Dodaj daty

Bristol Airport

Bristol Airport – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Lotnisko Bristol: Transfer autobusem do/z Cardiff

1. Lotnisko Bristol: Transfer autobusem do/z Cardiff

Zrelaksuj się w drodze na wakacje dzięki niedrogiemu transferowi autobusowemu między lotniskiem w Bristolu a centrum Cardiff. Regularne odjazdy w ciągu dnia trwają nieco ponad 75 minut, więc możesz usiąść wygodnie i cieszyć się wygodną i niedrogą podróżą. Autokary o wysokiej specyfikacji zabiorą Cię bezpośrednio spod drzwi lotniska do centrum Cardiff. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na skórzanych siedzeniach z zagłówkami, stolikami z oparciami, dużą przestrzenią na nogi, toaletami, klimatyzacją, Wi-Fi i gniazdkami elektrycznymi. Korzystając z kuponu GetYourGuide, będziesz mógł bez obaw skorzystać z określonej usługi. Niezawodne, nowoczesne i wygodne pojazdy zabiorą Cię do iz Cardiff bez żadnych problemów.

Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

2. Wielka Brytania/Europa: Plan mobilnej transmisji danych eSim

Pozostań w kontakcie dzięki planowi mobilnej transmisji danych eSIM do użytku w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jeśli chcesz, zdobądź plan dla 43 krajów europejskich. Wybieraj spośród różnych ilości danych dostosowanych do Twoich potrzeb. W razie potrzeby skorzystaj z udostępniania hotspotów. Skorzystaj z szybkiej transmisji danych i wsparcia technicznego, jeśli zajdzie taka potrzeba. Sprawdź, czy Twoje urządzenie jest kompatybilne z eSIM i wolne od blokad, a następnie kup je i pobierz kod QR. Wydrukuj kod lub wyświetl go na innym urządzeniu, a następnie zeskanuj, aby aktywować. Zanim aktywujesz plan, upewnij się, że masz dostęp do Wi-Fi lub Internetu. Połącz się z Internetem i pozostań w kontakcie ze znajomymi. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z instrukcją rozwiązywania problemów znajdującą się na kuponie. W razie potrzeby skorzystaj z pomocy technicznej i upewnij się, że masz włączony roaming danych. Jeśli potrzebujesz więcej danych, możesz kupić inny plan w celu doładowania, aby móc nadal z niego korzystać. Zasięg sieci w 43 regionach Europy: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan , Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan Miasto.

Bath: Transfer autobusem z/do lotniska w Bristolu

3. Bath: Transfer autobusem z/do lotniska w Bristolu

Ciesz się nowoczesnym autobusem z niezbędnymi udogodnieniami do transferu między lotniskiem w Bristolu a dworcem autobusowym w Bath. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i ciesz się widokami z wygodnego siedzenia. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o zmartwieniach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście. Nasze autobusy są dostępne dla rowerów i mają miejsce na nieporęczny bagaż, są niezwykle wygodne dla pasażerów o specjalnych potrzebach, dzięki czemu ich podróż jest wygodniejsza i bezproblemowa

Bristol Airport: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bristol Airport? Kliknij tutaj.