British Music Experience

British Music Experience
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj wg::

British Music Experience: najlepsze atrakcje w pobliżu

British Music Experience – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Liverpool: Bilet British Music Experience

Liverpool: Bilet British Music Experience

Podróż przez ponad 6 dekad kultury popularnej w British Music Experience w sercu Liverpoolu. Bez względu na to, ile masz lat i czym się interesujesz, znajdziesz tu coś dla siebie. Są tu stroje noszone przez artystów od Freddiego Mercury'ego i Dusty'ego Springfielda po Spice Girls i Adama Anta oraz instrumenty muzyczne, na których grają niektórzy z najbardziej znanych artystów na świecie, od Noela Gallaghera po Sex Pistols. Zobacz ponad 600 artefaktów, takich jak odręczne teksty piosenek Adele, oryginalne posągi Brytyjczyków i drzwi wejściowe Apple Corp z Saville Row. Ty też możesz się zaangażować. Możesz nauczyć się gry na instrumencie muzycznym z najlepszym dostępnym sprzętem muzycznym, od zestawów perkusyjnych po klawisze, i tańczyć przez dziesięciolecia w naszym studio tańca! Po głównym wydarzeniu przejrzyj ekskluzywną ofertę prezentów, odzieży, książek i pamiątek ze sklepu, a następnie zrelaksuj się przy pysznych przekąskach i posiłkach w kawiarni Star Café.

Liverpool: 1-dniowy karnet Liverpool Pass na najważniejsze atrakcje

Liverpool: 1-dniowy karnet Liverpool Pass na najważniejsze atrakcje

Podziwiaj Liverpool z lądu i zobacz dzięki 1-dniowemu lub 2-dniowemu biletowi Liverpool Pass, który daje dostęp do rejsu River Explorer i autobusu hop-on hop-off City Explorer Liverpool. Ciesz się wstępem do British Music Experience, Strawberry Fields, The Beatles Story i Liverpool FC Museum. Odkryj nabrzeże Liverpoolu i podróżuj wzdłuż rzeki Mersey podczas rejsu River Explorer. Posłuchaj komentarza, który opowiada historie o przemycie, muzyce i wojnie, gdy spływasz po rzece. Wejdź do historii muzyki dzięki dostępowi do British Music Experience. Zobacz stroje sceniczne Freddiego Mercury'ego, odręczne teksty Adele, gitary Sex Pistols i studio tańca. Przebij się przez tłumy i obejrzyj niektóre z najlepszych fragmentów Liverpoolu z podwyższonego widoku otwartego autobusu City Explorer Liverpool. Wsiadaj i wysiadaj na jednym z 14 przystanków w miejscach takich jak Cavern Quarter, historyczne doki Alberta i Liverpool Cathedral. Zobacz, gdzie John Lennon bawił się w ogrodach jako dziecko z dostępem do Strawberry Fields. Naciesz oczy rzadkimi okładkami albumów, odręcznymi tekstami, okularami Lennonsa i zestawem perkusyjnym Ringo Starra w „The Beatles Story”. Zobacz repliki kultowych lokalizacji Beatlesów, takich jak Abbey Road Studios i Casbah. Przeglądaj srebra i pamiątki Liverpool Football Club w Muzeum Liverpool Football Club. Odwiedź zupełnie nową wystawę Boom Room, która opowiada epicką historię zespołu marzeń Jurgena Kloppa.

Liverpool: Najciekawsze atrakcje

British Music Experience: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

British Music Experience: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu British Music Experience? Kliknij tutaj.

British Music Experience: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(227 recenzji)

Fantastyczny! Obowiązkowa wizyta, jeśli wybierasz się do Liverpoolu i zajmujesz się historią muzyki... Personel i pomocny, uroczy i przyjazny. Kawiarnia jest fajna. Podróżuj po muzyce brytyjskiej przez dziesięciolecia, od prawej do lewej, począwszy od pierwszej dekady XXI wieku. Spróbuj grać na perkusji, gitarze i klawiszach. Tańcz przez dziesięciolecia z Just Dance. Zobacz niesamowite pamiątki! Oryginalne teksty piosenek, sygnowane gitary, stroje noszone przez sławnych. 10/10 Twój bilet jest ważny przez rok i możesz wracać, kiedy tylko chcesz! Świetna cena.

To było wspaniałe wydarzenie i wystawa, jeśli jesteś fanem muzyki. Mnóstwo informacji i muzyki przywołującej wiele wspomnień i możliwość wyboru, czego chcesz posłuchać, spróbować gry na instrumencie muzycznym i zatańczyć do wyboru. Bardzo realistyczne przedstawienie hologramu na dużym ekranie, a także retrospekcje z Glastonbury. Niesamowity.

Doskonałe interaktywne muzeum. Coś dla wszystkich grup wiekowych. Pamiątki oraz muzyka i aktualności z każdej dekady. Studio tańca to świetna zabawa i możliwość spróbowania instrumentów muzycznych. Poświęć dużo czasu na słuchanie historii.

Naprawdę ciekawy powrót do początków muzyki popularnej. Łatwo stracić 2-3 godziny chodzenia.

Rewelacyjne miejsce dla osób kochających muzykę, jestem zachwycony