Dodaj daty

Bristol
Wycieczki z przewodnikiem

Wycieczki z przewodnikiem
Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Bristol Wycieczki z przewodnikiem

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem od Czarnobrodego do Banksy'ego

1. Bristol: Wycieczka z przewodnikiem od Czarnobrodego do Banksy'ego

Odkryj historyczne centrum Bristolu podczas dwugodzinnej wycieczki z doświadczonym przewodnikiem. Rozpocznij swoją wycieczkę poza katedrą w Bristolu na College Green, imponującym średniowiecznym kościele zbudowanym w XII wieku. Spacerując po centrum miasta, posłuchaj o początkach miasta, miejscu, w którym się zaczęło, i jego średniowiecznym centrum. Następnie udasz się do normańskiego zamku, położonego strategicznie między rzekami Avon i Frome. Zobacz dowody zniszczeń błyskawicznych, popełnionych przez nazistów przeciwko Bristolowi podczas drugiej wojny światowej. Przez cały czas dowiesz się o Banksym, Brunelu, Czarnobrodym i wielu innych słynnych mieszkańcach Bristolu (których imiona mogą, ale nie muszą, zaczynać się na literę B). Usłysz dziwaczne echa i wreszcie zakończ na historycznym porcie Bristolu po obejrzeniu najmniejszych, największych i najpiękniejszych dzieł sztuki ulicznej w mieście.

Z Bristolu: jednodniowa wycieczka po wioskach Stonehenge i Cotswold

2. Z Bristolu: jednodniowa wycieczka po wioskach Stonehenge i Cotswold

Czeka nas dziś dzień pełen cudów. Wyjeżdżając z Bristolu, pierwszym przystankiem tego dnia jest prehistoryczny pomnik Stonehenge. Wiele legend otacza te niesamowite stojące kamienie, które ważą około 25 ton każdy i od lat przyciągają ludzi z całego świata. Być może wierzysz, że zostały stworzone przez Merlina, który magicznie przetransportował je z Irlandii. Może wierzysz, że Stonehenge jest lądowiskiem dla statków kosmicznych obcych. Mogą ci przypominać ruiny rzymskiej świątyni. Nie możesz zaprzeczyć ich wspaniałości, bez względu na to, w co wierzysz. Następnym przystankiem jest Avebury. Spędź tutaj wolny czas: zjedz lunch, pospaceruj po okolicy i oczywiście zobacz trzy kamienne kręgi. Avebury henge szczyci się największym kamiennym kręgiem w Wielkiej Brytanii, tak dużym, że mieści się w nim cała urocza angielska wioska. Możesz więc złapać kufel piwa i coś przekąsić w otoczeniu kamiennego kręgu. Dość magicznie, prawda? Twoja podróż prowadzi do uroczej wioski Lacock. Masz tu wolny czas, być może zainteresuje Cię zwiedzanie opactwa. Fani Harry'ego Pottera będą mieli obsesję na punkcie krużganków Lacock Abbey, używanych jako korytarze Hogwartu w filmach. Odwiedzający mogą również zwiedzić średniowieczne pokoje i dziedziniec klasztorny, zanim zajrzą do Muzeum Fox Talbot, które bada historię fotografii. Castle Combe to nasz ostatni przystanek, często nazywany jedną z najpiękniejszych wiosek w Anglii. Fani filmów takich jak War Horse i Stardust Neila Gaimana mogą rozpoznać to miejsce, więc przygotuj aparat. Stąd już tylko kilka minut jazdy z powrotem do Bristolu.

Bristol: targ św. Mikołaja i wycieczka do schronu przeciwlotniczego

3. Bristol: targ św. Mikołaja i wycieczka do schronu przeciwlotniczego

Pozwól lokalnym przewodnikom zabrać Cię w magiczną podróż przez 1000 lat historii Bristolu. Ciesz się uprzywilejowanym dostępem do podziemnych przejść, widoków na dachy, schronów przeciwlotniczych z I wojny światowej i pomieszczeń, w których niegdyś grały najlepsze zespoły lat 60. Odwiedź St. Nicholas Market na lunch. Twoja wycieczka rozpoczyna się przed głównym wejściem na giełdę kukurydzy. Spaceruj starożytnymi ulicami, aby zobaczyć zniszczenia Blitz, pozostałości zamku, sztukę uliczną i wiele więcej. Po odkryciu atrakcji Starego Miasta cofnij się w czasie i pod ulicami, aby zwiedzić obszary miasta, które zwykle są niedostępne dla publiczności. Będziesz poruszony, zafascynowany i zdumiony schronem przeciwlotniczym z czasów II wojny światowej, który pozostaje ukrytą pod miastem kapsułą czasu. Możesz nawet spotkać Margaret — przyjaznego ducha. Po drodze dowiedz się o roli Bristolu w handlu niewolnikami, piractwie i jego obecnej pozycji jako stolicy sztuki ulicznej. Twój przewodnik zapewni Ci informacje i rozrywkę aż do pory obiadowej, kiedy będziesz mógł skosztować przysmaków St. Nicholas Market i najlepszych ulicznych potraw w Bristolu. Chwyć zabawne pamiątki, gdy jesteś przy tym.

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

4. eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

5. Bristol: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

Bristol Ghost Tours to jedyna dedykowana wycieczka z duchami dostępna obecnie w Bristolu. Oferujemy wycieczki z profesjonalnym przewodnikiem w kostiumach, które oprowadzą Cię po starym średniowiecznym sercu miasta i wprowadzą Cię do nowoczesnego miasta pełnego duchów i opowieści o zjawiskach paranormalnych. Sama wycieczka jest przyjazna rodzinom, spotyka się poza katedrą w Bristolu na College Green o 19:30 w wieczorne wycieczki i trwa około 1 godziny 45 minut. Zostaniesz oprowadzony po okolicy jako część grupy, liczącej nie więcej niż 32 osoby, i zanurzysz się w wielu ukrytych tajemnicach i horrorach, które czekają w maksymalnie 17 różnych nawiedzonych miejscach. Wycieczka rozpoczyna się przed katedrą w Bristolu o 19:30, a następnie prowadzi szlakiem, który prowadzi przez The Hatchet Inn, Bristol Beacon, Christmas Steps, Lower Maudlin Rd, Union St, St Nicholas Markets, Bristol Bridge, King St, Bristol Old Vic, Plac Królowych. Sama trasa jest prawie okrężna i obejmuje najstarsze części miasta oraz do 17 różnych nawiedzonych miejsc. Wycieczka kończy się na Queens Square, który jest bardzo blisko przystanków autobusowych i centrum miasta oraz wielu pubów, kawiarni, restauracji i hoteli.

Bilet wstępu do Aerospace Bristol

6. Bilet wstępu do Aerospace Bristol

Wejdź na pokład ostatniego Concorde'a, jaki kiedykolwiek leciał i wyrusz w ekscytującą podróż przez historię lotnictwa. Od najwcześniejszych samolotów po technologię kosmiczną i naddźwiękowy Concorde — Aerospace Bristol zabierze Cię w zabawną, praktyczną podróż przez ponad stulecie niesamowitych osiągnięć lotniczych. Punktem kulminacyjnym Twojego dnia z pewnością będzie kultowy Concorde. Będziesz miał okazję wejść na pokład najszybszego na świecie odrzutowca pasażerskiego, zajrzeć do kokpitu i przejść przez kabinę pasażerską, aby odkryć, jak stylowo podróżowaliby pasażerowie Concorde. Ponadto ciesz się niesamowitym pokazem wyświetlanym na zewnątrz samolotu. Aerospace Bristol oferuje zabawny rodzinny dzień dla wszystkich grup wiekowych, z interaktywnymi eksponatami, zewnętrznym placem zabaw w kształcie samolotu oraz trasami dla dzieci dla początkujących inżynierów i pilotów.

Bristol: Wake The Tiger Amazement Park bilet wstępu

7. Bristol: Wake The Tiger Amazement Park bilet wstępu

Rozpocznij swoją przygodę z Wake The Tiger w opuszczonej fabryce farb, następnie udaj się do Fabryki Snów, a na koniec przejdź do OUTERverse. Przejdź przez labirynt różnych pomieszczeń, ciesząc się pokazami we własnym tempie. Sprawdź wyjątkowe dzieła sztuki w ponad 40 różnych przestrzeniach i odkryj historię tego alternatywnego świata podczas tej samodzielnej aktywności, która jest idealna zarówno dla młodych, jak i młodych duchem. Zachowaj ciekawość, przechodząc przez różne wystawy, podziwiając i wchodząc w interakcje z pracami setek lokalnych artystów. Ten jedyny w swoim rodzaju park rozrywki z pewnością pozostawi niezatarte wrażenie.

Bristol: Audio wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem

8. Bristol: Audio wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem

Wycieczka rozpoczyna się na moście Bristol Bridge i opowiada historię początków Bristolu. Dowiedz się, skąd miasto wzięło swoją nazwę, a następnie przejdź się do Castle Park, miejsca pierwotnej anglosaskiej osady. Następnie dotrzyj do Starego Miasta w Bristolu i poznaj jego fascynującą historię. Odkryj urocze targi Saint Nicholas Markets, a następnie przejdź przez jedyną zachowaną bramę miejską. Sprawdź obszar, w którym odbył się festiwal sztuki ulicznej See No Evil i podziwiaj szare budynki, które zostały rozjaśnione przez artystów z całego świata. Przejdź dalej do Christmas Steps, a następnie do Colston Hall. Dotrzyj do najstarszego pubu w Bristolu, a następnie przejdź obok dwóch najsłynniejszych dzieł sztuki ulicznej Banksy'ego. Zatrzymaj się przy katedrze w Bristolu, a następnie przejdź się po College Green. Kontynuuj podróż do historycznych Bristol Docks, a następnie odwiedź słynny Old Vic, gdzie możesz coś przekąsić. Po drodze posłuchaj fascynujących opowieści audioprzewodnika o lokalnej historii i kulturze, a także rekomendacji dotyczących najlepszych miejsc do odwiedzenia podczas pobytu. Pamiętaj, że ta wycieczka jest w całości w języku angielskim i niestety nie ma opcji tłumaczenia na żaden inny język.

Bristol: Clifton Suspension Bridge Vaults Experiences

9. Bristol: Clifton Suspension Bridge Vaults Experiences

Poznaj dwa z dwunastu imponujących kamiennych sklepień podtrzymujących most wiszący Clifton. Największa komora, odkryta zaledwie 20 lat temu, ma 11 metrów wysokości i jest pokryta niesamowitymi stalaktytami. Została zbudowana przez słynnego wiktoriańskiego inżyniera Isambarda Kingdom Brunela. Wszyscy posiadacze biletów muszą mieć co najmniej 7 lat i nosić solidne buty z dobrą przyczepnością. Wycieczka po twardych kapeluszach Jedna godzina. Wstęp 15 GBP To Twoja szansa, aby zajrzeć do ukrytych skarbców Brunela, odkrytych na nowo przez nieustraszony zespół inżynierów i robotników budowlanych w 2002 roku. Nasi doświadczeni przewodnicy-wolontariusze wyjaśnią, w jaki sposób projekt mostu Brunela został ukształtowany pod wpływem wpływu innych i jak młody przybysz był w stanie wyrobić sobie markę. Usłyszysz wszystko o ludziach, którzy zbudowali i ponownie odkryli skarbce, zanim założysz kask, zejdziesz po drabinie i sam się rozejrzysz. Odwiedź skarbce Jedna godzina. Dorośli 10 GBP, Dzieci 8 GBP Nasze Wizyty w Kryptach to przyjazny dla rodzin sposób na zwiedzanie Leigh Woods Vaults. Załóż kask, zejdź po drabinie i podążaj za naszą mapą, odkrywając największe i najważniejsze z dwunastu kamiennych sklepień – imponującą podziemną komorę echa o wysokości 11 metrów i ozdobioną stalaktytami. WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWAUpewnij się, że wszyscy członkowie Twojej grupy są świadomi następujących ograniczeń. Ze względów bezpieczeństwa możemy nie być w stanie zezwolić członkom Twojej drużyny na dostęp do skarbców, jeśli nie spełniają następujących warunków: • Wycieczki są odpowiednie dla osób powyżej 7. roku życia, a poniżej 18. roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła.• Ograniczenie minimalnego wzrostu to 1,2 m. r>• Proszę nosić solidne buty z dobrą przyczepnością, takie jak buty trekkingowe lub trampki. Nie możesz dołączyć do wycieczki w butach na obcasach ani w butach z odkrytymi palcami.• Ta wycieczka obejmuje wspinaczkę po pionowej drabinie i przechodzenie przez niski korytarz. Upewnij się, że jesteś do tego fizycznie zdolny. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://cliftonbridge.org.uk/wp-content/uploads/2020/06/Access-Guide.pdf • Upewnij się, że każdy aparat, telefon lub urządzenie, które przyniesiesz, będzie zmieścić się w kieszeni lub torbie, dzięki czemu masz dwie ręce wolne, aby wspiąć się po drabinie.• Tylko małe torby typu plecak, noszone na obu ramionach lub torby z paskami przez ramię, będą dozwolone w podziemiach. Duże torby, torebki, parasole itp. można bezpiecznie przechowywać w Centrum dla zwiedzających podczas wycieczki.• Pamiętaj, że sklepienia mogą być mokre i/lub błotniste, zwłaszcza po ulewnym deszczu. Załóż odpowiednią odzież i upewnij się, że aparaty fotograficzne lub telefony komórkowe są chronione przed wodą nasyconą kalcytem, która może spaść z sufitu.

Z Bristolu: Oxford i wycieczka całodniowa do Cotswolds

10. Z Bristolu: Oxford i wycieczka całodniowa do Cotswolds

Twoja podróż zaczyna się, gdy wyjeżdżasz z Bristolu i wkraczasz w sen. North Wessex Downs to obszar o wyjątkowych walorach przyrodniczych, będący skarbem dla całego kraju. Jadąc przez krajobraz łąk i dolin, wszystko, co musisz zrobić, to cieszyć się i chłonąć to wszystko. Twoim pierwszym przystankiem jest Oksford, gdzie masz czas na zwiedzanie wielu kolegiów, wspinanie się na punkty widokowe, aby podziwiać panoramę miasta lub zobaczyć kolekcje sztuki i antyków w Muzeum Ashmolean. Iglice wznoszą się ku niebu, gdy wędrujesz po eleganckich salach rodem z Harry'ego Pottera. Następnie zatrzymaj się w Burford, "Bramie do Cotswolds"... niektórzy twierdzą, że to lepsze niż wejście do Narnii przez jakąś szafę. Zaufaj nam. To małe miasteczko przepełnione jest charakterem i głębią. Główna ulica jest wyłożona tymi wszystkimi osobliwymi nieruchomościami, o których marzyłeś. Masz tu czas, aby poczuć lokalny urok i gościnność; a jeśli jesteś głodny, możesz spróbować tradycyjnej angielskiej "popołudniowej herbaty". Następnie udasz się w krótką podróż do Bibury. Możesz potrzebować chwili, aby to wszystko zrozumieć. Miejsce to zostało opisane przez Williama Morrisa jako najładniejsza wioska w Anglii, a Henry Ford chciał ją rozebrać i wysłać z powrotem do USA. Masz tutaj czas na spacer do słynnego i bajkowego Arlington Row. Jeśli będziesz wędrować wzdłuż rzeki Coln, pomachaj do pływających obok pstrągów. Po całym dniu zwiedzania Oksfordu i wiosek Cotswolds wyruszysz w wygodną podróż powrotną do Bristolu. W niektórych przypadkach trasa może zostać odwrócona.

Niezwykłe doznania

Bristol

Bristol

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki z przewodnikiem w: Bristol

Oprócz atrakcji typu Wycieczki z przewodnikiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bristol?

W: Bristol są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Bristol: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bristol? Kliknij tutaj.