Dodaj daty

Bristol Airport
Muzea i wystawy

Muzea i wystawy

Brak wyników dla „Bristol Airport”

Somerset: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 138
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Bristol Airport Muzea i wystawy

Lotnisko Bristol: Transfer autobusem do/z Cardiff

1. Lotnisko Bristol: Transfer autobusem do/z Cardiff

Zrelaksuj się w drodze na wakacje dzięki niedrogiemu transferowi autobusowemu między lotniskiem w Bristolu a centrum Cardiff. Regularne odjazdy w ciągu dnia trwają nieco ponad 75 minut, więc możesz usiąść wygodnie i cieszyć się wygodną i niedrogą podróżą. Autokary o wysokiej specyfikacji zabiorą Cię bezpośrednio spod drzwi lotniska do centrum Cardiff. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na skórzanych siedzeniach z zagłówkami, stolikami z oparciami, dużą przestrzenią na nogi, toaletami, klimatyzacją, Wi-Fi i gniazdkami elektrycznymi. Korzystając z kuponu GetYourGuide, będziesz mógł bez obaw skorzystać z określonej usługi. Niezawodne, nowoczesne i wygodne pojazdy zabiorą Cię do iz Cardiff bez żadnych problemów.

Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

2. Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

Pozostań w kontakcie dzięki planowi mobilnej transmisji danych eSIM do użytku w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jeśli chcesz, zdobądź plan dla 43 krajów europejskich. Wybieraj spośród różnych ilości danych dostosowanych do Twoich potrzeb. W razie potrzeby skorzystaj z udostępniania hotspotów. Skorzystaj z szybkiej transmisji danych i wsparcia technicznego, jeśli zajdzie taka potrzeba. Sprawdź, czy Twoje urządzenie jest kompatybilne z eSIM i wolne od blokad, a następnie kup je i pobierz kod QR. Wydrukuj kod lub wyświetl go na innym urządzeniu, a następnie zeskanuj, aby aktywować. Zanim aktywujesz plan, upewnij się, że masz dostęp do Wi-Fi lub Internetu. Połącz się z Internetem i pozostań w kontakcie ze znajomymi. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z instrukcją rozwiązywania problemów znajdującą się na kuponie. W razie potrzeby skorzystaj z pomocy technicznej i upewnij się, że masz włączony roaming danych. Jeśli potrzebujesz więcej danych, możesz kupić inny plan w celu doładowania, aby móc nadal z niego korzystać. Zasięg sieci w 43 regionach Europy: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan , Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan Miasto.

Bath: Transfer autobusem z/do lotniska w Bristolu

3. Bath: Transfer autobusem z/do lotniska w Bristolu

Ciesz się nowoczesnym autobusem z niezbędnymi udogodnieniami do transferu między lotniskiem w Bristolu a dworcem autobusowym w Bath. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i ciesz się widokami z wygodnego siedzenia. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o zmartwieniach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście. Nasze autobusy są dostępne dla rowerów i mają miejsce na nieporęczny bagaż, są niezwykle wygodne dla pasażerów o specjalnych potrzebach, dzięki czemu ich podróż jest wygodniejsza i bezproblemowa

eSIM Wielka Brytania UK: Szybki plan transmisji danych 4G/5G

4. eSIM Wielka Brytania UK: Szybki plan transmisji danych 4G/5G

Odkryj tętniącą życiem kulturę i zapierające dech w piersiach krajobrazy Wielkiej Brytanii bez utraty połączenia! Nasza karta eSIM zapewnia dostęp do szybkich danych na wyciągnięcie ręki, niezależnie od tego, czy odkrywasz historyczne zabytki Londynu, podziwiasz oszałamiające widoki szkockich wyżyn, czy wędrujesz po urokliwych wioskach Cotswolds. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz plan transmisji danych, który najlepiej pasuje do Twojej przygody w Wielkiej Brytanii. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Po prostu zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM, a rozpocznie się Twoja cyfrowa podróż! 3. Pozostań w kontakcie: Doświadcz płynnego dostępu do Internetu podczas podróży po różnych regionach Wielkiej Brytanii. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie jest kompatybilne z eSIM. Odwiedź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Bristol: Plan transmisji danych w roamingu eSIM w Wielkiej Brytanii/Europie

5. Bristol: Plan transmisji danych w roamingu eSIM w Wielkiej Brytanii/Europie

Pożegnaj się z kłopotami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki tej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować kartę e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybieraj spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby z łatwością pozostać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z instrukcjami na zdjęciach, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go na inne urządzenie. Zainstaluj kartę e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla karty e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem się z siecią, zapoznaj się z przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż w Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje: Austrię, Belgię, Bułgarię, Chorwację, Cypr, Czechy, Danię, Estonię, Finlandię, Francję, Niemcy, Grecję, Węgry, Islandię, Irlandię, Włochy, Łotwę, Litwę, Luksemburg, Maltę, Holandię, Polskę, Portugalię, Rumunię, Słowację, Słowenię, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Ukrainę, Wielką Brytanię, Wyspy Aaland, Wyspę Man, Jersey, Federację Rosyjską, Guernsey, Liechtenstein, Macedonię, Norwegię, Serbię, Gibraltar, Turcję. Jeśli Twoje dane zostaną wykorzystane? Po prostu kup kolejną kartę e-SIM, aby doładować konto.

Somerset

Somerset

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Muzea i wystawy w: Bristol Airport

Oprócz atrakcji typu Muzea i wystawy w: Bristol Airport jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Somerset?

W: Somerset są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Bristol Airport: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bristol Airport? Kliknij tutaj.