaru jako magnesu dla intelektualistów, artystów i poetów beatowych. Spotkaj się z przewodnikiem i wyrusz śladami Henry'ego Jamesa i Edgara Allana Poe. Posłuchaj o artystach takich jak Jackson Pollack, którzy nadali tej okolicy swobodną tożsamość. Posłuchaj historii radykalnych myślicieli, takich jak Upton Sinclair i John Reed, którzy debatowali w zadymionych kawiarniach. Poczuj energię "the Village" podczas spaceru z Washington Square Park obok kryjówek Dylana Thomasa, Jimiego Hendrixa i Lenny'ego Bruce'a. Dowiedz się, jak Beat Generation rozkwitło w okolicy i odkryj niektóre z najrzadszych zabytków Nowego Jorku, w tym najmniejszy kawałek prywatnej własności w mieście. Przejdź się Jones Street, gdzie nakręcono okładkę albumu Boba Dylana "The Freewheeling Bob Dylan". Zobacz pierwszy zintegrowany klub w Nowym Jorku w Café Society. Dowiedz się o narodzinach ruchu wyzwolenia gejów przed Stonewall Inn i zobacz budynek mieszkalny używany w kultowym serialu "Przyjaciele". Podziwiaj najstarszy drewniany dom szkieletowy w wiosce i zakończ wycieczkę na 77 Bedford Street, dawnym domu Issaca Hendricksa. Możesz także zobaczyć Cherry Lane Theater, najstarszy nieprzerwanie działający teatr off-Broadway w Nowym Jorku.

NYC: Zwiedzanie Broadwayu za kulisami i wizyta w studiu

NYC: Zwiedzanie Broadwayu za kulisami i wizyta w studiu

Dołącz do podróży przez historię jedynej w swoim rodzaju Wielkiej Białej Drogi i poznaj najważniejsze atrakcje Broadwayu podczas wnikliwej pieszej wycieczki ulicami Nowego Jorku. Skorzystaj z przewodnika po jednych z najsłynniejszych teatrów w mieście i odwiedź aktywne studio prób na off-Broadwayu. Rozpocznij swoją wycieczkę po Broadwayu w sercu Nowego Jorku, na Times Square, gdzie światła, billboardy i drapacze chmur tworzą scenerię Twojej podróży. Stamtąd udamy się na Duffy Square, gdzie znajduje się budka TKTS, gdzie codziennie odbywają się loterie losowe, dające wgląd w wrażenia z Broadwayu dla ogółu społeczeństwa. Idąc Broadwayem, zobaczysz historyczne teatry, w których rodzą się gwiazdy, a programy stają się hitami. Odwiedzimy kultowe miejsca, takie jak Richard Rodgers Theatre, siedziba Hamiltona, Majestic Theatre. Miniemy także Second Stage Theatre, firmę specjalizującą się w tworzeniu sztuk dla pisarzy, znaną z nagrodzonego nagrodą Tony musicalu „Dear Evan Hansen” oraz Theatre Row, centrum wschodzących kompanie teatralne. Następnie odwiedzimy teatry off-broadwayowskie w tętniącej życiem dzielnicy Hell's Kitchen, gdzie programy są opracowywane, przygotowywane i produkowane przed publicznym debiutem. Tutaj będziesz miał okazję odbyć zakulisową wycieczkę po placówce teatralnej i zobaczyć proces, w jaki przedstawienie przechodzi od pomysłu do bycia na Broadwayu. Zobaczysz sale z kostiumami i scenografią, poznasz proces inscenizacji, a nawet usłyszysz śpiewających i tańczących ludzi na zajęciach i próbach.

Nowy Jork: Chicago bilety na Broadway

Nowy Jork: Chicago bilety na Broadway

Przeżyj prawdziwą nowojorską instytucję z biletem na "Chicago" na Broadwayu. Zobacz wszystko, co sprawia, że nowojorska dzielnica teatralna jest tak wspaniała - uniwersalną opowieść o sławie, fortunie i całym tym jazzie, jedną niesamowitą piosenkę po drugiej i najbardziej zdumiewający taniec, jaki kiedykolwiek widziałeś. Daj się porwać zdobywcy sześciu nagród Tony, dwóch nagród Oliviera, Grammy i tysięcy owacji na stojąco. "Chicago" to elektryzująca opowieść o chciwości, morderstwie i showbiznesie, którą obejrzało ponad 20 milionów ludzi na całym świecie. Podrywaj się do hitów, takich jak "All That Jazz" i "Razzle Dazzle". Wpatruj się w skwierczącą choreografię w stylu Boba Fosse'a. Według The New York Times, "Chicago" to po prostu "najlepszy musical w mieście".

NYC: Wycieczka po centrum miasta i opcjonalny bilet do Obserwatorium One World

NYC: Wycieczka po centrum miasta i opcjonalny bilet do Obserwatorium One World

Przeżyj wciągającą podróż po Nowym Jorku z lokalnym przewodnikiem. Ta najwyżej oceniana wycieczka po mieście obejmuje najważniejsze atrakcje miasta. Zaprojektowana tak, abyś mógł poczuć esencję miasta, spacerując, korzystając z metra i promu Staten Island, ta wycieczka zabierze Cię z tętniącego życiem Times Square do historycznego Mostu Brooklińskiego i Statuy Wolności. Dodatkowo, wycieczka zapewnia możliwość uaktualnienia do wizyty w One World Observatory, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki ze wszystkich trzech poziomów. Dzięki małej grupie będziesz cieszyć się bardziej intymnym doświadczeniem i spersonalizowaną uwagą przewodnika.

Nowy Jork

Nowy Jork

Nasze najbardziej polecane Broadway, Nowy Jork Bilety wstępu

Nowy Jork: Aladyn na Broadwayu bilety wstępu

Nowy Jork: Aladyn na Broadwayu bilety wstępu

Ciesz się wizytą w historycznym New Amsterdam Theatre w nowojorskiej dzielnicy Midtown Manhattan i obejrzyj musical Disneya Aladyn ożywa w nowej teatralnej ekstrawagancji dzięki tym biletom na przedstawienie. Posłuchaj cenionych piosenek z nagrodzonej Oscarem ścieżki dźwiękowej, a także nowych piosenek napisanych specjalnie dla Broadwayu. Zobacz zupełnie nową produkcję sceniczną w reżyserii i choreografii zdobywcy nagrody Tony Caseya Nicholawa oraz skomponowaną przez zdobywcę nagrody Tony Alana Menkena. Weź udział w ekstrawagancji z tekstami legendarnego Howarda Ashmana i zdobywcy nagrody Tony Tima Rice'a, z książką i dodatkowymi tekstami Chada Beguelina. Odkryj zupełnie nowy świat, który prezentuje niezrównany zespół projektantów z wyjątkową scenografią, kostiumami i oświetleniem.

Nowy Jork: Król Lew bilety wstępu Broadway

Nowy Jork: Król Lew bilety wstępu Broadway

Zdobądź bilety na Króla Lwa Disneya na Broadwayu w Nowym Jorku, z nagrodzonymi Oscarem piosenkami Eltona Johna i Tima Rice'a. Podziwiaj wspaniały afrykański krajobraz, śledząc podróż Simby i jego rodziny w scenicznej adaptacji klasycznego filmu Disneya z 1994 roku. Oglądaj żyrafy, ptaki i gazele w teatrze wypełnionym widokami i dźwiękami zaprojektowanymi przez nagrodzoną Tony reżyserkę Julie Taymor. Doświadcz, jak cała sawanna ożywa, gdy muzyka szybuje, a Pride Rock powoli unosi się ze sceny. Śledź historię młodego lwiątka, które stara się zaakceptować obowiązki związane z rolą króla stada. Ciesz się bogatą mitologią, mocnym dramatem i afrykańskimi rytmami tej cenionej historii na słynnym nowojorskim Broadwayu.

Nowy Jork: interaktywna wycieczka autobusowa The Ride

Nowy Jork: interaktywna wycieczka autobusowa The Ride

Kiedy nowojorscy przedsiębiorcy i osoby kreatywne łączą siły, powstaje ultranowoczesna rozrywka w postaci 45-metrowego autobusu ze stadionowymi siedzeniami, dźwiękiem przestrzennym i występami ulicznymi. Wybierz się na interaktywną 65-75-minutową przejażdżkę autobusem i zobacz Nowy Jork z zupełnie wyjątkowej perspektywy. Zmienia ulice Nowego Jorku w scenę, łącząc rozrywkę i turystykę, aby stworzyć miasto, z którego mogą korzystać wszyscy, od turystów po rdzennych nowojorczyków. RIDE przejeżdża przez Nowy Jork i oferuje występy przed zabytkami, takimi jak Grand Central, 42nd Street, Bryant Park i wiele innych. To Broadway bez ograniczeń teatru stacjonarnego i wycieczka autokarowa z teatralnym akcentem. W każdym z mobilnych kin znajdują się 3 rzędy siedzeń stadionowych oraz najnowocześniejsza technologia audio i wizualna, w tym głośniki, które przenoszą odgłosy z wnętrza na ulicę, umożliwiając kierowcom podróżowanie „na antenie” i interakcję z miastem.

Nowy Jork: Nocna wycieczka autobusem z otwartym dachem i przewodnikiem na żywo

Nowy Jork: Nocna wycieczka autobusem z otwartym dachem i przewodnikiem na żywo

Poznaj zupełnie nową perspektywę „Miasta, które nigdy nie śpi”, gdy słońce zachodzi nad piękną panoramą Nowego Jorku. Podczas tej 2-godzinnej panoramicznej nocnej wycieczki miniesz słynne światła Times Square, a następnie udasz się do centrum miasta, aby zobaczyć oświetlony Empire State Building i kultowy Flatiron Building z fasadą w stylu art déco. Przejdź przez most Manhattan, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na oszałamiającą panoramę miasta, idealne do robienia zdjęć! Posłuchaj zabawnego przewodnika na żywo, który przeniesie Cię w przeszłość i teraźniejszość z fascynującymi historiami i ukrytymi klejnotami czekającymi na odkrycie. Trasa kończy się widokiem na Avenue of the Americas, gdzie można zobaczyć dom towarowy Macy's i Radio City Music Hall, w którym odbywają się występy na żywo i przedstawienia sceniczne, takie jak Rockettes. Tak naprawdę nie widziałeś Wielkiego Jabłka, dopóki nie zobaczyłeś go nocą!

Nowy Jork: MJ the Musical Bilety na Broadway

Nowy Jork: MJ the Musical Bilety na Broadway

Zarezerwuj bilety na MJ, nowy elektryzujący musical na Broadwayu, który zabierze Cię w głąb procesu twórczego jednego z największych artystów w historii. Świętuj niektóre z największych i najbardziej kultowych hitów Michaela Jacksona w nowojorskim Neil Simon Theatre. Skupiając się na tworzeniu Dangerous World Tour Michaela Jacksona z 1992 roku i zawierając ponad 25 jego największych hitów, odkryj na nowo "Człowieka w lustrze" z eksplozją muzyki, choreografii i teatralności tak niezapomnianej jak sam artysta. Stworzony przez nagrodzonego Tony reżysera/choreografa Christophera Wheeldona i dwukrotną zdobywczynię nagrody Pulitzera Lynn Nottage, MJ wykracza poza wyjątkowe ruchy i charakterystyczne brzmienie gwiazdy, oferując spojrzenie na kreatywny umysł i ducha współpracy, który katapultował Jacksona do legendarnego statusu.

Nowy Jork: Powrót do przyszłości na Broadwayu Bilet wstępu

Nowy Jork: Powrót do przyszłości na Broadwayu Bilet wstępu

Przeżyj wielokrotnie nagradzane muzyczne show, gdy Powrót do przyszłości pojawi się na Broadwayu w Nowym Jorku. Powróć do tej klasycznej opowieści o podróżach w czasie, która została teraz zaadaptowana na scenę z wielkim uznaniem. Śledź historię Marty'ego McFly'a, który zostaje przeniesiony do 1955 roku w wehikule czasu zbudowanym przez ekscentrycznego naukowca Doca Browna. Kiedy przypadkowo zmienia bieg historii, znajduje się w wyścigu z czasem, aby naprawić teraźniejszość, uciec z przeszłości i wysłać się z powrotem do przyszłości. Zarezerwuj bilet na ten wielokrotnie nagradzany spektakl, który zdobył nagrodę Oliviera dla najlepszego nowego musicalu, cztery nagrody WhatsOnStage, w tym dla najlepszego nowego musicalu, oraz nagrodę Broadway World Award dla najlepszego nowego musicalu.

Nowy Jork: Greenwich Village - wycieczka z przewodnikiem

Nowy Jork: Greenwich Village - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj najbardziej artystyczną dzielnicę Nowego Jorku podczas wycieczki z przewodnikiem po Greenwich Village. Odkryj słynne zabytki, takie jak Stonewall Inn, Washington Square Park i Cherry Lane Theater, i dowiedz się o reputacji tego obszaru jako magnesu dla intelektualistów, artystów i poetów beatowych. Spotkaj się z przewodnikiem i wyrusz śladami Henry'ego Jamesa i Edgara Allana Poe. Posłuchaj o artystach takich jak Jackson Pollack, którzy nadali tej okolicy swobodną tożsamość. Posłuchaj historii radykalnych myślicieli, takich jak Upton Sinclair i John Reed, którzy debatowali w zadymionych kawiarniach. Poczuj energię "the Village" podczas spaceru z Washington Square Park obok kryjówek Dylana Thomasa, Jimiego Hendrixa i Lenny'ego Bruce'a. Dowiedz się, jak Beat Generation rozkwitło w okolicy i odkryj niektóre z najrzadszych zabytków Nowego Jorku, w tym najmniejszy kawałek prywatnej własności w mieście. Przejdź się Jones Street, gdzie nakręcono okładkę albumu Boba Dylana "The Freewheeling Bob Dylan". Zobacz pierwszy zintegrowany klub w Nowym Jorku w Café Society. Dowiedz się o narodzinach ruchu wyzwolenia gejów przed Stonewall Inn i zobacz budynek mieszkalny używany w kultowym serialu "Przyjaciele". Podziwiaj najstarszy drewniany dom szkieletowy w wiosce i zakończ wycieczkę na 77 Bedford Street, dawnym domu Issaca Hendricksa. Możesz także zobaczyć Cherry Lane Theater, najstarszy nieprzerwanie działający teatr off-Broadway w Nowym Jorku.

NYC: Zwiedzanie Broadwayu za kulisami i wizyta w studiu

NYC: Zwiedzanie Broadwayu za kulisami i wizyta w studiu

Dołącz do podróży przez historię jedynej w swoim rodzaju Wielkiej Białej Drogi i poznaj najważniejsze atrakcje Broadwayu podczas wnikliwej pieszej wycieczki ulicami Nowego Jorku. Skorzystaj z przewodnika po jednych z najsłynniejszych teatrów w mieście i odwiedź aktywne studio prób na off-Broadwayu. Rozpocznij swoją wycieczkę po Broadwayu w sercu Nowego Jorku, na Times Square, gdzie światła, billboardy i drapacze chmur tworzą scenerię Twojej podróży. Stamtąd udamy się na Duffy Square, gdzie znajduje się budka TKTS, gdzie codziennie odbywają się loterie losowe, dające wgląd w wrażenia z Broadwayu dla ogółu społeczeństwa. Idąc Broadwayem, zobaczysz historyczne teatry, w których rodzą się gwiazdy, a programy stają się hitami. Odwiedzimy kultowe miejsca, takie jak Richard Rodgers Theatre, siedziba Hamiltona, Majestic Theatre. Miniemy także Second Stage Theatre, firmę specjalizującą się w tworzeniu sztuk dla pisarzy, znaną z nagrodzonego nagrodą Tony musicalu „Dear Evan Hansen” oraz Theatre Row, centrum wschodzących kompanie teatralne. Następnie odwiedzimy teatry off-broadwayowskie w tętniącej życiem dzielnicy Hell's Kitchen, gdzie programy są opracowywane, przygotowywane i produkowane przed publicznym debiutem. Tutaj będziesz miał okazję odbyć zakulisową wycieczkę po placówce teatralnej i zobaczyć proces, w jaki przedstawienie przechodzi od pomysłu do bycia na Broadwayu. Zobaczysz sale z kostiumami i scenografią, poznasz proces inscenizacji, a nawet usłyszysz śpiewających i tańczących ludzi na zajęciach i próbach.

Nowy Jork: Chicago bilety na Broadway

Nowy Jork: Chicago bilety na Broadway

Przeżyj prawdziwą nowojorską instytucję z biletem na "Chicago" na Broadwayu. Zobacz wszystko, co sprawia, że nowojorska dzielnica teatralna jest tak wspaniała - uniwersalną opowieść o sławie, fortunie i całym tym jazzie, jedną niesamowitą piosenkę po drugiej i najbardziej zdumiewający taniec, jaki kiedykolwiek widziałeś. Daj się porwać zdobywcy sześciu nagród Tony, dwóch nagród Oliviera, Grammy i tysięcy owacji na stojąco. "Chicago" to elektryzująca opowieść o chciwości, morderstwie i showbiznesie, którą obejrzało ponad 20 milionów ludzi na całym świecie. Podrywaj się do hitów, takich jak "All That Jazz" i "Razzle Dazzle". Wpatruj się w skwierczącą choreografię w stylu Boba Fosse'a. Według The New York Times, "Chicago" to po prostu "najlepszy musical w mieście".

NYC: Wycieczka po centrum miasta i opcjonalny bilet do Obserwatorium One World

NYC: Wycieczka po centrum miasta i opcjonalny bilet do Obserwatorium One World

Przeżyj wciągającą podróż po Nowym Jorku z lokalnym przewodnikiem. Ta najwyżej oceniana wycieczka po mieście obejmuje najważniejsze atrakcje miasta. Zaprojektowana tak, abyś mógł poczuć esencję miasta, spacerując, korzystając z metra i promu Staten Island, ta wycieczka zabierze Cię z tętniącego życiem Times Square do historycznego Mostu Brooklińskiego i Statuy Wolności. Dodatkowo, wycieczka zapewnia możliwość uaktualnienia do wizyty w One World Observatory, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki ze wszystkich trzech poziomów. Dzięki małej grupie będziesz cieszyć się bardziej intymnym doświadczeniem i spersonalizowaną uwagą przewodnika.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Bilety wstępu w: Broadway, Nowy Jork

Oprócz atrakcji typu Bilety wstępu w: Broadway, Nowy Jork jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Nowy Jork?

W: Nowy Jork są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Nowy Jork: najciekawsze atrakcje

Broadway, Nowy Jork: atrakcje

Stany Zjednoczone: miasta

Broadway, Nowy Jork: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Broadway, Nowy Jork? Kliknij tutaj.

Broadway, Nowy Jork: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(649 recenzji)

Spektakl jest wspaniały. To wciąż ogromny budżet, ale nie codziennie chodzimy na przedstawienia na Broadwayu.

To był niezwykle imponujący wieczór i wszystkie słowa pochwały na temat tego wieczoru nie wystarczą.

Nawet w ostatnim rzędzie widzieliśmy przedstawienie bardzo wyraźnie. To zapiera dech w piersiach.

Bardzo ładny pokaz jakości. Ale strasznie drogie, myślę, że nie warto...

Niesamowite widowisko! Najlepszy program jaki kiedykolwiek widziałem.