Broadway
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
do
Zdobądź bilet

Broadway: Wycieczki i bilety

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Broadway”
Bilety i wycieczki: 449

5 zasad dobrego zachowania w teatrach Broadwayu

To Twoja pierwsza wizyta na Broadwayu? A może jesteś tu częstym gościem? Broadway w Nowym Jorku to magiczne miejsce, ale jeśli nie znasz tutejszej etykiety obowiązującej podczas przedstawień, lepiej zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Telefon komórkowy

Prosta i oczywista, ale często ignorowana zasada. Pamiętaj o wyłączeniu telefonu komórkowego – nic tak nie denerwuje aktorów i widowni, jak piski w samym środku „Mamma Mia!”.

Zdjęcia i SMS-y

Jeśli przestrzegasz pierwszej zasady, ta nie powinna być problemem. Świecący ekran na widowni rozprasza aktorów i widzów, a przez odległość od sceny i oświetlenie i tak nie uda Ci się zrobić dobrych zdjęć.

Ubiór

Żeby wejść do teatru na Broadwayu, nie musisz zakładać najlepszego ubrania. Jeśli jednak masz taką potrzebę, możesz włożyć coś eleganckiego.

Jedzenie

Możesz zjeść po cichu kilka cukierków i nie będzie to nikomu przeszkadzało, ale uważaj na szeleszczące opakowania i głośne chrupanie – Twojemu sąsiadowi może się to nie spodobać.

Przestrzeń

Bilety wstępu do broadwayowskich teatrów nie są tanie, zwłaszcza na wielokrotnie nagradzane przedstawienia pokroju „Króla lwa”, więc staraj się nie zajmować całej przestrzeni wokół siebie.

Broadway: Nasze wskazówki

Nie spóźnij się!

Sprawdź dokładną godzinę rozpoczęcia przedstawienia i bądź na miejscu 30 minut wcześniej. Jeśli musisz odebrać bilety z kasy, weź pod uwagę czekanie w kolejce i przybądź jeszcze wcześniej.

Rezerwacja on-line

Jeśli chcesz obejrzeć jedno z najpopularniejszych przedstawień na Broadwayu, dokonaj wcześniejszej rezerwacji on-line – bilety bardzo szybko się wyprzedają!

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Większość przedstawień na Broadwayu odbywa się wieczorami, ale są też popołudniówki.
 • Cena
  Cena biletu na broadwayowski spektakl to około 100 USD.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  Do oglądania przedstawień przewodnik nie jest potrzebny, ale będzie przydatny, jeśli zechcesz zwiedzić zabytkową dzielnicę teatralną w Nowym Jorku.
 • Jak tam dotrzeć?
  Przedstawienia odbywają się w kilku miejscach, ale teatr Broadway znajduje się w pobliżu stacji metra „7th Avenue”.
 • Dodatkowe wskazówki
  • Rezerwuj bilety on-line, aby uniknąć rozczarowań.
  • Nie rozmawiaj i nie hałasuj podczas przedstawienia i pamiętaj o wyłączeniu telefonu!

Broadway: Atrakcje w okolicy


Broadway
4.8
W oparciu o następującą liczbę opinii klientów GetYourGuide: 115